Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Информация за размисълнови  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано20.12.23 16:26



Статистиката на НСИ и МЗ за миналата година: в Сливен има 104 деца, родени от малолетни майки. Има майка на 10 години, 4 майки на 13 години, 28 майки на 14-годишна възраст и 72 майки на по 15 години.

А сега някой да ми каже колко пръдльовци и пръдли работят в Агенцията за закрила на детето. И с какво по-точно се занимават. За какво получават заплати. Наистина питам.





Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано20.12.23 16:38



ама българите какво общо имаме с ЦИГАНИТЕ които се роят като хлебарки!





Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.12.23 16:40



колко пръдльовци и пръдли работят в Агенцията за закрила на детето.

Торба... разпадът е пълен, ОСОБЕНО сред малцинствата. Какво общо имат тези от Агенцията? Да ходят да им светят ли, докато правят деца?

Има присъди, но има и смекчаващи клаузи в законите. МНОГО.

А докато стават тези (и много други) безобразия- народните любимци се борят със зъби и нокти да намалят мандата на Главния прокурор от 7 на 5 години (едновременно с това - да могат да си го избират САМО ТЕ, по партийному) и да разрешат на хора с двойно гражданство да бъдат избирани за депутати и министри САМО С 18 МЕСЕЦА уседналост в България... Приели са всичко това днес, с декларацията, че е ЕПОХАЛНА стъпка!



СПОРЕД МЕН!

Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.12.23 16:43



на всеки въпрос който може да изникне, отговора вече някога е даван, само човек да е чел


Юеловци били членове на едно специално общество, съставено само от Юеловци. При известни обстоятелства обикновените хора нарочно им позволявали известни предимства, като си затваряли очите за някои техни постъпки. Например за тях не било задължително да ходят на училище. Друг пример — бащата на Бърис, мистър Боб Юел, можел да ходи на лов дори извън ловния сезон





NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Информация за размисълнови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано20.12.23 16:43



Какво общо имат тези от Агенцията?
Ми, не знам? Нямат ли? Кой да има тогава? Имаш ли спомен какво означава дете на 10, 11, 12 г. - как живее, ккво мисли, как се грижи за себе си, как учи? Много е вероятно да си забравила, но не това е важно в случая.
За разпада си права, не споря. Но наистина ли на никого не му пука какво се случва с тези деца? Сериозно питах за какво получават заплати тия в АЗД? Ако някой се сеща, нека ми обясни моля.



Тема Re: Информация за размисъл [re: NUT]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано20.12.23 16:48



Циганите са българи също.
Говорим за деца, дори да са цигански.



Тема Re: Информация за размисълнови [re: zaphod]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано20.12.23 16:50



В тая държава се почвиха твърде много присмехулници за убиване.
Ама нямам пушка.



Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.12.23 16:54



Нямат ли? Кой да има тогава?

В този момент- НИКОЙ. Написах ти тези, които трябва да имат грижа - с какво се занимават.

Мога също да кажа (което не омекотява ситуацията), че долната възрастова граница на половия живот на ВСИЧКИ деца е паднала драстично. Щом моят син, на 27 години, се РАЗГРАНИЧАВА от следващото поколение... виж ги как изглеждат, чуй им интересите и ценностите... говоря за НЕромски деца. При ромите границата винаги е била 4-5 години по-ниска.

Поддържам връзка с някои от учителките на сина ми от гимназията. Ставало е дума - И ТЕ казват, че е НЕСРАВНИМО...А те са между тях всеки ден.

СПОРЕД МЕН!



Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор Green Light ()
Публикувано20.12.23 17:00



Агенцията за закрила на детето
Извинявам се за циничния коментар, разбирам и съм съпричастен към твоята гледна точка. Но тъй като това с детската бременост е част от мафиотската скстема за източване на НОИ, бих искал да допълня въороса и с къде е НОИ, екипите на МСП, а също и финансовите служби - тези които проследяват потока от преведени помощи и купени дворци, коли и лукс. ДАНС в края на краищата.
С една дума - къде е държавата?



Тема Re: Информация за размисълнови [re: the bag]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано20.12.23 16:54



Сигурно си клатят краката, от АЗД и други подобни служби.
Преди повече от 15 години бях чел, че сме единствената страна в цяла Европа, в ЕС или не, които определят кой е самотен родител не на терен , гледайки фактическото положение, а по документи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.