Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Наводнихме се,нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 11:40



Е как гадже ще ти купува обувки бе, ти луда ли си? Всеки мъж заслужава да бъде изненадан с нови обувки върху рамене си.

Аз не робувам на червени подметки, стига да са ми удобни. Напоследък купувам онлайн, защото мога да си ходя у дома цял ден преди да ги върна.

8 март ми е ден, различен от останалите. Не искам подаръци.
Виж за днес, Трифон Зарезан, може нова лозарска ножица





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: 741]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано14.02.24 11:51



Не знам как е на български, но ти вероятно ще знаеш - water hammer arrestor. Американците много ги ползват, но и тяхната ВиК е доста различно от нашето.

женчо


Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.02.24 11:52



Много неприятно.
И при мен се е късала мека връзка, водата шуртеше яко и щеше да се стигне до големи поражения, но късмет, бях вкъщи. Спрях водата, докато дойде майстор, който сложи нова връзка от същия тип. Все я гледам недоверчиво, че може да ме изненада пак.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата – поставената.


Тема Re: Наводнихме се,нови [re: saksun]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 12:02



Е, има го и това в живота. Притеснително ми е за съседите, два етажа надолу. Под нас никой не живее, късмет, но на първия си живеят хора. Добре, че при тях е по-малко. И не става дума за парите. Ще поемем всичко. Ама хамалогията, разправията, да им влизат майстори в къщата. Абе не искам да съм на тяхно място, макар че веднъж го преживях, но преди 30 години. Погледнах от добрата страна, така и така трябваше да правим ремонт

.

Толкова се радвам, че на село сме си сами в къщата, каквото стане, ще си е само за нас, недай си Боже де. И там душовете са с меки връзки. Остави факта, че чета инструкции как се ползват и коя врътка накъде и какво прави, ами да им мисля и връзките сега



Тема Re: сега разбрахнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.02.24 15:59



тръбите за парно са най-великото водопроводно изобретение, но понеже се водят "за парно" никой не ги ползва. а са перфектни!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Наводнихме се,нови [re: 741]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.02.24 19:34



аз съм го виждал че има динамични удари по мрежата, имах манометър закачен на поливната система и си виждах как стрелката удря понякога. разни керамични и сферични кранове помагат доста, навремето с гумени кранчета няма начин да направиш удар




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема !!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 19:50



Не мога да повярвам, нооо е факт. Днес излязох да понапазарувам преди да отидем на село и като никога, по съвет на Возача, и двете врътки затворих, топла и студена.

Карамфилов се прибрал, врътнал спирателните кранове и от топлата теч, ама това вече в ревизионната шахта



И кво сега? Пак прави връзки, тръби, не можахме и да зарежем лозето.

Магия ли някой ни направи или нещо там някъде писано. Лиро, веднага метни едни карти, моля. Предстои ни ски ваканция след 3 дни, поп ли да викам, боб ли да фърлям



Тема Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.02.24 22:29



е, 100 неща може да са причината, но не и Возача
- стар кран, който е понабрал ръжда и като сте го развъртели е прокапал
- лош материал на крана, имах такъв, счупи ми се по ключа
- върнал се Карамфилов ядосан, натиснар или врътнал по-рязко крана и протекал
- сега му е дошло

но репликата ти дава храна на ...в друга тема да ми го прескача

добър повод да си спомня лафчето непоискан и неплатен съвет да не се дава..



Тема Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано14.02.24 23:19





Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: vozac]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.02.24 09:29



Не си ме разбрал. Ако не бях врътнала кранчето щяхме пак да се наводним, благодарна съм ти.явно не съм описала добре ситуацията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.