Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: tia9]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.12.23 17:44



И на теб, тия


Амин!



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.12.23 17:44



Очакването на децата, после радостта, че са "оценени" от Дядо Коледа, после щуреенето с играчките))), после умората дето ги наляга от емоциите.... Да са ти здрави и весели, Руже.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано25.12.23 18:11



Ще отговоря изчерпателно на големият ти интерес.:
Не, не, не съм Радев, аз съм Десислава Кирилова Радева и съм родена в Бургас на 9 юли 1969 г. Учих в Английска гимназия „Гео Милев“ гр. Бургас, а след това и в Университета за национално и световно стопанство, специалност Финанси и кредит. Владея английски и руски език.
В студентските си години работих като сътрудник на министъра на земеделието Румен Христов.
Продължих своята кариера като офис мениджър в телевизионните продукции Каналето и Хъшове, впоследствие отговарях за връзките с обществеността в Българска музикална компания.
По-късно станах асистент на генералния мениджър на Хайнекен България.

Работих и като маркетингов експерт в строителни хипермаркети „Мастерхаус“, Бургас, като PR и комуникационен мениджър в екипа на Top Communication (компанията, организираща ежегодния световен форум за комуникация в Давос, Швейцария – Communication on Top) и като маркетинг мениджър във Фондация „Работилница за граждански инициативи“. Бях и съм и част от екипа на Менпауър Груп.

От 2011 година работя в командването на българските Военновъздушни сили на България. През 2014 година отговарях за външната и вътрешната комуникацията на институцията. През същата година инициирах и популяризирах авиошоу на българските Военновъздушни сили на България, състояло се на летище Враждебна, София и събрало над 100 000 присъстващи. Автор и сценарист съм на множество късометражни филми за ВВС.

През 2016 година вземах активно участие в кандидат-президентската кампания на своя съпруг Румен Радев.
През 2017 година учредих сдружение с нестопанска цел „Живата вода на България“, извършващо дейност в обществена полза.
Не се бъзикай с мен!


Или да, ама и аз!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Редактирано от samson на 25.12.23 18:52.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.12.23 18:26



Боб с кисело зеле и аз не разбирам, но защо пък и чушките? Чушки с боб си е класика и много вкусно! Остава да кажеш и че пуешки бутове със зеле в глинена тенджера не харесваш...







Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.12.23 18:29



Седем пъти мери, един път - кристмас!





Тема Честита Коледа и на теб!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано25.12.23 19:21



Където пощуване на картички има смисъл (примерно, има вероятност да пристигнат, и то в разумно време) - разпратихме. На други (далечни, като в чужбина) приятели и познати - вчера и днес текстирах пожеланията.

Имаме лента държател за коледни картички, която окачваме във вестибюла. Беше време, всичките места за картички бяха запълнени, че и окачвахме още картички с кламери. Сега само горната 1/3 на лентата са заети - като няколко от тези картички са... търгашески (от застрахователни фирми, от банки, и подобни) - каквито картички едно време "не намираха място" на лентата...

На нашите години, пожеланията за Коледа и Нова Година са нещо като провикване от едната страна на житейската урва: отброяваме кой се отзовава (значи е жив и достатъчно здрав, че да има желание и способност да отвърне на пожеланията - или ни е предварил в поздравленията), и кой не (значи е отлетял, телом и/или духом, или не желае повече връзки с нас - по някаква причина).

Бяха години, в които броят на живите стоеше постоянен; после току някой изчезнеше отлетял; напоследък отлетялите зачестиха...

И щом сме всред все още живите: да празнуваме!



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.12.23 19:33



Весела Коледа на теб и всички клубари



Гледам, че тема под 100 мнения е рядкост, добре че видях твоята навреме



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.12.23 19:44



Принципно пека чушкате, но сухи - не,
Сухи чушки пълнени с боб, това е постното което мога да ям всяка седмица. Но се пекат, жестоки са, коравосърдечни!



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.12.23 19:56



Сухи чушки пълнени с боб, това е постното което мога да ям всяка седмица. Но се пекат, жестоки са, коравосърдечни!

Ся не ми казвай, че ти ги готвиш!



Какви ползвате - от най-най-сухите, или онези, дето излязоха на мода преди време - полусухи, цели, прави, вързани с ластици по десет?

СПОРЕД МЕН!

Редактирано от UnicaDonna на 25.12.23 20:00.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА! [re: UnicaDonna]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано25.12.23 20:05



Четито Рождество, много веселие, усмивки и хубави моменти!

Аз се надявах да завали сняг, но засега май ще бием рекорда за най-топла лондонска коледа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.