Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.12.23 10:44



Весели празници на всички и много здраве.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано26.12.23 11:05



Честита Коледа и от мен на всички!
Здраве и късмет, и повече радостни дни занапред!



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.12.23 13:27



Супер





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 14:02



Сега правя един чудовищен бъркоч... бях се настроила да правя мусака за утре, щото имах кайма, приготвих месото със запръжката, нарязах картофите, и тъкмо да ги сложа при месото - изведнъж се сетих, че от бъдни вечер ми остана яко количество натрошени лозови листа, негодни за сармичките, защото бяха замразени... сложих ориз на каймата и нарязах листата върте. Разбирай - мълзеливи лозови сарми!



Картофите ги варя на картофена салата...

А киселото зеле - гарнитура за пържолите, се оказа не особено кисело и солено... даже хич. Оправдания чух - щото било топло времето - зелето не успяло да втаса... Както си беше сготвено - сега го накиснах в много солена и кисела зелева чорба, после ще го "доготвя" до изпаряване на чорбата...

Вместо да мързелувам празнично и да изляза на разходка в това лятно слънце навън - виж с какво си губя времето! Точно пък аз - пишманготвачката...

Мъжете си правят някакви мъжки работи навън...

Редактирано от UnicaDonna на 26.12.23 14:18.



Тема разказ за коледанови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано26.12.23 14:13



.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.12.23 14:25



Ние вчера омързяхме орталъка, и днес натам вървят нещата. Аз пък не мога намеря автосервиз който да ми смени маслото с мое си, искат да ми сложат тяхно.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.12.23 14:35




И, кво стана, бе началници, как (се изпо)карахте на Коледа ? Не виждам никакво шоу ?


Season greetings от мен




Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.12.23 14:28



А киселото зеле - гарнитура за пържолите, се оказа не особено кисело и солено... даже хич.

То така е по-вкусно, такова мога да ти изям цяла каца за под 1 седмица, възсладичко... Като стане един солен киселяк – бляк.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 14:47



Аз пък не мога намеря автосервиз който да ми смени маслото с мое си, искат да ми сложат тяхно.

Е кво очакваш - пазарна икономика! Печалбата преди всичко!



В Радиал ходи ли?



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 14:53



И, кво стана, бе началници, как (се изпо)карахте на Коледа ? Не виждам никакво шоу ?

Яко позна за нас!



Сестра ми е яростен умнокрасив ястреб, а Уникалния.. всички знаят какъв е.

На семейни сбирки е СТРОГО ЗАБРАНЕНО да се водят политически разговори, ама трае ли сърце! Щеха да се изпобият за 5 секунди! Едва ги разтървахме!

Умнокрасавците, колкото повече губят почва под краката си - толкова по-яростни стават!

Редактирано от UnicaDonna на 26.12.23 14:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.