Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано24.11.23 07:07



Нямам нищо против киро клубаря. Чета го с интерес.
За админа киро прочети какво ти е писала валерианката. Присъединявам се към мнението.

Да ти припомня, че съм била противник клуба да се модерира.
Сега определено няма да гласувам за измислена позиция чистач.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.11.23 07:11



Сега определено няма да гласувам за измислена позиция чистач.

БравоС! И ако някой някога плесне на мегдана нечии лични данни - да плеснем с ръчички и да го смъмрим ли? Или да пишем на админа?

Мислете малко понякога.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.11.23 07:21



А къде е мнението на НВ Мода относно доста разгорещеното обсъждане на броя модератори?? Не може ли като нормален човек да напише “Не става, не се хАбете напразно”, или “Няма проблем, няма да е прецедент, възможно е, ще сложим двама (трима, десет), ще ги изберем еди-как-си"… наистина взех да се нервирам вече!

И знаеш ли… бирите пише в оная тема за некадърната ни администрация… ОСНОВНАТА причина е, че там е ПЪЛНО с хора, които НЕ СТАВАТ за административна работа.

Винаги съм си мечтала, вместо да измислят изкуствен интелект - да измислят някакъв начин да определят всеки човек ЗА КАКВА РАБОТА е подходящ. В зависимост от вродените и/или доразвитите си данни. Кой за администрация, кой за политика, кой за техническа работа, кой за чистачка... ОСОБЕНО в България според мен на 90% от работните позиции са назначени НЕПОДХОДЯЩИ хора. По всякакви причини. Роднински връзки, подкупи, родителски амбиции дори... Ако не беше така - нивото и на държавата щеше да бъде доста по-високо.

Ти в един магазин да влезеш - веднага ти става ясно продавачката бива ли я за тази работа, или не.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.11.23 10:01



Никого не агитирам да гласува. Това е персонален избор. Предполагам, че модераторът препраща отправените към него доноси към Киро за преценка и има право да заключва и трие.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.11.23 10:05



Не мислиш ли, че той не знае какви са намеренията на администратора.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано24.11.23 10:13



По принцип избягвам да говоря т.е. пиша в такива теми, защото не само няма смисъл, но и създават напрежение.. точно такова, което е в реала с партиите в момента.
Против съм въобще да има модератор, в позицията чистач. Безсмислено е. Всички ние от години сме заедно и си знаем и кътните зъби, едва ли има някой, който да ме изненада с нещо. Ако клубът се отвори и има нови хора, регистрации, да.. ама сега?!
Откакто паднаха прословутите правила.. без реплика и писане в тема, ако си забранен от потребител, клуба се оправи.. или поне е по-добре от преди, където почти през цялото време имаше викове до небето.. ама моля другарко! Никой не е длъжен да осигури чисто място, ако ние самите не го направим такова.. и 1000 чистачи да има, руши ли се, замърсява ли се.. ще е мръсно.
За мен най-добрият вариант бе, Адмирала да да си остане на позиция, докато станат промените, а после като всеки стане модератор, правете каквото искате/Валерианка, пиша на теб, но не визирам теб/..
Клуб, който самия админ го е зарязал, няма грам отговорност към него и се държи като ощипана госпоица, няма как да има модериране, като властта е в него.
За сега няма да гласувам, просто наистина ми е все тая кой е чистача. Ама това да са двама, петима, 100 за шепа хора, които от години са заедно, не виждам смисъла.



Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: ShokoLada]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.11.23 10:32



Клубовете са живи още, благодарение на благоволението на администратора. Модераторите са, за да му намалят частично работата. Радвайте се, че това място за комуникация още го има. За мен тук е мястото, където чета и пиша от 2000та година и затова имам особено емоционално пристрастие към дир-а.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.11.23 10:41



Клубовете са живи още, благодарение на благоволението на администратора. Модераторите са, за да му намалят частично работата. Радвайте се, че това място за комуникация още го има. За мен тук е мястото, където чета и пиша от 2000та година и затова имам особено емоционално пристрастие към дир-а.

+10

Ами идвай по-често тогава!



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано24.11.23 10:36



Лъки, мнението ми е с определена насоченост, по темата.
Клубовете отдавна са на изкуствено дишане, поддържано от шепа хора, ако админа си беше на място, щяха да бъдат още по..
Прогони много хора, назначи за модератори много комплексари. В клубовете прописах първо в недвижими имоти, заради модератора, той умря, ама то даже и мода не беше виновен, а Киро, за който трябваше да мрем в лайна, да не го занимаваме, да се потапяме, да го духаме и сие..
Нормално отношение?
Благодарност?
Но не ми се навлиза в тези теми.. минало. Въпросът е сега и евентуално утре..





Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.11.23 10:44



Против съм въобще да има модератор, в позицията чистач. Безсмислено е.

Хайде и теб да попитам макар че, както казваш, е безсмислено.

АКО няма чистач и лъснат нечии лични данни? Админът длъжен ли е да ни следи всички теми? Длъжен ли е да реагира на всяка наша ЛБ? Не, делегирал е тези права на чистача. Толкоз.

Пък вие си пишете за излишността на чистача.

И си мечтайте за "промените", които ще настъпят скоро.

СПОРЕД МЕН!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.