Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: samson]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.12.23 00:35



Туй беше евфемистичен заобиколен начин да избегна едно конкретно определение за качествата на модератора.





Тема Уважаеми клубаре,нови [re: ad miral]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 00:37



Не знам кой и защо ви кара да гласувате по хиляда пъти за едно и също нещо при променливи условия, но съм задължен да ви обявя, че няма смисъл.

Ние с ета решихме да узурпираме властта.

Венсеремос, с демокрация, напред!

Адмиралът хич да не се хаби, превратът е извършен, здраво сме се окопали. Освен това народонаселението ни подкрепя и ни носи я кашкавал, я вино. Понякога ни пуска й Любе.
Направо да сдава ключа за хазната, така или иначе тя е празна.

Понеже сме ларж и опиянени от власт, високомерно ще ви подхвърлим малко от нашата програма как да направим куба по-свободен и демокр... ъъъ... едно хубаво място, в което всеки да се чувства свободен да дискутира каквото желае или разбира. Каквото не разбира, също. Иначе казано, нищо в клуба, който е толкова готин, че няма особена нужда от модериране, няма да се променя :)

Забитите правила са си валидни, спазването на добрия тон е задължителен.
Ще се трият постинги и теми, в които се използва груб и целенасочено обиден език. Да не давам примери, че ще ми се разтопи клавиатурата, сещате се. Празни теми с дълги едносрични думи в тях, също. При рецидив, нарушителите ще бъдат изпращани в дигитален ГУЛАГ за период с неизвестна продължителност. И още има, но зат'ва друг път.
Изобщо, демокрацията функционира само при наличието на правила :)

Възможността за предаване на властта обратно на краля-слънце (да се свети името Му) си остава примамлива възможност и не е нужно много да се осъществи, дори да не сме я заграбили съвсем.

Да не забравя.
Корумпирани сме. Много. Така че, нали.



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор samson (Оня)
Публикувано02.12.23 00:34



"Ета събра гласове, тя е свободно избраният модератор. Сигурен съм, че ще бъде чудесна и в тази роля. Предлагам да спрем с глупостите."
Евала за мнението, да не ти пука, че не са те разбрали, споко, ние не разбралите ще получим точно нашият си модератор, въпреки и както ще да си го избираме.
А ти...не можем да те променима с изборът си.
Поздрави за мнението ти по темата.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.12.23 00:49



Забитите правила са си валидни, спазването на добрия тон е задължителен.
Ще се трият постинги и теми, в които се използва груб и целенасочено обиден език.


Уважаеми узурпатори,
че вий ще опразните половината клуб, бря.
Право е казал народът: не бързай да се радваш на малко прасенце и нов шеф, че не знаеш каква свиня ще излезе от тях.

пъ. съ. туй не беше целенасочено обиден език, хората така разправят, не аз.





Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 00:56



На мен въже по мярка ми е взела уникалната вече, за къде да се тревожа? Сигурно и някой гаден цвят е подбрала...



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.12.23 00:53



Същото казах относно гласуването:
Намирам гласуването за излишно.
Направо и двамата да поемат функцията


Поздравления за следното:

Забитите правила са си валидни, спазването на добрия тон е задължителен.
Ще се трият постинги и теми, в които се използва груб и целенасочено обиден език.


Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.12.23 01:08



Нали вече сте превзели Зимния дворец, ще я триете до дупка.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: alisalisa]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано02.12.23 01:11



Е, що? Напротив, тя е по-полезна като пише :)

Освен това, може да съм узурпатор, но не съм дискриминатор.



Тема Re: Уважаеми клубаре,нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.12.23 01:20



Тук ще се умирише на католическо училище за благородни девици, подозирам.
Ще ми се наложи да хлевоустя с изискан речник и чрез иносказания.
Обаче, то не е една беля - поне половината накълвани изобщо няма да разберат, че са наобидени, ама ваща кожа цензураторска, пак ще ме триете за неспазване на добрия тон!



Що ли не си турихме Тузлията за цар!



Тема Re: Гласуване за нов модератор 2-ри турнови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано02.12.23 01:58



Ама и ти, една такава все същата: "Първи въпрос - сериозен:
Управата на дира в лицето на администратора, ДАДЕ ЛИ СЪГЛАСИЕ клуб 40-50 да има двама, хипотетично трима модератори (Вр, все пак)"

И аз МНОГО СЕРИОЗНО:
Много те моля, недей да спамиш в темата!
Подробно търсих, и никъде в сайтът дир.бг не намерих твоето измислено "лицето на администратора,"
Твоето е спам, няма такова Лице
Няма никакво лице с което да съм приел условията за участието си в Дир. бг. и клубовете като част от дир.бг.
Доброволно участие, с взаимни интереси, и описани подробно правила, приети и от двете страни!
Няма никакво лице с което да съм приел условията за участието си в Дир. бг.
А ако аз греша, моля покажи ни го това лице, с подробните му права, задължения и отговорности?
Да де, може и да не е спам твоето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.