Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Шоки, сега ще те шокирамнови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:30



Във Ветрило в кв.Стрелбище, преди 10г.бе един от най-силните и запомнящи се ККК, когато присъстваха около 25 души. Тогава получих там размяна на подарък от Врабеца

...пазя си страхотният подарък от нея и до сега.
На този купон Парвати беше с малката си тогава дъщеричка, а Гърки доведе пожарникаря/много готин пич между другото/...Безсънна си спомням, че закъсня, защото беше на работа. Аз седях до Лъки и си бъбрихме. Въобще много народ беше и никой не се оплака от готиното заведение-напротив

Ние с децата си тръгнахме по-рано, но разбрах че после повечето са продължили и на нощен бар



Тема Re: Пропускам!нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:31



Селяндури си е твое, не мое..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.11.23 17:31



Ми, те всички квартали еднакви, бе хора. Всичко в една и съща лодка.

Естествено. Взимаш едно такси и то те закарва и на Луната. После Нюк те транспортира вкъщи. Целта е сбирката, а не кой как я е организирал или къде е.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:35



Посмей се хубаво.. вярно си е за смЕх.. от цял клуб едва двама човека се решиха да дойдат и да седнат на една маса с теб.. а кварталната кръчма, беше върха! Бих могла да те игнорирам заради другите клубари.. ама с тях /двама човека/ мога да се видя винаги и то без теб..
КК без Поручика!.. такова нещо поне аз не помня, откакто ходя по купони на 40-50 ама много хора не са дебили като теб..
а ти се смей! Смешно е..



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:32



Купонът го организира Нюк, аз само му съдействах. Наложи се бърза резервация, защото през декември са доста заети.

Няма нужда да се луташ. Ресторантът е известен и е на 10м.от бул.Гоце Делчев и един блок от Южният парк.

Обаче ако ще идваш не желая да ти гледаме физиономията кисела и недоволна



То е ясно де, търсеше си причина-намери я
Ай ся мирясай и си надмогни ината



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:36



Уни ще дойдеш ли на КК?



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.11.23 17:34



Написала съм-това е МИНИ ККК...само за посветени и непристрастни





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:42



Физиономията ми никога не е кисела.. ама май си забравила...
Да погледнах го къде и за това възроптах..
Резервация се прави, след общо обсъждане и одобрение.. а не от днес за вчера..
Живи и здрави! Весело изкарване...



Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.11.23 17:40



В 19ч. вечерта, в тъмницата, да се лутам да търся квартална пицария в квартал, който не познавам, понеже Лирата направила резервация, ама без да пита искаме, не искаме.. Въпросът не е жълтите павета, а удобен превоз и някъде на централно място..

Такситата са много удобен превоз, разполагат и с джипиес - взема те от къщи и те доставя пред вратата на ресторанта.





Тема Re: Mини ККК-9.12 от 19ч.-пицария Ветрило/кв.Стрелбищенови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 17:44



Не, това е просто поредната ти подигравка с традициите на клуба..
ти си знаеш...
резултата е явен.. 2 човека. защо ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.