Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 14:03



Дрисльо.

Посочи ми някъде, където съм изказала усещане за някаква заплаха от теб? Кой хленчи три месеца вече за въжета?

Просто си жалък много повече, отколкото бих могла и да си помисля. И не в отношение към мен, а с цялото си поведение около тази изборна кампания.

Изпреварващо - около изборите се напъвам и те чета. Не чета политическите ти буламачи.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.12.23 14:08



Всеки с неговите си методи иначини! Важното е да се чувстваш удовлетворен! Мнението на социума не е от особена важност



Те така е и адмирала! Затова с подобни е необходимо да се общува с разбираем нему език!

Ти си кютай в ъгъла, хлевоуствай си, никой не ти пречи...



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: Vtasahme q]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 14:21



съмненията си, че ще се вторачиш в Уникална

Откъде произтичат такива съмнения?

Убедила си се, предполагам, че от много време не пропускам да поясня къде точно се лъже и понякога моля за доказателства. Ако си въобразявам, че мога да допринеса с нещо, пиша разни постове. В най-различни теми, с най-различни клубари. Често това погрешно се възприема като "умнокрасиво" поведение, докато то не е нищо повече от стремеж към реалистично представяне на твърдение.

Как изобщо ти хрумна, че ако случайно стана мод, статуквото ще се промени? Разчупете ги малко тия съзнания, не се вкарвайте в кутийките, които виждате по телевизора.

Не съм искал да ставам мод. Ясно си го бях казал под мнението на адмирала в едната от темите за обсъждане - "абе, да. малко плащаш". Щом като той не се съобрази и ме пльосна за избор, аз ли да се съобразявам с неговите "приеми или умри" :) Ритна кошера и се дръпна, пък после ние сме виновни. Някъде другаде тия номера.

В действителност, изобщо не очаквах някой да гласува за мен. На предните избори, някъде през септември, двама човека ми писаха да ме предлагат за мод, аз отказах и се аргументирах. Нещата не са се променили. Когато адмиралът ми писа бележки докато течаха изборите, му казах да остави ета да си спечели нормално, че вотът е мажоритарен и трябва да я остави сама. Той настоя да му кажа дали мога да работя с нея, защото много потребители изразили желание за двойка модератори. Аз мога да работя с всеки, който има желание да работи с мен, а ета специално я харесвам, но нямам желание да ставам модератор и не бива да се правят балотажи. Ета си спечели. Всичко, което съм му казал, го казах и тук. И в тази тема, по-горе написах какво мисля. Играе някакви игри тоз адмирал на мой гръб, но нито знам какви, нито имам желание да научавам. Аз съм просто ник на екрана ти :)
Ако ме пита някой мен, модът трябва да е един. Ета спечели и нищо от нелепиците, които последваха не биваше да се случва.
Освен това, навярно ще се случи точно както трябва. Нали не мислиш, че пускам случайни постове :)



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано02.12.23 14:25



Лицемерен лигльо” дали се брои за “груб и целенасочено обиден език”?



Ми не. Брои се за нисък праг на самоконтрол и високостепенна емоционалност, както и склонност към експресивност.
Все хубави неща

Според мен



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.12.23 14:27



Има ли в клубчето някой напълно безпристрастен?
АЗ!




Трябва да гласуваме ли, нещо такова разбрах, не мога да изчета всичко.
Но ако трябва, глас за Ета, добре било и другарчето да си има, няма да спи в клуба я!



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: UnicaDonna]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 14:37



Дрисльо.

Преди време те бях помолил да се държиш прилично. Ти не пожела и от там произтече моето отношение към теб.

Предлагам ти да се коригираш.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано02.12.23 14:40



Леле, така)) ако се обясняваш)) ще ни умориш от скука. Какви са тези тежки фермани))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: tia9]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 14:43



Харесвам втаса и може малко да съм се увлякъл, да :)

Иначе е просто - не ме чети :)



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.12.23 14:44



Е, като не искаше да ставаш мод, толкова ли бе сложно да напишеш-отвод?

Или и ти като Алиса се правиш на интересен?

Ето, дори сега категорично, а не витиево напиши...Не желая! Оттеглям се! Не ме бройте! Пренасочете си гласовете или нещо от сорта.

Ама не! Егото ще се четка докрай





Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано02.12.23 14:38



Умнокрасавец отвсЕкъде.
Продължаваш да ме ласкаеш. Благодаря.

Ти, като представителка (не уникална {само в твоите очи}, а средностатистическа) на тъпогрозните, определено не можеш да мислиш, а чакаш някой да ти сдъвче и тури в устата опорка, за да може да водиш разговор. Отделен въпрос е, че и това не го можеш...
И с кой акъл (въпреки че в словосъчетанието "тъпогрозна" не присъства нито "ум", нито "акъл") очакваш да споделя на мегдана частен разговор? Но въпреки това, тъй като твоето кръвно не ми е безразлично, лееекичко ще открехна перденцето.
Моите съмнения за евентуален софтуерен бъг не ми дадоха мира, щото и аз съм човек, и аз мога да дигна кръвно. И поради тази причина говорих с Киро, за да разбера:
1. В час ли е, че тук текат избори за нов/и модератор/и. (отговорът беше "да").
2. Има ли технически проблем да смени модераторите. (отговорът беше "не").
И се успокоих, че не ме грози вдигане. На кръвното, а не на самолета.
Не разбрах само едно.
От дума на дума той ми каза "ще логна каквото реши клуба, стига да не е некоя като оная коза". Те тука не разбрах, тебе ли имаше предвид или оная врачка. Защото в темите за избор аз други кози не забелязах. Но дълбоко вкорененото ми чувство за такт не ми позволи да доуточнявам. После прехвърлихме разговора към цици и дупенца, но силно се надявам да не искаш подробности и за тях.
В резултат на което се успокоих и имам здрав сън.
Силно се надявам да се успокоиш и ти.
Защото твоето здраве ми е важно!






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.