Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.11.23 13:00



Направих резервация за ККК - 10 души за 9 декември от 19ч. в пицария Ветрило кв. Стрелбище, ул.Орехова гора, в зоната за пушачи за маса, която не е до външната врата, така че да ни е топло


Вентилацията в заведението е перфектна!
Мястото е уютно и с богато меню.



Има място за паркиране пред ресторанта!

Заявили са интерес до сега за присъствие 6 души:
Nuck Dukem
Baldrian
Lira Emerald/3-ма души
Lucky Eva

Който желае може да се обяви в темата или на лични бележки тук към мен за присъствие

Редактирано от Lira Emerald на 19.11.23 13:10.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.11.23 13:12



10 души за 9 декември

Ама вие като гледам - по-скоро студентски празник ще чествате, а не Коледа!



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.11.23 13:13



...Всичко в едно
Тамън да се омешаме с младите, които ще изтрезняват след 8 декември



Тема Пропускам!нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.11.23 12:43



Разгледах го на Мапса - ами, че това нещо прилича на поовехтял шапрон. И поне да беше някъде из Лозенец, Изгрев или Гео Милев, а то на майната си....

Пропускам! И веднага след 8.12 ... да, бе ...

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"

Редактирано от BATHco на 20.11.23 12:41.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:07



Как го пък измислихте това Стрелбище? Зарадвах се, че ще има купон, обаче отказвам това заведение.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.23 14:07



Нюк ще те вземе, не четеш ли





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:11



А да бе, Нюк е такси, че на някой му скимнало да ни завре в Стрелбище..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.23 14:17



Момчето предлага да ви вземе и да ви върне, какво повече искате.
И какво му е на Стрелбище? Много си е хубаво даже





Тема Re: Пропускам!нови [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 14:18



И поне да беше някъде из Лозенец, Изгрев или Гео Милев, а то на майната си....

Егаааати колко сте капризни!!!! Стрелбище си е престижен район не по-малко от снобарските, дет си ги нафукал в поста си! Да не говорим за гнусния Лозенец!

И Шоколада и тя, бивш брокер! Кат че ли не е препускала из всички софийски райони!



“На майната си” е баба ти.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Пропускам!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 14:23



ПП
Средна цена на кв.м: 2 473 € - Стрелбище
Средна цена на кв.м: 2 394 € - Гео Милев

Източник - imot.bg

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Пропускам!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:39



Абе Уни.. точно на теб ли да ти обяснявам кой живее в Стрелбище и кои налитат за там.. Да им имах снобарията, с улици където две коли не могат да се разминат и си подават кафето през балкона. И не.. никога не съм се вряла в Стрелбище да продавам, нещо, което не ми е на сърце, няма как да го предложа..
Шоколада не е лит Мара, да се вее по цяла София имах си райони, а и Шоколада повечето и продажби са къщи или парцели..
Ааа и да ти кажа, от днес пак ти ставам колежка, може и да се засечем някъде.. ама определено няма да е по южни райони.. : ))



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.11.23 14:41




Не разбрах, ще хапвате, пийвате и мохабет или ще си мерите махалите ?




Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:41



Не бе, нищо не искам.. просто пропускам като е там. Живи и здрави, ако има пролетен купон и на по централно място, ще се видим..





Тема Re: Пропускам!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 14:37



Да им имах снобарията, с улици където две коли не могат да се разминат и си подават кафето през балкона.

Обсъждаме Стрелбище, а ти май за Лозенец говориш?



Безпредметен разговор и няма да го продължавам. Просто всеки софиянец знае, че източните и южните райони по “България” са най-търсени и престижни. Несравнимо със западните и северните.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Пропускам!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:44



Ако "всеки софиянец" визираш себе си.. съм съгласна.. ама всеки брокер знае, какво е населението на тези райони.. и те не са софиянци.. а дошли от всички крайща на България.
Ама да.. темата е за купона..



Тема Re: Пропускам!нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.23 14:57



Селяндури викаш живеят там и подават чашите през балконите. Аз не съм видяла такова нещо





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 16:50



Темата е за кой ще присъства, а не кой няма и да му четем претенциите



На който не му 'аресва да си организира КК по негов вкус



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Koftia]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 16:53



Е, що питаш мен?



