Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: NUT]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано25.03.24 23:15



днес моят фаворит Зомбори - пак е първи и все още води класацията:)
и се радвам че любимката ми от жените Елена - пак си върна третата позиция:)
А новата задача за имитация - му се падна Мйкъл Джексън...което е голямо предизвикателство!:)))



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.03.24 06:33



Божкеее… пак го пропуснах!!!



Да са живи съвременните технологии! Сега го почвам. Добре поне, че мога да режа рекламите!

Аръков тоз път надмина себе си! Отличен беше, журето сигурно пак ще го зашлеви с оценката…Чак ме пипна като мъж накрая, да му се не надяваш!

Джулиана оцапа една от най-любимите ми песни, но от нея като НЕпевица не съм очаквала друго, даже бяха орязали всички елементи от песента, които сигурно съвсем са я затруднили. Но иначе се постара като подскачаща визия, а наистина брадата беше издънка.

Адски ме дразни “закачката” между Рачков и Веско Маринов. Не знам вторият как се е съгласил на тая непрекъсната гавра… може да е било някакъв сценаристки замисъл, но Маринов не е точният човек за тази роля. Не е равностоен на простотиите на Рачков. Непрекъснато изглежда безпомощно потърпевш и ЧАК ми става симпатичен - нещо което не се случи досега през цялата му битност като певец от моето поколение!

Зомбори няма да го обсъждам. Впрочем, Нут, “случайното изтегляне” на Майкъл Джаксън според мен не е никакво “предизвикателство”, а трамплинът, който окончателно и безапелационно ще го изстреля на върха. Не се съмнявам нито за секунда. Зомбори наистина е ВЕЛИК. И добре, че взе участие в този формат, за да го видим в пълния му блясък. Нещо, което нямаше да се случи само от театрални и филмови изяви.

Аз какво подпуках епизода като некъф музикален анализатор… Прекратявам! Само Наско очаквам с любопитен неприязън. Що ли НА НЕГО не се “падне” Майкъл Джаксън? Да се посмеем малко.

ПП Обаче не ми харесва песента но МДж, която са избрали за представяне. Не става за пълно развихряне.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 26.03.24 07:24.



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.04.24 20:02



Наско пак си пее като Наско. И пак са му дали песен без танци.



И бил женен за сръПкиня.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.04.24 22:17



Майкъл Джаксън се съживи!!!!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 02.04.24 00:08.



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано01.04.24 22:22



Страхотен зомбори


върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.04.24 22:26



Знаех, че ще ги разбие, но чак толкова не очаквах.

Още ПЪРВНАТА ВЕЧЕР се разбра що за талант е.

Съжалявам, че не му дадоха някое от танцувалните парчета на Майкъл - още по-добре щеше да е.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: UnicaDonna]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано01.04.24 22:52



Обичам го това момче Владо!
Талант, сърце, скромност, финес, усет, чар, всичко има у него.



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано01.04.24 22:56



Божеййй няма ли и аз някога да пожелая да гледам поне едно такова предаване, като вас.
Не мога, веднага ми се повдига отвътре като за повръщане.
Защо така ме наказа Господ, да не мога две думи да коментирам с вас за тези интересни шоута.
Блазе ви, че ви е дадено да се забавлявате и повишавате духовната си култура!
Като пън се чувствам!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: e ta]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.04.24 23:34



Обичам го това момче Владо!
Талант, сърце, скромност, финес, усет, чар, всичко има у него.


В неговия случай може да се каже - ДОБРЕ, че съществува този формат, за да може да блесне с всичките си качества... иначе - пиеса, комерсиално сериалче... кой щеше да го забележи?

ОГРОМЕН талант.

И как не се е решил досега - толкова много сезони минаха...

Помня, че Ненчо Балабанов също се справи отлично преди години, но май Зомбори води първенството.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: на 19ти февруари - стартира "като две капки вода"нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.04.24 00:07



Пътник, мисля, че ти бъркаш общия дух и стил на предаването с истинската му същност - таланта да се ИМИТИРА. Ако успееш да не забелязваш простотиите на водещите, които понякога прекаляват, и общия дрън-дрън дух на предаването като цяло, и успееш да се съсредоточиш върху истински ценните неща - изкуството на изпълнителите, но не само - балетът е ПЕРФЕКТЕН, костюмите и маските също са много професионални...това са все неща, които извършват ХОРА КАТО НАС, но ние не ги умеем...

Мисля, че човек трябва да разбира и да може да оценява някои качества у хората, които той самият изобщо не притежава. Но не е лесно. Затова хората сме различни.

Аз пък (телевизорът ми го говори в момента) подминавам всякакви спортове, НАЧЕЛО със световните "хитове" - футбол и тенис. И двете не ги дишам...Стадо хора тича по тревата и рита една топка, а други двама се морят като бесни да блъскат с особни пръчки малко топче ... гоуем праз!



Сещам се нещо смешно... Май Джером К. Джером беше написал нещо гениално. Свободно ще го преразкажа по далечен спомен - ако извънземни наблюдават дълго време живота на земята - ще си направят безпогрешния извод, че НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ВРАГ на човечеството е... нещо с кръгла форма и различни размери! Човеците употребяват голяма част от живота си, от най-ранна възраст, да го гонят, ритат, блъскат, хвърлят, завират в дупки и кошници, удрят по лед или качени върху коне...

Нещо се разприказвах излишно.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.