Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.23 02:31



Тук ще се умирише на католическо училище за благородни девици, подозирам

Божеее, къде ли не сте били! Шапо!!!





Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.23 02:33



Не знам кой и защо ви кара да гласувате по хиляда пъти за едно и също нещо

То тука е нищо - бъди рахат.
Ти питай ония тридесетина процента серсеми от населението, дето още ходят на парламентарни.





Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.12.23 02:38



Ееее, не съм чак толкоз пропаднала.
Виждала съм ги във филми.
На ужасите.





Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор samson (Оня)
Публикувано02.12.23 02:50



Бурни ръкопляскания, брой ме, първи аз бояджията ще ви боядисвам в красни бои, за и аз да съм сред първите, и също като вас да управлявам, оритвам ,и осъждам всяко зло което е против вашето добро. Не съм светец и не съм от вчера, съвсем наясно съм, и заради това съм ви бояджия, че вие винаги ще ми простите злото което правя за себе си, щото пък имате си нужда от такъв бояджия, охоооо, то се знае, че аз ще съм човека, който ще ви оправи кривото...да сега не се правете на не разбрали, още от сега ли...ами пояснявам, ако нацвъкате тук /както и досега се случва/, то аз бе, аз пръв ще се провикна , че не вие ами аз ги цвъкам, да де, нали е взаимно, когато и аз нацвъкъм, вие ще се направите на глухи...
Уррааа, уредих се и случих и на избор.

Извинете....уфффф...че съм досаден...За чий ви беше да обявявате, че сте щяли да триете намси кво си там и да правите едисикакво си?
Дайба, абе как ви мина и през ум, че сте най- умни, за да умеете да триете глупавото?????
Наистина ли сте толкова глупави за да заявите тук, че вие разпознавате добре умното от глупавото и ще ни го налагате като на прости????
Шегувам се..трийте да го е...особенно, охо ...вътрешните вашите, нашите правила, то входящите на дир.бг са ясни и Прости.
И в този смисъл да не забравите усъвършенстване на правилата в клуб който ще управлявате, прибавете нещо ново бе... като например: "В темите за обесеният е забранено да се говори за въже."
Стига де, ади сега, не е много по различно от сегашното: "Нямате право да коментирате модератора."
Всъщност, последното да си остане, щото е много важно.
Пък аз не знам къде ще пиша глупостите си, надявам се да сте същите както до сега си е същото, и то да не се променя....
Както и да е, ще ми се да съм сред вас, даже и не зная защо ми харесвате.
Моля тайно да ме приемете за Ваш бояджия, като ви уведомявам, че молбата ми е лично за моя изгода, а не обществена.

Редактирано от samson на 02.12.23 02:56.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 06:45



Моля тайно да ме приемете за Ваш бояджия, като ви уведомявам, че молбата ми е лично за моя изгода, а не обществена.

Присъединявам се. На двойка модератори - двойка бояджии. Днес ще купя един варел яркочервена боя. За начало.

По-яркочервен умнокрасив абсурд от това: Забитите правила са си валидни, спазването на добрия тон е задължителен. Ще се трият постинги и теми, в които се използва груб и целенасочено обиден език. не съм чувала. Щото в “забитите правила”, дето “са си валидни” - спазването на добрия тон е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО, а не ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

Няма изненади. Ситуацията е ярко умнокрасива. Тоест - САМО И ЕДИНСТВЕНО демократично избраните умнокрасавци имат право да преценяват що е то груб и целенасочено обиден език.

Вся власт советом! Да живее евроатлантическата демокрация!
—————————————
Една е истината. Филип го заварих като мод. Адмирала го избрах като такъв. И при двамата разочарованието ми беше трайно, но настъпи бавно и постепенно.

50% (засега) от новоизбраните не ми се вписват в “бавното и постепенно”. А в “рязко, с начало 02.12.23 00:37 ч. “


Абе знаех си аз защо съм приготвила въжето. На една ръка разстояние ми е.

(И щипките за простиране-също. Вие да не си помислихте нещо грубо и целенасочено??)



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.12.23 07:03



Дали при теб не става дума за нереални очаквания. От Филип и Адмирала не съм се разочаровал.

Съвсем сериозно и добронамерено , упоритото повтаряне на това за въжето е опасно. Изобщо а смъртоносни оръжия и уреди. Изобщо не е шегичка.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 07:32



Съвсем сериозно и добронамерено , упоритото повтаряне на това за въжето е опасно. Изобщо а смъртоносни оръжия и уреди. Изобщо не е шегичка.

Това го кажи на новия модератор. Непрекъснато го повтаря. Сигурно го и сънува!



От Филип и адмирала ти специално няма от какво да се оплаквалаш, естествено. Оставяха те да си лееш цинизмите на воля.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано02.12.23 08:26



Тц, не ми хареса подхода ти към номинацията

Очаквах едно категорично приемам, за да не се получи като при Алиса - отвод до последно йок, но после насилствено вкарана в списъка и обвинения в заблуждение на избирателите. Ети го направи по-готино и честно. По-открити карти някак си очаквам:-)

Ще се трият постинги и теми, в които се използва груб и целенасочено обиден език. Да не давам примери, че ще ми се разтопи клавиатурата, сещате се.

Дай, дай, нищо, че ше се стопи пластмасата, ше ти купа нова


Важно ми е, за да разсея съмненията си, че ще се вторачиш в Уникална, поради идеологически различия и уплах от въжето(), и мълчаливо ще подминаваш други потребители, които веят на Егото ти, но заради които е тамам това обещание за триене.

И стига ми кокетничи с туй въже

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.12.23 08:35



В един немного дълъг пост КАЗА ВСИЧКО.

Само вторачването в мен… не се притеснявам. Взела съм му страха!!



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: samson]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано02.12.23 08:34



Никога не съм била нормална, ама това е дълга теме. Винаги последна дума е имал Киро и го знаеш, защо си учуден не знам.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.