Питай тия с претенЗиите
По-добре че няма да идват

Абе поводи за дракане...гледай им акъла и смЕх...смЕх



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.11.23 17:10



За тях се отнасяше. Но за който и да се бях закачил, щеше да каже защо за него. Затова го постнах като мнение, генерално към цялостното развитие на препирнята.
В този смисъл, вземете си по един сгъваем стол за пикник и директно на жълтите павета. Пийте по една бира и кой от къде е. Да няма сръдня що в тоя квартал, що не в другия, тук са селяндури, там са гражданье…


Ми, те всички квартали еднакви, бе хора. Всичко в една и съща лодка.




Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Koftia]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:30



Ти сериозно ли го написа това? В 19ч. вечерта, в тъмницата, да се лутам да търся квартална пицария в квартал, който не познавам, понеже Лирата направила резервация, ама без да пита искаме, не искаме.. Въпросът не е жълтите павета, а удобен превоз и някъде на централно място.. Досега КК се организираха чрез допитване, има няколко предложения, има избор..



Тема Шоки, сега ще те шокирамнови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:30



Във Ветрило в кв.Стрелбище, преди 10г.бе един от най-силните и запомнящи се ККК, когато присъстваха около 25 души. Тогава получих там размяна на подарък от Врабеца

...пазя си страхотният подарък от нея и до сега.
На този купон Парвати беше с малката си тогава дъщеричка, а Гърки доведе пожарникаря/много готин пич между другото/...Безсънна си спомням, че закъсня, защото беше на работа. Аз седях до Лъки и си бъбрихме. Въобще много народ беше и никой не се оплака от готиното заведение-напротив

Ние с децата си тръгнахме по-рано, но разбрах че после повечето са продължили и на нощен бар



Тема Re: Пропускам!нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:31



Селяндури си е твое, не мое..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 17:31



Ми, те всички квартали еднакви, бе хора. Всичко в една и съща лодка.

Естествено. Взимаш едно такси и то те закарва и на Луната. После Нюк те транспортира вкъщи. Целта е сбирката, а не кой как я е организирал или къде е.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:35



Посмей се хубаво.. вярно си е за смЕх.. от цял клуб едва двама човека се решиха да дойдат и да седнат на една маса с теб.. а кварталната кръчма, беше върха! Бих могла да те игнорирам заради другите клубари.. ама с тях /двама човека/ мога да се видя винаги и то без теб..
КК без Поручика!.. такова нещо поне аз не помня, откакто ходя по купони на 40-50 ама много хора не са дебили като теб..
а ти се смей! Смешно е..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:32



Купонът го организира Нюк, аз само му съдействах. Наложи се бърза резервация, защото през декември са доста заети.

Няма нужда да се луташ. Ресторантът е известен и е на 10м.от бул.Гоце Делчев и един блок от Южният парк.

Обаче ако ще идваш не желая да ти гледаме физиономията кисела и недоволна



То е ясно де, търсеше си причина-намери я
Ай ся мирясай и си надмогни ината



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:36



Уни ще дойдеш ли на КК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:34



Написала съм-това е МИНИ ККК...само за посветени и непристрастни





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:42



Физиономията ми никога не е кисела.. ама май си забравила...
Да погледнах го къде и за това възроптах..
Резервация се прави, след общо обсъждане и одобрение.. а не от днес за вчера..
Живи и здрави! Весело изкарване...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.23 17:40



В 19ч. вечерта, в тъмницата, да се лутам да търся квартална пицария в квартал, който не познавам, понеже Лирата направила резервация, ама без да пита искаме, не искаме.. Въпросът не е жълтите павета, а удобен превоз и някъде на централно място..

