Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 10:02



Ми гледай. Не че ще видиш друго, освен нарисуваното от вътрешната страна на очилата ти.

Доообре.

От вътрешната страна на моите очила аз виждам



Ти видя ли го?

Щото беше адски трудно, теб те нямаше по цял ден и е болезнено да се напише тежката дума "отвод" в поредната тема..

И щото беше още по-трудно, когато започна гласуването, да пишеш в темата - не съм съгласна, не гласувайте за мен, това ще бъдат попилени гласове, които могат да отидат при друг.

Да, забравих - ти сигурно не си имала достатъчно потенциал да прочетеш и разбереш, че ще гласуваме за онези, които са се самономинирали, и другите, дето са номинирани, ама не са си дали отвода. За вторите - БЕЗ изричното им съгласие.


И да не си - ВСИЧКИ ДРУГИ са го видели. Вашите комични номерца около тези номинации и гласувания. Твоите и на НВ новия модератор.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано02.12.23 10:58



"Щото в “забитите правила”, дето “са си валидни” - спазването на добрия тон е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО, а не ЗАДЪЛЖИТЕЛНО."

Значи одобряваш да се сипят грубиянщини без наказания, само и само за да си навъпреки.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Хънъра не диша админа!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.12.23 10:56



Не съм чела твърденията на Леос, не чета всичко и нямам представа какво е писал. Но, той като бивш модератор, е бил ограничен в правомощията си от Киро, било му е наранено егото и е против него поради тази причина.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 02.12.23 13:32.



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: ad miral]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано02.12.23 11:23



Eta е моят избор. Самостоятелно.

Фен на Алиса Лиса


Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано02.12.23 11:41



Корумпирани сме.
____________________
Супер, на това се надявах.
Мога да ви подкупя с шоколадчета,
но на еротични снимки не се надявайте.





Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: ad miral]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.12.23 11:47



eta



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: ad miral]  
Автор Lolla ()
Публикувано02.12.23 12:35



Гласувам за Еta



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 12:42



Никакъв шанс :-)



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано02.12.23 12:44



Правилата са за всички.


В частност и за Димка, и за Гъркинята. Особено в случаи на многократното им нарушаване.

Дали ще съм аз или някой друг новото шефче, никой няма право на лични пристрастия.
И аз не бих си го позволила. Принцип.

Сега, ако админ реши нещо друго и вземе да пуска наред, сигурно ще ме питате дали ще късам ризи и ще хвърлям оставки, кат' съм толкоз принципна
Ми не знам, като дойде, ще му мисля ...



Тема Re: Уважаеми клубаре, [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 12:53



Значи одобряваш да се сипят грубиянщини без наказания, само и само за да си навъпреки

Зле ме познаваш.

Тази дискусията се води тук откак съм влязла за пръв път, сигурно и много преди това. Оценката за грубостите и обидите е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО субективна. Заради това този въпрос не е разрешен по някакъв категоричен начин.

Как ще го постигнеш- дай рецепта. Списък със забранени думи? Другарски съд, който да гласува кое е обидно и кое - не? Някое величество, което ще РЕШАВА какво точно е “груб и целенасочено обиден език”???

Вероятно ти е ясно също, че е възможно някой да обижда, без да използва нито една груба или обидна дума. И тук ли Величеството ще отсъжда?

Аз предложих веднъж да бъдат забранени ВСИЧКИ цинични и вулгарни думи, полови органи и пр.

Ти очевидно намираш за по-безобидни тоновете цинизми на Тузлията, написани като цитат или стихче, в сравнение с някое “Простак” или “дрисльо”.

Ето, субективно е.

Не сме в детската градина, нито в ТВУ. Всеки със седемте си години.

СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 02.12.23 13:28.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.