Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.12.23 15:43



Абсолютно да, трябва да си. Сестра ми беше като теб, не беше женена за германец и беше фен.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 15:53



Що трябва баща ти да ти прави зелето?

Е хубу, ше си правят по една отделна каца на балкона!



По-добре като му стане сладко - да си извади някакво количество, а останалото баща му да си го довършва.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 15:54



Бе то нямаше да е лошо харвардските ни възпитаници да бяха на по-добро ниво от руските, ама ей на, и на харвардци им ядем попарата

+ 100!



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 15:56



Докато не вденеш, че умнокрасивитета няма нищо общо с антихитлеризма - няма да си наясно накъде отива тоя свят.

Ваште опорки са толкова хилави, че вече не издържат на никакви проверки на времето.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.12.23 15:49



Може и така. Семейства разни. Синът ми пое киселото зеле и разни мъжки неща у дома когато навърши 25-26. Все пак, младежите да си заемат местата, няма цял живот тате да прави зелето





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Koftia]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано26.12.23 16:00



Абсолютно да, трябва да си. Сестра ми беше като теб, не беше женена за германец и беше фен.


Tова "трябва" е за теб, уникалната, "исие фрут къмпани".

В тоя калъп не влизам.
Хем съм немски възпитаник, хем имах гадже руснак.

Ха де





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Asia.]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 15:59



Кой знае колко още "юнаци"от новото време са завършили я в Москва, я в Ленинград.

То не е въпросът къде си завършил, а кой ти е посял бръмбарите в главата.

Сестра ми просто е гнил ЛИБЕРАЛ.

Тя и с дъщеря си не може да се разбере по тоя въпрос.

За сведение на тъпоумните "посрещачи" - родата на бившия й руски съпруг (на сестра ми) са люти путинисти. Както повечето руснаци, впрочем. С изключение на некви, които са пуснати да си ходят по света най-либерално. Нямат нужда от тях там.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано26.12.23 16:06



Къф антихитлеризъм те клати тебе


Кажи сега защо завършилите руска филология и женени за руснаци са длъжни да са фенове на ссср, раша, и футин.

Може да обичат само руското изкуство, не бива ли



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 16:13



Къф антихитлеризъм те клати тебе

Ами какъвто и тебе.

Аха.
Аз пък съм немски възпитаник, гимназия, филология, е, не съм била женена за германец.
Според теб аз трябва да съм фен на гитлер ли?


Тва аз ли го написах, или ти?

Точно защото си немски възпитаник, гимназия, филология - ти е промит мозъкът още от малка.

Към умнокрасивитет и евроатлантизъм. И пълни магазини.

За другото - нека си харесват каквото си искат бе. Всичко е в главата. Собствената. Не на мъжа ти и родата ти. Онова беше закачка. Както поясних - родата й са путинисти, а тя - либералка мола ви се. От тия, дет им е все едно Снежанка дали е негърски гей, или не.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.12.23 16:16



Вчера, навръх Коледа, седнах / свих крак и аз пред телевизора. Викам си, кво да гледам, нищо няма интересно. Ще си пусна Нетфликс. И пускам за Хитлер. Жена ми искаше да ме тресне с нещо. Как можело аз на такъв ден това да гледам, не можело ли поне мистър Бийн ?
Не може.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.