Такситата са много удобен превоз, разполагат и с джипиес - взема те от къщи и те доставя пред вратата на ресторанта.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:44



Не, това е просто поредната ти подигравка с традициите на клуба..
ти си знаеш...
резултата е явен.. 2 човека. защо ли?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:46



Защо всички, които няма да присъствате ми давате акъл.. ти ще дойдеш ли на КК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:48



Да бе, общо обсъждане и одобрение

...то като изборите за мод...демек ККК можеше да се състои тогава на 15 януари докато се натуткат и намислят желаещите

Да беше предложила ти купона, да си водиш темата и предложенията и избора на заведение. Ся нЕмаш право да крякаш...ама поне е забавно да те гледа човек как се нервиш

Та, Шоки, понаоргазми ли се? Олекна ли ти след подскоците? Бе мноУ нервно почваш седмицата ве

Прочете ли ме по-нагоре дето ти писах, че във Ветрило беше един от големоте и запомнящи се ККК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:52



тая е на всяка манджа "мерудия"!
никога не съм била и няма да бъда - на клубен купон...
била съм само на помена на СЕЛЯНИНА
и ако имаше такъв за Геврека - щах да отидя
защото и двамата мн ги уважавам...и ще уважавам



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:52



Е не са двама...Нюк, Лъки, Балдрейн ...и още двама клубари, които ми писаха на бележки и не желаят да се обявяват, защото не искат никой да ги напада и да им въздейства



А...забравих...ще има и едно корейче от посолството тук в Сф. ...Нооо...за това няма да говоря сега

Редактирано от Lira Emerald на 20.11.23 17:53.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 17:50



Не, няма да дойда, но това няма нищо общо нито с района, нито с кръчмата. При други обстоятелства бих дошла където и да е.

Лира добре ти е припомнила за някакъв стар КК точно там. Значи не е чак толкова низвергнато мястото.

Решението си е твое, естествено. Просто ме изненадахте с претенциите си. Едната пък дойде даже от НЕсофиянец!



Другия път - КК на жълтите павета!!

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.23 17:54



Ако бях в София и ми се ходеше на КК, щях да дойда с такси, ако ще и ресторантът да е зад околовръстното. И нямаше да мрънкам с доводи от сорта "ама къде ще търся сега ресторанта в някакъв квартал в тъмното, искам удобен транспорт до мястото".

Не давам акъл, предложих удобен транспорт, какъвто и аз ползвам в такива случаи.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:56



Спокич! Работата е ясна! Опитват се някои, изпаднали в някаква обърквация да саботират ККК обаче тоя път-нЕма им се получи!





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:04



Лира, ако поне малко ме беше запомнила или повече пъти виждала, щеше да знаеш, че нито съм киселяк нито подскачам, нито пък се нервя.. просто правиш неща, които не са ок и аз реагирам на това..
Преди 10 години.. е било друго.. сега е друго, резултата ти го показва. Шепа хора сме, а тези които ходим по купони, още по-малко.. изборът на заведение просто ме изненада неприятно.. мен!, но щом за вас е ок, казах ти, весело изкарване..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: NUT]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:06



Е защо Нут. Ти не знаеш колко е готино.. аз нямам оплакване от нито един КК, напротив запознах се и познавах хора, които вече не са между нас. На КК няма абсолютно нищо общо, с това, което е тук. : ) Аз бих се радвала да се запознаем.. както и другите. Тук просто е буря в чаша вода..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:15




Уни четеш ли се?! Роптая за определено нещо.. местоположение... аз! ама аз ходя по купони.. а ти не ходиш и се набъркваш..
логика?

пп по принцип съм зле с ориентацията и лутането да търся квартално заведение не ми е ок.. На такси не се качвам, защото последното ми качване завърши с катастрофа.. и още не съм превъзмогнала страховете си.

ппп и последно! Никой не е длъжен да се съобразява с мен.. просто ме е яд че ще пропусна купон.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:20



Таксито отпада като вариант..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:20




вярно ли ти е ясна...
саботаж а?!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:22



Ще ти се наложи да се съобразиш с мнозинството от организацията, ако искаш ККК. Ако не, случаят е приключен! Благодарско за пожеланията за готино изкарване



Да си влязла по-рано тия дни и да си следяла нещата.

Подскачаш излишно, Шокич



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:28



Абе Нюк ще мине да те вземе и после ще те върне бре...ти не четеш ли?

