Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Българите в Македониянови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.02.24 11:11



Стига, бе, не сме ли ние най-подлото, злобно, завистливо и изобщо нефелно племе на света?



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.02.24 11:23



Не съм на това мнение, но не искам и да ти противореча.


Между впрочем, едното не пречи на другото.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Българите в Македониянови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.02.24 11:22



Може и да не пречи, даже някои твърдят, че от едната позиция лесно се минавало на другата. Като помъдрееш и разбереш, че причината за твоите неуспехи, или каквото там виждаш като неуспехи, не е в това, че целият свят е лош, тогава, дет съ вика, съвсем логично, разумно и уравновесено правиш извод, че явно причината е в твоята неземна и безподобна скапаност. Не твоята лично, много ясно. ;)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 05.02.24 11:35.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано05.02.24 11:41



Това за предсказанието на Ванга също ми звучи като Иван Вазов за цитатите от интернет. ;) Все пак ми се иска да го е казала, без значение дали е "истинска" врачка, или не, но твърде много нейни "предсказания" се въдят из пространството.
От 2 места съм го чул, и от двете се твърди, че е от нея, т.е. от първа ръка. Единия е Игор Марковски при Л Кулезич - Баба Ванга пред Игор Марковски,1987г.:"Първо двете Германии ще се обединят,а некой ден и България и Македония ще се обединят"., а другия е роднина на мъжа и.
Към днешна дата РСМ си е таралеж в гащите, отделно като икономика е кръгла нула, защото масово населението и е неграмотно.

Редактирано от NAVYBG на 05.02.24 11:51.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: ad miral]  
Автор samson (Оня)
Публикувано05.02.24 11:44



Чета, но не се включвам защото тук сте загрижени само за македонците, а за македонките нито дума не видях!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.02.24 11:51



разумно и уравновесено правиш извод, че явно причината е в твоята неземна и безподобна скапаност.

Преосмислянето на причините за неуспех е крачка в правилната посока, но този извод ми звучи прекалено пораженчески (би казал Тузлията).

Причините за неуспехите ни са други, според мен.
Едното е слабата подготовка на хората, занимаващи се с държавните дела. Те са подбрани политически, а не според квалификация. Прибави към това склонността ни, всеки да се мисли за по-хитър от другия.

А най-вече посоките, за които се харчат ресурсите...
По соцвреме имаше един виц, защо не вървял локомотивът, понеже цялата пара ходела до свирката, а не до колелата. Сега е нещо подобно – парата се изразходва предимно за междупартийни, междуведомствени и междуличностни борби.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Българите в Македониянови [re: NAVYBG]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.02.24 11:54



Към днешна дата РСМ си е таралеж в гащите...

Срам, не срам, тук трябва да се съглася с тебе: на мен от Македония нищо не ми трябва, освен може би жолтата лозова ракия.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано05.02.24 12:14



Благодаря ти.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано05.02.24 12:17



Да, сещам се за лобито им във Вашингтон. Лобитата са важни в щатите, ако искаш да ти се случат нещата. Благодаря.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано05.02.24 13:23



Напълно бях забравил, сега ме подсещаш. Преди години, може би 7-8, по няколко американски телевизии течаха реклами на Македония като туристическа дестинация. Бяха някакви исторически препратки за държава дала цивилизационния облик на околобалканието. Питаха ме познати оттам ли съм, бил ли съм в тая историческа забележителност Македония.

женчо



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.