Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.23 19:17



Смайвате ме, там засегнах няколко без да съм възнамерявал изобщо, тук теб съм засегнал също без да разбирам как.
Казвам - изборът ти на кръчма е чудесен и няма нищо общо с това че няма да дойдат 30 човека. Само това казвам и само това имам предвид.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 19:22



Мен няма начин как да засегнеш бре



Обаче изречението: уверен съм, че не е заради кръчмата ...навежда на разни размисли, дали аджеба някой от присъстващите или записалите се не са по вкуса на некви други и т.н.

Което си е веселба погледнато от правилният ъгъл

Ма мноу сте готини всички тази вечер...хаха

Редактирано от Lira Emerald на 20.11.23 19:30.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.23 19:41



Вярно че може така да се изтълкува. Но дори това да е причината, не е твоя отговорност че тук си избиваме зъбите. Дата кръчма и резервация си осигурила, няма да ходиш да сприятеляваш тези които не могат да се гледат че да могат да дойдат.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 19:50



В случаят си прав


Тенкс



Тема Re: Пропускам!нови [re: ShokoLada]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.23 21:03



Въй.. Лозенец и Стрелбище били квартали за селяни, пък кръчмата била далече.. пък мрън, мрън.

Ама много претенции, много нещо.

Аз като ходя по кръчми взимам такси. И този ресторант специално си е много приличен.

Или ти под Рио не ходиш.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 06:33



Ти не вдяваш.. Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..
Ако искаш да си говорим бля бля.. е отделен въпрос, но тук става въпрос за нещо конкретно.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано21.11.23 07:18



Казваш ми ти какво би направила, при положение, че дори нямаш и намерение да го направиш..

Ами да. Някой да ти обясни



граматическа категория на езика, която означава действие като евентуално възможно или като зависещо от някакви условия

Повтарям - ако имах обичай да ходя по КК - БИХ отишла, независимо от това в кой квартал е, нито в коя кръчма. Защото не отивам да снобея в скъпа кръчма или удобен квартал, а да се видя с приятни хора. Особено ако събитието се случва най-често веднъж годишно.

Е, ако е в центъра на ромска махала може би бих се поколебала, но ако мястото вече е одобрено от няколко души - бих си помислила, че сигурно имат някаква причина да го изберат.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:18



Ейййй голем си манипулатор. Това, което ти би направила, е в сферата на фантазиите ти.. защото НЕ ХОДИШ ПО КК, т.е. не би го направила по никакъв начин.. и не, не е граматическа особеност.
Опитваш се, да омаловажиш нещо, което за мен бе черешката на тортата. Първо купон с трима човека не е купон.. ходила съм, знам какви са били купоните. Но дори и да се пренебрегне това.. мястото и заведението не са ми ок - втори негатив. Трето, Лира я предупреждавах, че с това си поведение, накрая ще остане сама, а тя се чудеше как да обижда, как да иронизира, как да се прави на различна, как да си играе на вижте ме, аз съм над вас и нещата... а последното беше че правя саботажи/най-новото/ и т.н.. нарече ни мишки и лаборатория.. е що са и мишки?
За да направиш с нещо компромис, трябва да има повече позитиви..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:22



Добре.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбище [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано21.11.23 08:24



Да ти имах широката душа и сърце.. : ))) На купона ще разпитваш ли кой от какво е болен.. та да го обявиш тук в клуба.. като много знаеща?!
Четох те в другата тема.. Лира осъзнаваш ли какво правиш?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.