Аман от глезотии...ааа



Редактирано от Lira Emerald на 20.11.23 18:25.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:25




ако ти бях пред очите, щеше да видиш колко подскачам.. от написаното получаваш много нисък процент информация, защото четеш думички..
Да, случаят е приключен.

пп само да ти кажа, че много малко хора на този свят са ме виждали наистина ядосана и киселяк.. и то за определено време..
лекичка от мен..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.23 18:30



Извинявай, не съобразих, че е скъпо.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:26




е как да не ви се радва човек...
Липари, ще ми дадеш ли някой лев на заем да отида с такси на купона?!.. ама ако може да не се качвам в таксито, че още чувам мачкащи ламарини в ушите си..
Милата тя.. : )))



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:34



ама коя нормална жена - ще иска Нюк да я вози И да и пъли главата с глупости?!
отделно питах познат от кв.Стрелбище за тази пицария "ветрило" - и ми гмецна ЧЕ няма такава гнусотия в квартала...като тази пицария!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:36



Лирка, не мога да ангажирам някой да ми е шофьор..
но темата наистина приключи..


чакам снимки после.. : )



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:39



Тц! Снимки/за обществено ползване/ няма да има! Който дошъл-видял...





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.23 18:32



Как така ще идват тайно, много мразя такива работи. Хората трябва да знаят с кого ще се виждат!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: NUT]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:39



Гроздето високо и кисело, а?





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:42



Официално записалите се клубари са хора с широки души и сърца и нямат предрасъдъци към никой! Тала че, който ще да идва...с всеки ще се намери допирни точки...важното е, че има шашлици, салати...бира и вино

...и елхаааа



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.11.23 18:41



А тайните клубари с какви сърца са и що не казват?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 18:48



Щото гледат какви сеири стават.
Виж сега, този КККе безинтересен...

...няма какво да го обсъждаме.
Който желае да дойде е добре дошъл, който не...не. Няма да го кара никой насила. Просто е!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.23 18:50



Ветрило е сносна кръчма. Много от кръчмите в центъра са хем скъпи, хем тъпи. В центъра ходят снобари, а в тази кръчма - предимно хора средна ръка и доста интелектуалци също посещават тази верига ресторанти. Освен това, кухнята е добра и липсва натрапваща се музика, а и се пуши.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 20.11.23 18:54.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:59



като за вас - става;)



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.23 19:06



резултата е явен.. 2 човека. защо ли?
Уверен съм че не е заради кръчмата.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 19:17



Уни четеш ли се?! Роптая за определено нещо.. местоположение... аз! ама аз ходя по купони.. а ти не ходиш и се набъркваш..

Изобщо не се "набърквам", обясних го вече, обаче ти както обикновено не вдяваш.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 19:20



Ти досега разбуни духовете в другата тема със случая Вр...сега заскучал нещо и дойде тук ли да буташ кубчетата?


Лично с теб нямам спомени да сме си пречели



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.23 19:17



Смайвате ме, там засегнах няколко без да съм възнамерявал изобщо, тук теб съм засегнал също без да разбирам как.
Казвам - изборът ти на кръчма е чудесен и няма нищо общо с това че няма да дойдат 30 човека. Само това казвам и само това имам предвид.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 19:22



Мен няма начин как да засегнеш бре



Обаче изречението: уверен съм, че не е заради кръчмата ...навежда на разни размисли, дали аджеба някой от присъстващите или записалите се не са по вкуса на некви други и т.н.

Което си е веселба погледнато от правилният ъгъл

Ма мноу сте готини всички тази вечер...хаха

Редактирано от Lira Emerald на 20.11.23 19:30.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.23 19:41



Вярно че може така да се изтълкува. Но дори това да е причината, не е твоя отговорност че тук си избиваме зъбите. Дата кръчма и резервация си осигурила, няма да ходиш да сприятеляваш тези които не могат да се гледат че да могат да дойдат.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 19:50



В случаят си прав


Тенкс



Тема Re: Пропускам!нови [re: ShokoLada]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.23 21:03



Въй.. Лозенец и Стрелбище били квартали за селяни, пък кръчмата била далече.. пък мрън, мрън.

