Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Българите в Македониянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.02.24 21:20



Е, как само някога, бе, поручик! Тоя сайт от линка по-горе не беше ли от 2018?



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 06.02.24 21:18.



Тема Re: Историчарот Драги Горгиевнови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано06.02.24 21:29



Да, да

Преди 1453 година под термина „византийци“ (&#914;&#965;&#950;&#945;&#957;&#964;&#953;&#957;&#959;&#943;) се подразбират единствено жителите на Константинопол. Така византийци е неологизъм, който води началото си от 1557 година.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Българите в Македониянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.02.24 21:50



има, доколкото това, което се случва днес е следствие на миналото.
Русия не е спряла с анти-българската си политика по този въпрос.
бих включила и бесарабските българи, но ако приема тезата, че това е минало, то няма как да пропусна скорошния поздрав за македонските братя Кирил и Методий.
но ако от Русия това е очаквано, то се оказва, че и сегашните ни съюзници са готови с камата, която да забият в гърба.
и съвсем не е вярно, че щатите действат от незнание и неразбиране.
напротив-това ниво, на което се работи е от чудесно запознати с балканската история, вкл. българската в частта с Македония.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: той васката е известен още като македонецнови [re: tartarianeyes]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано06.02.24 22:28



Тема Македония Х век е със столица Одрин, а цяла сегашна РСМ е тема България.
Простите макета казват, че е гражданска война между макЕдонскио цар СамОил и Василий Втори макЕдонски

и двата са тепали бугарите... гледали кой да ги завладее.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: Baldrian]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано07.02.24 00:05



След като и враг и съюзник ни показват че проблемът е в нас, не следва ли пък наистина да е внас?

женчо


Тема Re: Българите в Македониянови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано07.02.24 00:44



"Повече няма да влизам, изкушавам се да отговарям, а това ще изкриви темата ви."

Щом си кривят темата, значи са криви.
Пък аз си падам по криви?
Ако ги изправиш значи си против мен, а ако си против мен и аз ще съм против теб и ще ти набутвам прави, да те видя какво ще изправяш!


Пиши се безработна!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Българите в Македониянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано07.02.24 04:45



Ми не е само тва.

Русия се изхитри повече и от американците и работи чрез проксита. В случая с Македония, руските интереси съвпадат със сръбските, а на сърбите са им нужни заради Косово и ООН.

Да припомня за опита за преврат в Черна гора през 2016, който се планира от руски разузнавачи на сръбска територия. В резултат, няколко руски разузнавачи влязоха в затвора, заедно с лидерите на проруското черногорско възраждане и още няколко от сръбското. Друг резултат беше, че поради този провал, Путин изрита Решетников от института по стратегически изследвания.

А ето и още едно напомняне за Решетников и Радев, което изглеждаше несериозно, докато не започна войната и не се изясниха руските планове:



Надявам се никой не си мисли, че като приключи с Украйна, Русия сама ще тръгне да воюва нататък. Не, нейни проксита ще са, а тя само благосклонно ще откликне на призива за помощ.
Не знам колко силно могат да се стискат очите, че хептен светлинка да не се процеди.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.02.24 06:25



Хайде пак да се вклиня "офф" в темата... с един сутрешно прочетен судоку-виц, на пръв поглед само смешен, а на втори - събуждащо отварящ очите за действителността... в която сами си избрахме да живеем.

Разговор между дядо и внуче.
-Какво учихте днес в училище?
-Дядо, ние в училище вече не учим, а ДИСКУТИРАМЕ. Днес, например, дискутирахме колко е 5 по 5.
-Е какво има да дискутирате - 25!
-И учителят така каза, но не получи мнозинство
.


(Не можах да реша дали да сложа това

, или това )

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Българите в Македониянови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано07.02.24 07:08



Е ми ако ти казват, че черното е бяло (миналото е такова, каквото не е), очевидно не е бяло.


Та зависи с какво точно мотивират, че проблемът е в тебе. АКО с нещо особено дълбоко си правят труда да го мотивират.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Историчарот Драги Горгиевнови [re: Naki]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано07.02.24 07:21



Ами учи езици, вместо да дремеш в нета.






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.