Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.12.23 09:46



Адмиралът иска максимално да отдалечи времето на срещата си с администратора относно предал-приел





Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.12.23 09:56



То, не е задължително да се съобразяваш.
Отправих покана, щото са ме включили в този фарс без моето изрично съгласие.
И, по все тая какви подбуди, цели ТРИМА клубари са се подвели да пилеят гласовете си по мен.

Ся, пък щяло било да се прегласува, за да се оберат разпиляните по този и онзи 10 гласа в полза на ЕДИН от ДВАМАТА с най-много гласове.

Както не дадох ИЗРИЧНО съгласие да бъда включена в списъка на кандидатите, така предявавам ИЗРИЧНИ претенции под формата на молба към подведените от организатора на тези избори, гласували за мен, да прегласуват за МОЯ кандидат.
Дали ще се съобразите с моето желание или не, си е ваша работа.
Туй са цели 3 ТРИ гласа артък, които можеше да отидат при някой друг, ако Адмиралът не ме беше изтипосал в изборния списък изцяло на своя глава.



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.12.23 10:11



Отправих покана, щото са ме включили в този фарс без моето изрично съгласие.
И, по все тая какви подбуди, цели ТРИМА клубари са се подвели да пилеят гласовете си по мен.


Щото беше адски трудно, теб те нямаше по цял ден и е болезнено да се напише тежката дума "отвод" в поредната тема..



И щото беше още по-трудно, когато започна гласуването, да пишеш в темата - не съм съгласна, не гласувайте за мен, това ще бъдат попилени гласове, които могат да отидат при друг.

Да, забравих - ти сигурно не си имала достатъчно потенциал да прочетеш и разбереш, че ще гласуваме за онези, които са се самономинирали, и другите, дето са номинирани, ама не са си дали отвода. За вторите - БЕЗ изричното им съгласие.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.12.23 10:17



Адмирале, какво искаш? Клубарите да прегласуват нещо, което току-що са гласували?
Ако ти е скучно, отиди на кино. Или слез да чоплиш семки пред блока.
Ета има повече гласове и точка. Ще се справи чудесно сама.
Да спрем тези безумия.


Това как кореспондира с твърденията на Адмирала, че на ЛБ си му потвърдил съгласието си да бъдеш модератор в дуо с Ета??



Е ли би било възможно да спестиш воднистите умнокрасиви думи, и да НИ отговориш в прав текст - АКО клубът предпочита двама модератори (което е ясно) и ръководството го разреши - съгласен ли си да бъдеш в двойката заедно с Ета? За да е ясно какво правим изобщо?

СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 01.12.23 11:07.



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: ad miral]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано01.12.23 10:35



Нека да са двамата, ако са съгласни.
Вярно, че сме малко хора, но има няколко дето все ги напъва да се драчат.



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано01.12.23 10:52



eta + thehuntermuster



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.12.23 11:25



Ако беше тук германската Алиса от Огледалния свят на гърди щеше да ви изпревари всичките.





Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано01.12.23 11:32



Аз колко пъти те питах дали ще се откажеш? Поне 3.
Да си се отказала


И за твое успокоение, не 3 гласа щяха да бъдат разпилени, защото моят нямаше да отиде никъде
Шоуто между теб и Лира трябваше да продължи
Ама жалко



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.12.23 11:37



Мълчат като пукали



После да не се питаме кои са сеирджиите



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано01.12.23 11:39



Уни.. и ти си за правилата?! На "власт" е още адмирала, а ти подскачаш като пале по него и ръмжиш.. Няма ли да се кротнеш и да спреш ДА НАРУШАВАШ ПРАВИЛАТА! В закованата тема има точка, не се оспорват и коментират решенията на модератора и админа. Ти още шепа хора се не спрЕхте бе.. като че ли се избира вселенския модератор
Ей аман от такива, които ужким са за правила, ама само ако те, са в тяхна полза..
Гласувам и за ДВАМАТА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.