Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 29.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано09.11.23 17:17



трябва да се изчетът всички романи по хронология от Джеймс Клавел!:)))
всичките ги имам И съм ги дала да се прочетът - дори от маниаци само на фантастиката!!!:)



Тема хубаво си г дала, а ти прочела ли си ги?нови [re: NUT]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.11.23 17:27







Тема ппнови [re: NUT]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано09.11.23 17:25



дори "цар плъх" и продължението му за жените им
е на Клавел:)



Тема Re: хубаво си г дала, а ти прочела ли си ги?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано09.11.23 17:26



всичко знам на изуст
ако не ги бях прочела - нямаше как да ги препоръчвам



Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор Green Light ()
Публикувано26.04.24 10:00



Горещо препоръчвам новия "Шогун". Много ми хареса!
Козмо Джарвис е един безпардонен и първичен Джон Блекторн много ясен антипод на аристократичния Ричард Чембърлейн. Може би точно затова еволюцията му от арогантност и авантюизъм в чувствителност и лоялност е по-силна и забележителна от бездруго силно моралната фигура на Чембръленовия Блекторн.
Страхотна игра на Космо Джарвис, дълго ще го запомня с тази роля.

Хироюки Санада също е напълно достоен наследник на Тоширо Мифуне. Човек не иска да свършва нито една сцена с него и съжалява за всеки момент в който не е на екран.

Пише ви го човек, който е издигнал и книгата и предишния филм на пиадестал, а това значи нещо- филмът си заслужава!

На тези, които приемат препоръката ми - приятно гледане!
(Сериите са десет - има ги в Замунда)

Една хубава статия по въпроса от Webcafe (макар изборът на заглавие да е озадачаващ - wtf?!)





Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.04.24 10:22



Този и Кен Уатанабе са много добри актьори, да. И на мен ми е любим. Има го в Дисни+ сериала, гледам.. ама аз още съм на Supernatural.. и мисля да го комфортбинджна после





Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано26.04.24 12:11



Вчера прочетох, имаше снимка, изобщо нямат подходящо излъчване, поне за мен. Изругах, малко де. Не искам да го гледам, надали ще го гледам, Шогун е един. Не е ревност, не знам какво е. Онова достойнство в походката, всеки поглед, всяко трепване. Ако не ги имитират, и то Много Добре, не знам на какво ще приличат. В момента даже имам съпротива да изгледам трейлъра. Ще го изгледам после, по-скоро заради теб, а и вече казах, че не ми харесаха изобщо, трябва да се проверя дали и след трейлъра чувството ще остане.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано26.04.24 12:12



Изгледах до половината новата версия. Динамична, наситена, придържа се към книгата.

Старата версия си остава шедьовър, новата - става.

Фен на Алиса Лиса


Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Green Light]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано26.04.24 12:15



Опа, стигнах и до тук. Интересно. Аз не съм някакъв луд фен, но щом ти се изказваш така... Ще видим.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Шогун срещу Шогуннови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.24 07:32



Не се хващай.



Мога да ти дам обяснение, без да съм го гледала, но ще бъде… “политически некоректно”.


Може ли това, едроврАтото, типичноамериканското, изобщо да ти влезе в представите за истинския Шогун? Колкото и да е свръхактьор?

ПП - преди не съм чела темата, сега я изчетох, въпросът на Мира е направо “въпрос на годината”!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 27.04.24 08:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.