Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: MupaM]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано03.12.23 16:55



Сегашните са възрАждани или вГЪЗрАжданци.



Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.12.23 17:12



Не, но в Румъния вече съм склонен.



Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано03.12.23 17:16



Ами тогава да си стоим в ЕС и НАТО, да се отървем от вредните руски влияния и да си стегнем кочинката.



Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано03.12.23 17:21



ДА ще си стоим в ЕС и НАТО
И дано 2025г влезнем в еврозоната!!!
а всякакви русляци - на колене пред праведните християни!!!





Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано03.12.23 17:23



Уникалната каза, че само е гласувала за копейкинци, за да има по-голямо разнообразие в парламента.
Не е казвала да им е фен.

То и тва оставаше, пази Боже.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: tartarianeyes]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано03.12.23 17:44



Уникалната е фен на възраждане и техен клубен пророк.
Не ме карай да ти го доказвам, чудесно ще се справиш и сама. Може и да я питаш директно. Ако вземе да каже "аз не съм и никога не съм била симпатизант на възраждане" моментално забравям за всичко, сменям подхода и й ставам първа дружка. Но ще пусна някой и друг линк първо, да разбера кое не съм разбрал, де :)

Не се притеснявай от заплахите им да се разправят с "враговете на народа", ти не си в списъците.



Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.12.23 18:17



Една служебна бележка, понеже ме чака работа (пазар и боклука) - ще зарадваш доста хора ако премеш да си модератор.



Мноооого слабо го раздаваш. Трябва да ПОМОЛИШ. Да докажеш с цитати. Да разкъсаш риза. Да паднеш на колене.

Въпросното лице два часа и половина вече е в клуба и ЧЕТЕ, не бой се, и пише в оная тема. И е наясно с всичко.

И за трети път се скатава и се прави на интересен. Това е звездният му миг. Друг път надали ще му се случи да е обект на такова внимание и толкова затаен дъх около личността му.

Туш! Дрррррррррррррр!

Като в цирка.



Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано03.12.23 18:20



ти не си в списъците.

А, един мульо се опита да ме заплаши във фейкбука, обаче тия са тролове, и са страхливи
На тях им плащат, и подвиват опашки..

Абе...как да кажа, тия само анатомично са мъже, разните му урожденци.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: UnicaDonna]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано03.12.23 18:25



Мненията ми са напълно субективни. Все пак и тук живеят хора, които гласуват за действащите политици и вярват, че ги водят към светло бъдеще и винаги верни на НАТО. Даже има политическа партия, която се нарича "+ Европа" (повече Европа). Смисълът й е пълно подчинение на откачалки те от Брюксел. Даже не се крият кой ги спонсорира. Като се набутаха в парламента излязоха с реклами по трамваите "Благодарим ти, Джордж".
Няма нищо общо с дискусията, ама да си кажа.





Тема Re: колко хубаво сме си говорили някоганови [re: LeoS]  
Автор bipet (ФеннаУникаДона)
Публикувано03.12.23 18:26



Все пак моля, отбележи следното.

Първо:
Имам опит от живота в социалистическа България. Живеех много добре, при това нямах нищо общо нито с БКП, нито с ДС. Хората около мен също.
Сега живея много, ама много по-добре, по ирония на съдбата. Обаче гледам с много други съдбата хич не се шегува. Та затова не вдявам защо когато на дядото на Тартарианката взели земи, добитък, поминък, всичко, трябва да страдам, а когато на мен ми взеха – работа, перспектива, стандарт, всичко, трябва да се радвам. Онова било лошо, а сега хубаво. Брех, мааму стара.

Второ:
Познавам някои материали, ти да видиш:
- Окупационен фонд, основан за създаване на Руско-Дунавска област.
- Историческите събития и деятели от навечерието на освобождението ни до днес.
Обаче от там Тартарианката черпи едно вдъхновение, аз друго. Ох, не мога без това момиче.
След Освобождението имаме една свободна и независима България в условията на всякакви интереси на великите сили, включително Русия. В историята нямало ако. Та затова саможертвата на Русия си остава достатъчно голяма и поне можем да не държим такъв отвратителен език като вашия, заради едното слагане на ЕС.
По съществото на настоящата политика към Русия остава държането на Орбан и въпросите около това държане.

Трето:
Живее се що годе сносно в Москва и Питер.
В Китай си заслужава да си в Пекин или Шанхай.
В Иран може да се живее в Техеран.
Мамка му. Какво за България, като сме в Европейския съюз, 30 и кусур години, както ме светна Алиската.

Някак си не мога да се самоубедя, че Путин е агресор като е избрал да окупира Крим, пред възможността да се напълни с американски ракети. Ти виждаш ли къде е Крим на картата?
Кой е агресорът и какво прави на майна си Райна.
Някак си не мога да се самоубедя, че Путин е агресор като е избрал да окупира Донбас, пред възможността да се напълни с американски ракети. Ти виждаш ли къде е Донбас на картата?
Кой е агресорът и какво прави на майна си Райна.

Отделно изборът Запад – Изток изглежда глупав, след като Западът живее много по-добре от Изтока. Ох, защо и ние нямахме тоя късмет да живеем на Запад.
По същество, не е толкова изключено Изтокът да вземе превес в управлението на световните работи. А това има значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.