Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.12.23 22:15



У нас ги правя аз, и аз си ги ям. Повечето жени са ружи изглежда. Тази година не правих, така се стекоха събитията. Чушките винаги ги е осигурявала майка ми, дори в щатите. Нямах идея че се продават.



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.12.23 22:40



У нас ги правя аз, и аз си ги ям. Повечето жени са ружи изглежда. Тази година не правих, така се стекоха събитията.

Догодина ще ми диктуваш рецептата онлайн!



СПОРЕД МЕН!

Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.12.23 05:36



Ми ако щеш си взимай бордър бе, то ти и без друго ти не можеш да се грижиш добре за него. Казах ти, минимумът е 10 км на ден, ти не можеш да му го осигуриш. Вероятно и нямате зоомагазин наблизо и ще го храниш с гадни сухи гранули, по-добре за него е да го нямаш.

Относно снимките, ще си качвам колкото си искам, сякаш ще ти се счупи маникюрът, ако просто скролнеш надолу. Измислете си някакво правило за некачване на кучешки снимки и се оплачи на е та да ме банне.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано26.12.23 06:14



Честита да е на всички!
Желая на всеки един здраве, радост и благоденствие.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано26.12.23 06:17



Честито Рождество на всички!
Здраве и щастие ви желая! И повече усмивки!



Трябва да се види, как се меси Коледната питка от 3- годишен и 91- годишната му прабаба. Голяма вкусотия и красотия им се получи.

Щастието идва при веселите!

Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Шило]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.12.23 06:37



Трябва да се види, как се меси Коледната питка от 3- годишен и 91-Годишната му прабаба!

Давай клипче!





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Шило]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.12.23 06:40



Да е жива и здрава прабабичката, пък и правнучето от здраве и успехи да не се отърве! :)))





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.12.23 09:40



Аз без да излизам с него като го пусна по двора и си ги и е изтичало 10-те км. А ако мръдна 10 метра от двора се отваря нива, която стига до Дупница. Вляво пък нисичка планина, може и да катери, вдясно борова гора, да диша чист въздух.



Имаме магазин за животинска храна, е не цял магазин, но отделение в единия магазина, който е доста голям. На село хора имат кучета и котки, да не кажа във всеки двор. За 15 минути съм в близкия голям град.

Слагай си снимките, не ми пречиш, ама все еднакви ми се виждат, на бабите внуците поне растат



Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.12.23 10:13



Аз без да излизам с него като го пусна по двора и си ги и е изтичало 10-те км.

Не разчитай само на двора. Ако го държиш по цял ден там, ще полудее, ще се чувства като в норвежки затвор. Всеки ден трябва да излизаш с него на поне 5 км разходка, и то на колкото е възможно по-различни места, инак просто ще откачи и после ще се чудиш на кого да го пробуташ. Ще му взимаш само от консервите, които съм ти казал, ще го разхождаш минимум 5 км всеки ден и ще е добре, инак язък ти за двора, марковото куче и парите.

Останалото не коментирам, да са живи и здрави на бабите внуците и да растат обгрижвани, обичани и успешни.

Благодаря ти за позволението да си качвам снимките, но нямаше нужда – знам какво е позволено, качвам и без него, и ще продължа да го правя. Който не му харесва – да ходи да ми проси бан.



Сега, когато вече сме наясно, че снимките на Иричка не ти пречат – ето още една:



Хайде оная дърта вещица от Хасково, барабар с твоята и на други морална подкрепа, да си казва дежурното "Аууууу, че грозно псе!", и да не си губим времето повече.





Тема Re: ЧЕСТИТА КОЛЕДА!нови [re: Шило]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано26.12.23 10:06



Да сте все така щастливи, Шило. Моето тригодишно точи меденки))), голямо щастие е.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.