Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:26



Лъки, живи и здрави ще се видим на друго място и по друго време.. а може и някое следновогодишно купонче да направим.. тогава избора ще е голям и ще е по-спокойно.. а пък и ще сме посрещнали новата година.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:28




е аз си казах моите причини, за вашите не знам...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 08:32



Нищо ново не обявявам. Ако имаш предвид Алиса тя надълго и нашироко е разказвала преди време за автоимунното си заболяване.
Който се ерчи да не очаква галене по главичката!!!
Ай мирясай най-накрая





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.23 08:34



Хич не съм сама, споко

...и в прекият и в преносният смисъл...

Не ме мисли въобще!
На никой нямам намерение да сервилнича, да се нагаждам към деструтивни елементи и да допускам да ми прекрачва границите с бутонки, ръчкане, капризи и претенции! На който не му харесва сам по негов тертип и разбирания да си прави харашото



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 10:08



Ти не вдяваш.. Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..
Ако искаш да си говорим бля бля.. е отделен въпрос, но тук става въпрос за нещо конкретно.


Добре, аз имам конкретен въпрос към теб от позицията на потребител, присъствал на няколко клубни купона:

Имаш претенции към мястото на КК, защото никой не те бил питал лично коя локация и кой ресторант предпочиташ и не се бил съобразил с твоите лични предпочитания. Нали така?

Влизаш в тема, в която вече е обявена дата и място, резервацията е направена и поне 6 клубари+придружители са се записали за присъствие. С претенции - "ама защо там, а не, където на мен ми е удобно? Искам да дойда, обаче това място не ми е удобно, на какво прилича това!"

Предлагат ти варианти за твое удобство - отхвърляш ги. Искаш си КК в заведение в центъра на София и туйто.

И сега въпросът:
Ти, редовното присъствие на клубни купони, колко теми за КК инициира, колко ресторанта предложи, колко списъка със записали се желаещи направи и колко резервации за еН брой хора организира лично, след като си взела предвид изискванията на всеки един от желаещите да присъстват?

Очаквам отговор и доказателства, че си се нагърбила с организацията и осъществила успешно поне един обявен публично и осъществен Клубен Купон.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 11:44



Липари.. достатъчно ясно обосновах реакцията, в няколко отговора, но имам контра въпрос
Темата на Нюк е от 18.11, темата на Лира е от 19.11
Такова нещо ти в историята на клуба виждала ли си?! 24 часа от предложение до свършен факт.. Как човек може да предложи друго или да организира..
Колкото и да се опитвате да ме изкарате снобарка, лигла, че саботирам.. и т.н., истината е друга.
Ами ако човек не е бил по това време в дира? Това е клубна среща, не лична.. и разбира се, че за да има хора, трябва и тяхното мнение..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 11:55



Такова нещо ти в историята на клуба виждала ли си?! 24 часа от предложение до свършен факт.. Как човек може да предложи друго или да организира..

ДА! И в други дирски клубове, и в други интернет форуми.
Един или двама се нагърбват с организацията от-до. Всички останали са в режим "искам, ама нямам желание". Многократно съм виждала предложения от недоволни - добре, организирай срещата ТИ. И нито веднъж - алтернативно предложение и алтернативна РЕАЛНА организация от същите тези недоволни, тъй, щото желаещите да си избират - дали на датата и мястото, обявени от Пенка или на датата и мястото, обявени от Иванка, Драганчо и Петканчо.

Никога не си се гърбила с организация на общи срещи, нали?
Нагърби се ПОНЕ ВЕДНЪЖ, реализирай мероприятието поне веднъж, пък тогава пак заповядай с претенции.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:00



Ааа дали си сама или не, за това, че ослепя и не виждаш как хората се отдръпват от теб, а ти си по по най.. ти си плащаш цената за това.. просто все още имам капчица надежда, че може да се осъзнаеш..
но изгадняването ти е типично зомбирано..
и не забравяй, че манипулациите са до време.. и дори и тези, които манипулираш с тарото и се правиш на великата учителка, ще изчезнат от живота ти.. а да губиш приятели, за да галиш егото си колко си Велика знаеща и просветена.. е тъпо!
Толкоз по въпроса.. живота си е твой!

пп съжалявам, но няма как да не реагирам, когато някой се гаври с болестта на друг човек.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 12:02



Отказвам се.. просто няма смисъл. Организация за няма и 24 часа не е организация...
Луда работа.
ай весели празници!.. : ))) хич не ми се занимава с глупости.. и нечии заяждания..
А да бе.. ще правя алтернативен купон, та Лира хептен да откачи и да ме обвинява в конспирации и саботажи.. а нема нужда!
пп ако реша да организирам нещо, повярвай, то ще е мащабно.. иначе няма смисъл, всеки има в контактите си хора от дира и поединично винаги може да се срещнат.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.11.23 12:13



Какво е това мащабното нещо дето ще го организираш. Че аз повече от 7-8-9 човека на купон не съм видяла, барабар с мен и Гърки, дето идваме от майната си



Редактирано от Albena l на 21.11.23 12:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.