Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема The Ghostbustersнови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.01.24 00:27



Тази година се навършват 40 години от премиерата на филма. Много любим, невероятна игра на Бил Мъри, страхотна Сигърни Уивър. Може да се каже, че ми е настолен. Може би заради тях двамата..

Пък само заради нея харесвам Пришълеца. Особено 2, той става на 40 след две години. Там и донякъде заради Редник Хикс а.к.а. Кайл Рийз от Терминатор I..

Времето лети.. Всичко и всички се променяме. Освен Джаред Лето.



На вас кой ви е настолния филм? Който си пускате, ей така, нещо да ви бръмчи??



Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано14.01.24 00:33



Сериал, the forsyte saga.
Ама... друго си е да четеш



"операция ьi", "особености на националния риболов" също.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: The Ghostbustersнови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.01.24 00:50



Четенето изисква концентрация. Питах като си готвиш или шеташ, или пишеш в дир, или каквото друго правиш…

Това май са руски филми, да?

П.с. Харесват ли ти Ловците на духове??



Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.01.24 01:21



Питах като си готвиш или шеташ, или пишеш в дир, или каквото друго правиш…
Това само жените го можете. Аз като гледам филм съм самата концентрация, нямаш право да ме питаш защо ни вдигат колата с паяк в такъв момент. Затова един път ми стига, нищо не съм пропуснал, най-много два пъти. Но с възрастта се налага по все повече пъти да трябва да гледам, знам че съм го гледал, но какво по дяволите се случваше не мога си спомня





Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано14.01.24 01:51



Ловците ми е любим





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано14.01.24 04:25



Комедии:
Смяна на местата
Един не чул, друг не видял
Милионите на Брустър

Военни:
Взвод
Апокалипсис сега

Екшъни:
Смъртоносно оръжие
48 часа
Още 48 часа
Умирай трудно

Мафиотски
Добри момчета
Кръстникът

и т.н. и т.н.
Много са. Няма да ми стигне времето за да ги опиша.





Тема Re: The Ghostbustersнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.01.24 06:26



Хм.. аз например всеки път гледам оня, супер прехваления филм с много звезди .. чакай да гугълна, че все го забравям.. “Любов, всъщност”.. и всеки път се чудя по каква причина всички припадат по него. Приятен филм, нищо лошо.. ама чак пък най-доброя филм на всички времена..

Аз не обичам да седя на тишина. В колата имам музика, вкъщи телевизора винаги дрънчи. Напоследък са “Двама мъже и половина”, но като цяло, ако правя нещо - пускам стар филм .. Е, купи х си миналата седмица Тумбстоун, че много ми се глвдаше, а вчера си взех “Царството на огъня”. Все стари филми, ама готини.. Втори сезон на “Ричър” се оказа само четири серии..

И може би си прав.. ие сме много различни. Не само като анатомия. И като начин на мислене и преценка на обстоятелствата също.



Тема Re: The Ghostbustersнови [re: osvoboden pich]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.01.24 06:29



Смяна на местата е много готин. “Няма да джакузитв никого”..

48 часа не съм го гледала, но го има в Амазон, благодаря.

Като каза военни, аз много харесвам Блек Хоук. И къде без Пърл Харбър? Макар, че, той дс е по-скоро любов а история..

Дв много са.. а някой от по-нови дни да имаш любим??



Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано14.01.24 06:56



От новите не мога да не споделя за "The Outfit". Пълни ми душата а действието се развива изцяло в едно шивашко ателие в Чикаго. Друг от по-сериозните е "The Irishman".

Някак много приятни ми идват Мъже в черно - всичките филми, Войната е опиат... и много други - в момента не се сещам, защото все още съм сънит, ама вероятно ще се сетя по-късно. Аз си зяпам сериозно, но за съжаление повечето са плява. Хубави филми излизат няколко пъти в годината, еднодневките са ясни





Тема Re: The Ghostbustersнови [re: parvaty]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.01.24 07:14



Аз се сещам за един любим, ама е руски

"Кучешко сърце" по книгата на М. Булгаков. Никога не ми омръзва да го гледам

Споко, има и други, вкл. американски. Виж германски и да се напъна, не мога се сетя от раз...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.