Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Червен картон!нови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.02.24 12:43



Не е лош човек, но явно има липса на внимание и два пъти писане вече е ходене по дупето.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.02.24 12:47



Не съм се наспала, имах гости и до сабале танци, смехове, добре че голям двор, щото хорото излезе и навън



Аз съм ги сметнала сметките й, ама при нея е направи добро и изяж "лайно", нали виждаш, хората й помагат, тя се репчи, както обикновено.
И това е добоуправител, който е оставил баба касиерка на 80 години без надзор 2 години ли, колко там каза.

Всеки месец се засича каса, това е положението.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано04.02.24 12:51



Хич не й чета темата, аз си плащам за счетоводител и това не е моя работа и не ме интересува.

Иначе съм си взела пуканки и отивам да спя, че да не изтърва нещо довечера в тая тема





Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.02.24 12:51



И аз си имам счети, но следя, все пак 2 и 2.

Била съм касиер два пъти, в нашата кооперация се редувам. По 1 година всяко семейство. Така всеки вижда как е, няма не искам, няма не мога. Трети път няма да ми дойде ред, синчето е поело щафетата.

Аз меся пита на село. После палим колата и отиваме на прощъпулник на малката принцеса. Тя вече е "Ивет Лалова", ама сега му дойде времето



За вечерните екшъни ще се прибера.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: alisalisa]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано04.02.24 13:15







Тема Re: Червен картон!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.24 14:09



Първо, виж в темата на Уникалната що глупости е написал по моето мнение. Без никой да го пита. И не му е за първи път.

А вие кво - коментирате подир мен, как съм ви била направила бележка защо ме коментирате??

барем усещате ли се, така, поне малко?? Реторичен въпрос.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: Tyзлиja]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.24 14:05



Дълбая аз с длетото тънко в клетото ти мозъче и си прав - спечена тиня е.



Ама виж се сега и кАжи честно, не си ли класическата злобничка махленска клюкарчица, дето си вре носа по хорските къщи, семейства и под юргани?
Допиля се кат лешоядка в темата ми да ми одумваш произхода, семейството, здравето, че даже и семейния юрган.

Направо си ми класическата чудомирова героиня "не съм от тях, как Сийке".
Айде, в краен случай, мъжът и от "Чакай, Тинке, аз да кажа". Който си е женска дойна отсекъде.

Жена пеерас хич не звучи толкова зле в светлината на съвремието и Истанбулската конвенция. Имат си и полов живот, и семейства, деца, ухажори...
Ама женчо, фуста, дето се бута и то барабар Петко при мъжете да се прави на мъж, пък си е точно "не съм от тях, как Сийке", селската одумвачка, даже и джендърския списък с новите полови роли не го лови.

Апропо, какви жени има около теб, ма?
Ако изобщо.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.24 14:42



Била съм касиер два пъти, в нашата кооперация се редувам. По 1 година всяко семейство. Така всеки вижда как е, няма не искам, няма не мога. Трети път няма да ми дойде ред, синчето е поело щафетата.

Мани, тая е другата кукувица, дето хем най-добре знае, хем на две магарета слама не може да раздели. И аз бях касиерка на кооперацията преди 13 години на оборотни начала - по една година мандат за всеки обитател на апартамент. Касовата книга беше една дебела тетрадка голям формат с карирани листи и с разчертани таблици и графи, дето си ги разчертавахме и попълвахме на ръка - за всеки апартамент по месеци и за всеки приход от такси и разходи по пера - ток, вода, асансьор, чистачка, такса за ремонти и обновление - всяко с графа и изрядно попълвано всеки божи месец. Една папка с фактури касови бележки и ордери за платени сметки и разноски, две торби с пари - едната за монети, другата за банкноти и всичко изрядно се събира, вписва, плаща, вписва, всеки месец по 3 пъти си проверявах сметките да са точни до стотинка, при предаването на мандата домоуправителят и следващият касиер ми проверяваха всяка фактура и плащанка - по традиция. Като немаше екселски таблици, сами си чертаехме таблиците и сами си дебнехме и знаехме от сън да ни бутнат, каква е наличността. Няколко часа на месец ангажимент, ама фасулски лесна счетоводна работа.

Аз така и не разбрах каква им е драмата на тез женички с касата.
Ами като са вече дърти, изпушили, не могат да се оправят, да си наемат външен домоуправител, бе. То, голямото сложно да си начертаеш таблици на ръка и да си вписваш редовно сметките, зер, хората хич не са го правили.





Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: alisalisa]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано04.02.24 14:56



Темата си я заври в пърделника дрислив, педал извратен.
Баш твоето клето мозъче роди за дублираш вече изтрита тема. Като претендираш за божем умна, единствената причина да ръчкаш Нюка, когато е вече под пара е перверзно удоволствие.
Щом си си отвила сералника - за общо ползване е, не само юргана опърдян.
Не е ли истина, че усмърдя клуба точно около смъртта на свекър ти? Повечето хора се справяме със стреса при такива събития по малко по-нормални начини.
Твоето поведение в такива случаи е или глупашко, или перверзно. Трето нема.
Жени?
Лошият ми опит е само на материална основа , през 90-те, от жени, близки кръвни роднини.(Сестри нямам).
Женчо?
Майка ми не беше манипулант и умря преди близо 40 години.
За мъжете около теб говориш като за малоумници, които ще пропаднат без контрола ти.
Недоволството, че баща ти рано е хванал гората ти личи.
И не ми туряй думи в устата. Нищо лошо за близките ти, гледам поведението ти.
Беснееш, защото виждаш, че си ми ясна.
Тези, които казват, че си разсипала клуба на разведените не преувеличават. А не си и разведена. Така казваш.



Тема Re: И що изтрихте темата за прегазеното куче?нови [re: Tyзлиja]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.24 15:30



Жени?
Лошият ми опит е само на материална основа , през 90-те, от жени, близки кръвни роднини.(Сестри нямам).
Женчо?
Майка ми не беше манипулант и умря преди близо 40 години


цъ цъ цъ.

Ти беше на 62-3 години, нали? И най-великият мъжкар, пръч и специалист по ебалните вицове и истории.

Да се чуди човек как тъй за цял живот една жена не се е свъртяла около теб.
Без да се брои милата ти майчица, починала, докато си бил млад келеш на 20 и злите ти материални женски кръвни роднини.

И с кой акъл се биеш в косматите цици за експерт по хорските женски характери, интимни и семейни отношения, като си един самотник /по Нута/, дето и жена не може да си намери?

То, не е срамно, ако си падраз и те влече към мъжки дупета, ама кажи си.
Лично аз няма да ти се подигравам. Имам прекрасни приятели гей по ориентация, но пичове отсекъде.
Пък, ако не си, трай си по адрес на жените, особено съклубарките и в частност, по мой адрес и не ставай за паздер. В пъти ще ти е по-изгодно да ми спечелиш съчувствието към особняк и самотен мъж, на когото никак не му е провървяло в любовния живот, отколкото да ми злобееш насреща и да си фантазираш за моя интимен живот от чистата завистчица на вечно отхвърлен мъж.

Те, готините, харесвани, обгрижвани и сериозни мъже със сериозни връзки и опит не си позволяват и "гък" по адрес на жена, щото си знаят, че не ги разбират съвсем.
Обаче, мърльовци като теб и Нюка, дето няма коя да ги наплюе даже, се бият в циците за първи експерти и познавачи.

Мъ, не сте, бе. Едни пренебрегнати и озлобени мухльовци сте, набийте си го в нещастните тикви и се примирете.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.