Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:46



Защо всички, които няма да присъствате ми давате акъл.. ти ще дойдеш ли на КК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:48



Да бе, общо обсъждане и одобрение

...то като изборите за мод...демек ККК можеше да се състои тогава на 15 януари докато се натуткат и намислят желаещите

Да беше предложила ти купона, да си водиш темата и предложенията и избора на заведение. Ся нЕмаш право да крякаш...ама поне е забавно да те гледа човек как се нервиш

Та, Шоки, понаоргазми ли се? Олекна ли ти след подскоците? Бе мноУ нервно почваш седмицата ве

Прочете ли ме по-нагоре дето ти писах, че във Ветрило беше един от големоте и запомнящи се ККК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:52



тая е на всяка манджа "мерудия"!
никога не съм била и няма да бъда - на клубен купон...
била съм само на помена на СЕЛЯНИНА
и ако имаше такъв за Геврека - щах да отидя
защото и двамата мн ги уважавам...и ще уважавам



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:52



Е не са двама...Нюк, Лъки, Балдрейн ...и още двама клубари, които ми писаха на бележки и не желаят да се обявяват, защото не искат никой да ги напада и да им въздейства



А...забравих...ще има и едно корейче от посолството тук в Сф. ...Нооо...за това няма да говоря сега

Редактирано от Lira Emerald на 20.11.23 17:53.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 17:50



Не, няма да дойда, но това няма нищо общо нито с района, нито с кръчмата. При други обстоятелства бих дошла където и да е.

Лира добре ти е припомнила за някакъв стар КК точно там. Значи не е чак толкова низвергнато мястото.

Решението си е твое, естествено. Просто ме изненадахте с претенциите си. Едната пък дойде даже от НЕсофиянец!



Другия път - КК на жълтите павета!!

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.23 17:54



Ако бях в София и ми се ходеше на КК, щях да дойда с такси, ако ще и ресторантът да е зад околовръстното. И нямаше да мрънкам с доводи от сорта "ама къде ще търся сега ресторанта в някакъв квартал в тъмното, искам удобен транспорт до мястото".

Не давам акъл, предложих удобен транспорт, какъвто и аз ползвам в такива случаи.



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:56



Спокич! Работата е ясна! Опитват се някои, изпаднали в някаква обърквация да саботират ККК обаче тоя път-нЕма им се получи!





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:04



Лира, ако поне малко ме беше запомнила или повече пъти виждала, щеше да знаеш, че нито съм киселяк нито подскачам, нито пък се нервя.. просто правиш неща, които не са ок и аз реагирам на това..
Преди 10 години.. е било друго.. сега е друго, резултата ти го показва. Шепа хора сме, а тези които ходим по купони, още по-малко.. изборът на заведение просто ме изненада неприятно.. мен!, но щом за вас е ок, казах ти, весело изкарване..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: NUT]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:06



Е защо Нут. Ти не знаеш колко е готино.. аз нямам оплакване от нито един КК, напротив запознах се и познавах хора, които вече не са между нас. На КК няма абсолютно нищо общо, с това, което е тук. : ) Аз бих се радвала да се запознаем.. както и другите. Тук просто е буря в чаша вода..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 18:15




Уни четеш ли се?! Роптая за определено нещо.. местоположение... аз! ама аз ходя по купони.. а ти не ходиш и се набъркваш..
логика?

пп по принцип съм зле с ориентацията и лутането да търся квартално заведение не ми е ок.. На такси не се качвам, защото последното ми качване завърши с катастрофа.. и още не съм превъзмогнала страховете си.

ппп и последно! Никой не е длъжен да се съобразява с мен.. просто ме е яд че ще пропусна купон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.