Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Новата манджанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light ()
Публикувано26.10.23 10:10



Едни долни сексисти сме ние с теб, френд.





Тема Re: Новата манджанови [re: pravil_nick]  
Автор 741 ()
Публикувано26.10.23 10:17



Намесиш ли чиновник в работеща система, тя няма как да заработи по-добре. Щерката вече голяма, ама аз още помня как през 90-те беше с пневмония и се чудех откъде да взема антибиотик, понеже Мими Виткова беше решила насред хиперинфлацията да ги направи на достъпни цени и аптекарите ги скриха, а някои направо сложиха табела "инвентаризация" и затвориха.

В интерес на истината, това със зъболекарите май са го оправили и те вече могат да изписват. Или поне така твърдят.



Тема Re: Новата манджанови [re: pravil_nick]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.10.23 10:20



Зъболекарите имат право да предписват е-рецепти за антибиотици така както лекарите по хуманна медицина.

Ветеринарните лекари също могат да издават е-рецепти за антибиотични средства, които са за хуманна употреба, но служат и за лечение на животни.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Новата манджанови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.10.23 11:57



Мира.

Престъпното е, че схемата “проба-грешка” и поправка на поправката си разрешават да я играят СЪС ЗДРАВЕТО НА ХОРАТА!!! Може би и с живота им (понякога антибиотикът е животоспасяващ!!)

Една майка плачеше по ТВ, че не можела да вземе няколко дни антибиотик на детенцето си…

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Новата манджанови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.10.23 12:29



Това е ЕДНА от приумиците на тез бодри комсомолци от пепетата… като улави ДЕНОНОЩНО имитират дейност! Тъпотия след тъпотия, провал сред провал. НЯМА ТАКИВА ТЪПАЦИ!

Пъ, земи, прищипи се понякогиш да ме прочетеш, ве, жена.
Барем няма да се излагаш чак пък толкоз с "дрънкането изпреварило акъла, дето без друго хич го няма".



бабиерка сладка домашна!
Ща цункам по ондулираната главичка, бе!



Тема Re: Новата манджанови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.10.23 12:56



желанието ти да намериш компания, с която заедно да ме мразите и осмивате,

Бе, кой те мрази и осмива, ко си се комплексирала пъ ти!
Водните течения изригват кат вулкани и секи, който не вярва в това, ти е зложелател.
АЙ, БАЙГЪН!
Баш пъ на теб кой ли не с години ти е правил мили очи и дълго и деликатно сей опитвал да разговаря, въпреки все по-агресиращия ти и все по-изчанчен и неграмотен гьосуратлък. Един по един им писна на нормалните, ти им се зъбиш и блещиш насреща кат наркоманка, зорлем вкарана в абстиненция.

Хади пък да не си едничката принцеса по тез ширини - сички знаем колко си тъпа, неграмотна и чалдисана по теми, от които и грам не отбираш. Да си жива и здрава, да въртиш домакинство и семейство кат всяка ханъмка на тази планета и да си знаеш мястото. Ама извън домашния си бит, нито си принцеса, нито някой ти е длъжен на глупотевините в главицата. Глей си там интереса - семейството ти да стиска език зад зъби и да не ти говори като Мила, щото няма да го понесеш, и пали свещи за здраве на близките си, че са възпитани и уважителни, не като психоболните в дира.

Извън този кръг - у лево с претенензиите и тъпизмите.
За твое добро ти го препоръчвам, освен ако не ти е цел в живота извън защитения домашен кръг да те гледат кат маймуна.



Тема Re: Новата манджанови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.10.23 13:11



Зъболекарите имат право да предписват е-рецепти за антибиотици така както лекарите по хуманна медицина.

Болният злободневен въпрос от страна на пациентите е: НА ПРАКТИКА, ТОВА РАБОТИ ЛИ?

Щото, на мен от много години вече ми е все вгз какви права били имали лекарите.
Цъфна при джипито си, при специалист, в болница с конкретни нужди и поне половин час слушам техните вайкания и оправдания какви не им били правата и правомощията, че да ми помогнат, иначе много били искали.
Съм здравноосигурена и винаги финансово подплатена, ако требе да се плаща и доплаща.
Обаче, аз права срещу здравните си осигуровки и кесията си нямам. На лекар - кат на сергията за домати - сипе ти кило/рецепта в торбичка и да ти види гърба, да влезе следващият клиент.
С тази разлика, че оня от сергията за домати не чака на моите ежемесечни задължителни вноски, та да му върви алъшверишът.



Тема Re: Новата манджанови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.10.23 13:48



Пъ, земи, прищипи се понякогиш да ме прочетеш, ве, жена.

Патицо, какво те прихвана? На какво отгоре трябва да те чета точно пък в тая тема???

Не че ме интересуват претенциозните ти фермани и имам намерение да ги чета, но досега поне не ми беше държала сметка, че НЕ ТЕ чета… длъжна ли съм, впрочем?



СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 26.10.23 13:55.



Тема Re: Новата манджанови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.10.23 14:05



На какво отгоре трябва да те чета точно пък в тая тема???

за да земеш да научиш нещо, например????



бабе... карай си по трасето и пАли свещи на домашните, че си те гледат кат писано яйце. Дай Боже, до сто години.




Тема Re: Новата манджанови [re: MilaO6]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.10.23 14:42



Има си природни заместители на всеки илач


Кажи сега колко на брой блатни кокичета трябва да изядем, откъде да си ги набавим, вместо да пийнем една талетка Нивалин от аптеката.


Може и Снежанка да отговори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.