Ама много претенции, много нещо.

Аз като ходя по кръчми взимам такси. И този ресторант специално си е много приличен.

Или ти под Рио не ходиш.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 06:33



Ти не вдяваш.. Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..
Ако искаш да си говорим бля бля.. е отделен въпрос, но тук става въпрос за нещо конкретно.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано21.11.23 07:18



Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..

Ами да. Някой да ти обясни



граматическа категория на езика, която означава действие като евентуално възможно или като зависещо от някакви условия

Повтарям - ако имах обичай да ходя по КК - БИХ отишла, независимо от това в кой квартал е, нито в коя кръчма. Защото не отивам да снобея в скъпа кръчма или удобен квартал, а да се видя с приятни хора. Особено ако събитието се случва най-често веднъж годишно.

Е, ако е в центъра на ромска махала може би бих се поколебала, но ако мястото вече е одобрено от няколко души - бих си помислила, че сигурно имат някаква причина да го изберат.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:18



Ейййй голем си манипулатор. Това, което ти би направила, е в сферата на фантазиите ти.. защото НЕ ХОДИШ ПО КК, т.е. не би го направила по никакъв начин.. и не, не е граматическа особеност.
Опитваш се, да омаловажиш нещо, което за мен бе черешката на тортата. Първо купон с трима човека не е купон.. ходила съм, знам какви са били купоните. Но дори и да се пренебрегне това.. мястото и заведението не са ми ок - втори негатив. Трето, Лира я предупреждавах, че с това си поведение, накрая ще остане сама, а тя се чудеше как да обижда, как да иронизира, как да се прави на различна, как да си играе на вижте ме, аз съм над вас и нещата... а последното беше че правя саботажи/най-новото/ и т.н.. нарече ни мишки и лаборатория.. е що са и мишки?
За да направиш с нещо компромис, трябва да има повече позитиви..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:22



Добре.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:24



Да ти имах широката душа и сърце.. : ))) На купона ще разпитваш ли кой от какво е болен.. та да го обявиш тук в клуба.. като много знаеща?!
Четох те в другата тема.. Лира осъзнаваш ли какво правиш?!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:26



Лъки, живи и здрави ще се видим на друго място и по друго време.. а може и някое следновогодишно купонче да направим.. тогава избора ще е голям и ще е по-спокойно.. а пък и ще сме посрещнали новата година.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:28




е аз си казах моите причини, за вашите не знам...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 08:32



Нищо ново не обявявам. Ако имаш предвид Алиса тя надълго и нашироко е разказвала преди време за автоимунното си заболяване.
Който се ерчи да не очаква галене по главичката!!!
Ай мирясай най-накрая





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 08:34



Хич не съм сама, споко

...и в прекият и в преносният смисъл...

Не ме мисли въобще!
На никой нямам намерение да сервилнича, да се нагаждам към деструтивни елементи и да допускам да ми прекрачва границите с бутонки, ръчкане, капризи и претенции! На който не му харесва сам по негов тертип и разбирания да си прави харашото



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 10:08



Ти не вдяваш.. Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..
Ако искаш да си говорим бля бля.. е отделен въпрос, но тук става въпрос за нещо конкретно.


Добре, аз имам конкретен въпрос към теб от позицията на потребител, присъствал на няколко клубни купона:

Имаш претенции към мястото на КК, защото никой не те бил питал лично коя локация и кой ресторант предпочиташ и не се бил съобразил с твоите лични предпочитания. Нали така?

Влизаш в тема, в която вече е обявена дата и място, резервацията е направена и поне 6 клубари+придружители са се записали за присъствие. С претенции - "ама защо там, а не, където на мен ми е удобно? Искам да дойда, обаче това място не ми е удобно, на какво прилича това!"

Предлагат ти варианти за твое удобство - отхвърляш ги. Искаш си КК в заведение в центъра на София и туйто.

И сега въпросът:
Ти, редовното присъствие на клубни купони, колко теми за КК инициира, колко ресторанта предложи, колко списъка със записали се желаещи направи и колко резервации за еН брой хора организира лично, след като си взела предвид изискванията на всеки един от желаещите да присъстват?

