Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.11.23 23:50



Не те знам от къде си официално, но се държиш изпростяло-провинциално.

Клубът определено става евентуален бъдещ заложник на селска южнобългарска чест!

Просто сигнализирам! Червен флаг!



Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri ()
Публикувано24.11.23 23:51



А ти - централно-интелигентно? Стига де





Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.11.23 23:56



що завиждаш, нали не излиза от твоя джоб?





Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: ShokoLada]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано25.11.23 00:01



Не е както си го представяш. Аз застъпвах същата теза преди години, когато в един клуб, не този, влезе трол и започна да пише безброй теми. Има си ред, измислено е и борбата срещу този ред е безмислена. Той се основава на опит. Тогава разбрах колко глупаво съм разсъждавала да няма клубен надзор. Не всички са с усещане за отговорност, за да могат да се изявяват без надзор.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.11.23 08:21



Вино с нарязано кисело зеле с олио и червен пипер - става, пелин с жокани не много люти чушки с олио, малко оцет и мъничко ръжен хляб - става - едно време го правех, веднъж - уиски със салата от праз ...ама вино и маруля?....



Тема Re: Да сезакача към теб, щото не знам къде да "гмецна"нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.11.23 08:23



Но ми се струва смешно да недоволстваш, и само да недоволстваш.

Ето ти още едно топло-топло доказателство ЗАЩО недоволствам.

Влиза тази сутрин клубар (от онези, нормалните, които не висят тук по цял ден, не четат стотиците постове по каквито и да са теми, но ВСЕ ПАК имат право да гласуват, независимо дали са в списъка на клубарите, от които се ОЧАКВА това), вижда тема за гласуване и гласува за ТРИМА от номинираните.

Защо? Защото НЯМА УКАЗАНО в тази, главната тема, за колко души имаш право да гласуваш. Няма бе! Щото много сложно.

И не е от незнание, защото аз още първия ден след последната тема “ИЗБОР НА МОДЕРАТОР”

какво още трябва да се впише в правилата и модът СЪС СИГУРНОСТ го е прочел. Какво му пречеше да добави моите добавки, както добави безумния краен срок?

ИНАТ И НЕАДЕКВАТНОСТ - ей това му пречи.

И искаш да мълча? Няма да стане. И не защото ми пука за “изборите”. А защото се впечатлявам от неадекватността, но още повече от ИНАТА.

Отделно - КОМУ Е НУЖНО разводняване с цял списък на хората, които са БИЛИ номинирани в миналата тема “Глупости 2”?? Не можеше ли, като е нова темата - просто да се пусне КРАТИЧЪК списък на клубарите, за които гласуваме? Без синичко и червеничко даже - какво значение дали са останали без отвод или са се самономинирали? Защо трябва гласуващият да се звери и да мига пред списък от 28 човеци и да разгадава що е синьо и що-червено?

Гераско също ще го покритикувам малко, но предполагам, че той просто е изпълнил задачка от мода. КОМУ Е НУЖЕН тоя дивашки огромен списък на ПРЕДПОЛАГАЕМИ гласуващи, непълен при това, и респективно - огромна таблица? Както Гераско сам подхвърли в един момент - няма нужда от това, таблицата трябваше да е с горен ред НОМИНИРАНИ както сега и надолу да се допълва (може и без това, ама айде за прегледност) нов ред за всеки, който гласува. В този кратък срок я влязат още десетина гласуващи - я не.

СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 25.11.23 08:38.



Тема Re: Да сезакача към теб, щото не знам къде да "гмецна"нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.11.23 08:44



А що недоволстваш, като ти демонстрираш съвсем същия маниер на поведение?
"Не си прави труда да ми пишеш, не те чета, няма да те чета. Без значение какво казваш, предлагаш, обясняваш, очакваш. Напълно ти игнорирам мненията, колкото и да са важни за теб и точка."

Правиш го почти ежедневно с доста потребители. Разликата между теб и Адмирала е само в това, че ти съобщаваш на някого, че го игнорираш, докато той въобще не си прави труда.
Но, резултатът е същият.

Така че, не тропай с крак сега, че не ти вземат под внимание ценните предложения. Игнорирана си.



Тема В началото, ама не съвсем ...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано25.11.23 09:36



Съгласен съм, ама той е в началото на края.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Предложение към клуб и номиниранинови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.11.23 10:04



за мен вече си кръгла нула
Мдаа, за мен си "много повече"-две нули, 00




Свирките откъде ги намеси, не знам, но щом ти е дошло да изстреляш, няма лошо.



Тема Re: В началото, ама не съвсем ...нови [re: BATHco]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.11.23 10:11



Именно. Първите сигнали за края на соца са откъм средата на 70-те. Другарите в Кремъл почват да се готвят откъм 1976 - 77 още.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.