Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Наводнихме се,нови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 09:35



Да, точно това пресмятахме снощи, че са сменяни преди 10 години, тогава е последният ремонт на банята и тия дни си говорехме, че трябва да се ремонтира вече. Ама с това село дето сме се захванали и там строежи, кое по-напред





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: samson]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 09:36



Е, то и аз съм по твърдите, ама не правя аз ремонтите





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 09:37



Вече съм по гумените галоши


Взимам си днес обущетата и на село да ги суша. Каквото остане това, другото на боклука. Така и така вече не нося 10 см токчета. Е, има и някои цървулки, които си ги обичам, ама то пък кожа, какво може да им стане. Като ги вали навън, кво-съхнат и отново са си читави.
Виж ако не ги бях извадила можеше да мухлясат и на боклука.

Нови обуща няма да купувам, паре вече давам само за мотики и семена



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано14.02.24 09:34



Случвало ми се е и на мен с мека връзка, за късмет бях в къщи и нямаше щети. Беше ми наследство от предишния собственик. Огънал я с малък радиус близо до края, при пускане на водата налягането се променя и връзката всеки път помръдва няколко милиметра и в някой момент сглобката изпуска и маркучът се откачва. Оттогава внимавам, никакви остри завои и поне по десетина сантиметра прав участък в двата края.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: zaphod]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 09:43



Както чета нищо кой знае какво, бая хора са наводнявани или са наводнявали. Сетих се, че мен ме наводняваха съседите от горния етаж, но беше толкова отдавна, че бях забравила.

Никви нови обувки, гумени галоши и гумени ботуши. Стигат ми!





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: 741]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.02.24 09:45



Качеството е кофти, не е огънатост. Сощи мъж ми като пипна да сменя и старата му се разнесе в ръката като солета





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.02.24 09:44



не е кофти бе, това е биоразградима гума - последен писък на модата и прогреса






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Наводнихме се,нови [re: zaphod]  
Автор 741 ()
Публикувано14.02.24 10:04



мислил съм за някакъв неголям (литър два) резервоар с въздух

В горната част на бойлера остава някакво количество въздух. Затвори крана на студената вода и пусни топлата от чешмата, по количеството изтекла вода ще се ориентираш колко е.

Ама ме съмнява да помогне срещу хидравличен удар. При теб по-скоро се е скапал вентила от старост. Мисля че е някаква пружина да отваря над определено налягане, таз пружина или каквото е там ако изгние и се скъса, нататък няма какво да задържа водата повече.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано14.02.24 10:10



Да, има го и тоя момент.
На мен в един бойлер бяха сложили вътре тръбата за топлата вода от някакво такова измислено. В един момент тръбата се скършила вътре и над скършеното водата е загрята, но няма как да излезе навън и бойлерът дава 20-30 литра максимум и после тръгва студена. Като я извадих, ми се стриваше на пясък между пръстите.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.02.24 10:21



Аз съм си поръчала на гаджето подаръци обувки, вече имам 5 чифта нови, скъпи и маркови (горкото гадже).
Затова съм казала, ако ще се разделям с него, да си прави сметката всяка година - след 8 март.
Подаръците за НГ, РД и 8 март си ги искам, пък след това да прави каквото ще






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.