Очаквам отговор и доказателства, че си се нагърбила с организацията и осъществила успешно поне един обявен публично и осъществен Клубен Купон.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 11:44



Липари.. достатъчно ясно обосновах реакцията, в няколко отговора, но имам контра въпрос
Темата на Нюк е от 18.11, темата на Лира е от 19.11
Такова нещо ти в историята на клуба виждала ли си?! 24 часа от предложение до свършен факт.. Как човек може да предложи друго или да организира..
Колкото и да се опитвате да ме изкарате снобарка, лигла, че саботирам.. и т.н., истината е друга.
Ами ако човек не е бил по това време в дира? Това е клубна среща, не лична.. и разбира се, че за да има хора, трябва и тяхното мнение..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 11:55



Такова нещо ти в историята на клуба виждала ли си?! 24 часа от предложение до свършен факт.. Как човек може да предложи друго или да организира..

ДА! И в други дирски клубове, и в други интернет форуми.
Един или двама се нагърбват с организацията от-до. Всички останали са в режим "искам, ама нямам желание". Многократно съм виждала предложения от недоволни - добре, организирай срещата ТИ. И нито веднъж - алтернативно предложение и алтернативна РЕАЛНА организация от същите тези недоволни, тъй, щото желаещите да си избират - дали на датата и мястото, обявени от Пенка или на датата и мястото, обявени от Иванка, Драганчо и Петканчо.

Никога не си се гърбила с организация на общи срещи, нали?
Нагърби се ПОНЕ ВЕДНЪЖ, реализирай мероприятието поне веднъж, пък тогава пак заповядай с претенции.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:00



Ааа дали си сама или не, за това, че ослепя и не виждаш как хората се отдръпват от теб, а ти си по по най.. ти си плащаш цената за това.. просто все още имам капчица надежда, че може да се осъзнаеш..
но изгадняването ти е типично зомбирано..
и не забравяй, че манипулациите са до време.. и дори и тези, които манипулираш с тарото и се правиш на великата учителка, ще изчезнат от живота ти.. а да губиш приятели, за да галиш егото си колко си Велика знаеща и просветена.. е тъпо!
Толкоз по въпроса.. живота си е твой!

пп съжалявам, но няма как да не реагирам, когато някой се гаври с болестта на друг човек.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:02



Отказвам се.. просто няма смисъл. Организация за няма и 24 часа не е организация...
Луда работа.
ай весели празници!.. : ))) хич не ми се занимава с глупости.. и нечии заяждания..
А да бе.. ще правя алтернативен купон, та Лира хептен да откачи и да ме обвинява в конспирации и саботажи.. а нема нужда!
пп ако реша да организирам нещо, повярвай, то ще е мащабно.. иначе няма смисъл, всеки има в контактите си хора от дира и поединично винаги може да се срещнат.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.11.23 12:13



Какво е това мащабното нещо дето ще го организираш. Че аз повече от 7-8-9 човека на купон не съм видяла, барабар с мен и Гърки, дето идваме от майната си



Редактирано от Albena l на 21.11.23 12:11.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:14



Знам ли.. : ))) ама не смятам дори да е в София.. но за такава организация си трябва време и план.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.11.23 12:25



Аха, 3 дни пили и се веселили, после ще четем саги 5 години.
Чудесна идея





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 12:32



То, от дрънканиците ти има само един смисъл - нахлула си в темата да скачаш персонално по главата на Лира.

Нямаше смисъл другите потребители да ти се вързват и отговарят, щото целта е ясна - нито ти е зор да ходиш на клубен купон, нито ти е мерак да се видиш със записалите се вече клубари. Всичкото ти участие в темата е заради едно - да оскубеш лирината перушина.



което щеше да ми достави голям кеф, ако умееше да го направиш.




Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:40



Твърде евтино го правиш.. Шоколада не е Липари и перушини не ми трябват.. защото за разлика от теб, на мен дори и за Лира ми пука, щото виждам как срива всичко, що е имала досега.. и рано или късно ще го търси.. защото е човек, а не робот за какъвто се мисли.. защото я боли, въпреки че се халосва..
Липари що се опитваш да мислиш вместо другите.. не ти се отдава.. прекалено много негативизъм има в теб и всичко виждаш в черно и черниш... : )
ай сполай ти.. наистина не ми се занимава



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:49




миии нещо такова.. : ))) а може и обиколка.. знам ли..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 12:48



кьорфишек.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:53



Дали?! Ако някога изчистиш личното си неудовлетворение и чернилката, можеш пък и друго да видиш, сега обаче не можеш...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.11.23 13:39



Всичкото ти участие в темата е заради едно - да оскубеш лирината перушина.

Ииии, много хубаво си го написала. Същото като участието на Лира в темите за модератор-нито й е зор кой ще е модератор, нито й е мерак гласува. Всичкото й участие в темата е заради едно- да оскубе адмиралската перушина и да му отпоре





Така и не разбрах кво толко й бърка в г..а този човек!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 14:48



Алиса си го просиботдавна! Аман от грубиянщината и!!
Ще ме нарича педофил?...ще си сърба супата като и знае гагата много. Каквотонповикало такова се обадило! А ти нещо морална полиция ли го раздаваш ве?



Споко, не съм хич сама. Не ме мисли мен!

С таро всичко си е супер и колкото и да им се ще на някои, и работата върви и каналът и клиентите и курсистите доволни! Вече преподавам и в една международна таро общност.
Плащам си данъците и работя съвестнони всеотдайно.
Тала че, сори...оставям провалите ми да са в нечии фантазии за успокоение на незадоволените.

Шокиии, голяма грешка да захващаш подобен разговор с мен, но ти си знаеш. Не се бъркам в ничии напъни и празнения



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 14:51



Въобще няма да откача ве


Давай, организирай. Който иска ще дойде във Ветрило, който иска при теб там на две преки от вас за да ти е удобно

Па като никой не дойде във Ветрило си оставаме аз, съпруга и сестра ми и си се кефим ние...ние редовно си джиткаме тримата насам-натам по кръчми.

Много си хахава, честно!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 15:02



Кое сривам ве?

При мен всичко си е точно. Да не мислиш, че социума в който движа е свързам с клуба. От клуба се виждам рядко и само с адекватни хора, дето се разбираме от половин дума.

Ама ти верно голям кукундрел си била!
Хич не те искам на партита, които организирам аз! Да си го знаеш...даже ако цъфнеш ще бъдеш официално помолена лично от мен ей така пред всички моментално да се изнесеш! Тия неща ги правя много успешно, да знаеш! Някои клубари са ме виждали в акция, когато се е налагало



Тема Моля модераторът да заключи темата!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 15:24



Мини ККК се отлага! Поне този, за който аз поех ангажимент! Отложих току що резервацията!

Няма как да стане! Сори!

С хора, с които искаме да се видим ще го направим с уговорка на бележки и телефони и никой няма да знае за организацията ни!
Точка!

Аз с някакви хахави истори и изтрещявания на Нюк и т.н. Шокита-мокита не се наемам да се товаря



Няма мини ККК...аре
Който иска да си го организира сам и това е!

Оффф...олекна ми!

Моля модераторът да заключи темата



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.11.23 15:43



Съжалявам, Лира, но без мен на КК, не искам да се срещам с Нюк. Смятам, че е с психически отклонения. Нищо лично към теб. Няма да си тровя нервите с някакъв луд.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 16:06



Да! Както виждаш помолих за заключване на темата!
Вече си писахме с теб и ще се уговорим неофициално да се видим хората, които желаем без публикуване тук на каквото и да било инфо!

Определено човекът нещо не изглежда ОК.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 18:54




поредната която мисли вместо мен и знае... : )))
абе това тук някакво заболяване ли е? вирус?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 18:56



Що ме амбицираш?! А слез на земята, а?.. : )))



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 18:58




т.е. от КК, ще се превърне в семейна среща.. ми супер, кво...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.11.23 19:28



?????





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.11.23 09:48



Темата заключена по молба на автор(кат)а.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.