Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема иде ли?нови  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.24 09:40



всички толкова отдавна я чакат cw2, че някак си автоматично отговора е "по-скоро не". досега се е разминавало, нещо ще измислят и сега, някак ще се разберат. въпреки че не виждам как ще стане без някоя от страните да бъде тежко унижена, вече има решение на върховния съд мамка му, това не може да се върне назад!. знам че защитата от дезинформация и фейкнюзове работи чудесно и сега никой не разбира за какво изобщо бълнувам, освен може би един двама криминала четящи телеграм. е, скромния да ви обясни, той като зрител на първи ред вероятно знае повече, и мен ще ми е интересно защото информацията е кът.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: иде ли?нови [re: zaphod]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.01.24 10:59



"иде ли?"

Кое?

? “cw2” е абревиатура, която може да има много значения в зависимост от контекста????

"знам че защитата от дезинформация и фейкнюзове работи чудесно и сега никой не разбира за какво изобщо бълнувам,"
Да, така е, наистина е трудно да разберем!

С удоволствие бих се включил в темата, ако зададеш ясен и конкретен въпрос?
Кое иде ли?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: иде ли?нови [re: samson]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.01.24 11:04



С удоволствие бих се включил в темата, ако зададеш ясен и конкретен въпрос?
Ти па!


Искал бил ясен и конкретен въпрос! Глезотии! Включвай се, подробностите после, а може и без тях.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: иде ли?нови [re: zaphod]  
Автор Green Light ()
Публикувано26.01.24 11:10



Претендирам за авторство - имам тема, даже скорошна.
Петнайсет евро за авторски права, пратил съм ти сметка на бележка.



Тема Re: иде ли?нови [re: samson]  
Автор Green Light ()
Публикувано26.01.24 11:12



С твоите камъни по твоята глава.



Тема Re: иде ли?нови [re: ad miral]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.01.24 11:16



"Включвай се, подробностите после, а може и без тях"

Ти па, четеш ли се какви ги пишеш?
Нали знаеш, че като се включа нямам изключване и така неясното става и много досадно.

Момент..включвам се!



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: иде ли?нови [re: samson]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.01.24 11:19



Ти па, четеш ли се какви ги пишеш?
Чукча — писатель.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: иде ли?нови [re: Green Light]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.01.24 11:25



"С твоите камъни по твоята глава."
Супер мнение като самоопределение!

Имаш Разрешението ми за всичко онова което не разбираш, да си го обясняваш, че са моите камъни и да ги хвърляш на моята глава!

Иначе, в тази тема, до тук, мненията ми са ясни, точни и коректни, честни, и без задни мисли дори и за мнителните!

Това не трябва да те притеснява, моите камъни са мои и са за моята глава!

Не чухме твоят отговор на въпроса от темата: иде ли?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: иде ли?нови [re: samson]  
Автор Green Light ()
Публикувано26.01.24 11:31



А, много разбирам аз... Ей така на онче бонче - не, първо ще бъде съдебна между върховните съдилища и тва ще се проточи докато измрат.



Тема Re: иде ли?нови [re: Green Light]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.01.24 11:37



Не разбрах кое то така: "не, първо ще бъде съдебна между върховните съдилища и тва ще се проточи докато измрат."?

Кои да измрат?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.