Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Лунатанови  
Автор Green Light (ентусиаст)
Публикувано30.08.23 09:33



Не мога да спя. Не знам вече от колко нощи не съм спал като хората и в момента ви пише сомнамбул- не ми е ясно пиша ли или сънувам. Въртях се до към два когато заспах и се прибра котката. Не я убих, пуснах я, сипах и храна, тва е ритуалът, после я затворих в нейната стая и хубаво се разсъних. Заспал съм неизвестно кога, но тогава някакво сбъркано напомняне на телефона ме събуди отново. Телефонът ми е на безшумен режим през нощта, но преди за заспя съм гледал някакви клипчета и не съм го спрял, съответно екранът е бил включен и тогава безшумният режим на напомнянията не работи. Помислих, че идва второто пришествие, посмях се, похапах си бузите и около сто часа по-късно заспах пак, точно две минути преди алармата за събуждане. Събуждане хаха, в момента съм неизвестно какво, но не и буден.
Точно тази нощ не ми е виновна луната, защото нито е пълнолуние, нито нищо, обаче знам, че когато дойде, направо няма смисъл да си лягам.
Пълнолуние е, викам си, трябва да се подготвим, да планираме нещата. Планирал си национални проекти, можеш да планираш и едно пълнолуние. През седмицата не си прекалявал, нищо не те тревожи, децата са добре, Бейби пърха, майка, сестра, всичко е ток. Работата си е работа, дай да оттренираме наум как ще избуташ настрани мисли за работата, бутаме - работи, чек. Не си ял много, не си пил, пушил или приемал нищо (твърдо, течно или газообразно) от 8 нататък, не си гледал телевизия. Всичко е точно- лягаш.
Лягам.
Затварям очи.
Всичко изчезва и сънят захлупва одеалото, и в точно този момент Луната пита. Добре, а стария капак на шахтата къде ще го изхвърлиш?
Не ме занимавай с глупости, викам, това изобщо не може да ме разтревожи. Натоварих го в буса, шахтата е обезопасена, разкарай се.
Добре де, къде все пак ще го изхвърлиш?
В кофата
В коя кофа? В селото не може.
В бизнес сградата имаме контейнери.
Там също не разрешават такива неща. (дървена плоскост)
Ще пратя хората да го изхвърлят на сметището.
Не може, сутринта трябва да са на обекта, а буса им трябва....

Този разговор продължава до към три- прегледани са наум всички кофи по пътя, взето е предвид и хулиганското ми аз, което се мъчи да разкара луната с това че не съм топлкова примерен, мога и да го метна некъде шибания капак- има камери ще ме снимат и ще ме пуснат в Youtub, ще ме видят децата, клиентите, ще ме питат, аз ей така ще кажа, те ще се смеят зад гърба ми, ще има предаване за мен с Виктор Николаев, тук ще пуснете тема...

По едно време станах и викам, три часа е, ако запаля буса, за час ще съм изхвърлил гадната гадост и в чет'ри може би ще заспя. Тогава се сетих за оная работа за камерите и Виктор Николаев и пак легнах.

После дойде сутринта, тръгнах за работа и преди да мина 100 метра видях че съседът е струпал дървени боклуци да си ги реже за зимата, та оставих капака там. За 30 секунди работа.

Луната влияе на диетите, на моретата, на женския цикъл... Това последното е много интересно - как влияе наистина на женския цикъл? И съответно на цялото мъжко битие и битуване в света. И влияе ли или е съвпадение че жените и Луната имат цикъл 28 дни? Странна работа, нали? Помня че съм чел за разни изследвания, които обаче не само не разрешават загадката ами я задълбочават имало връзка дали нараства или намалява когато жените са в овулация.., така ли беше, дали пиша глупости... Както и да е.
Убийци убиват, вълците вият, вещици летят, призраци, талъсъми и караконджоли скитат по земята, върколаците пият кръв... поетите също макар и своята собствена. Сигурно има и още неща, но мъглата, в която се е превърнал сега мозъкът ми не може да измисли друго.

Влияе ли ви Луната?

Редактирано от Green Light на 30.08.23 09:42.



Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано30.08.23 09:43



Луната си е моята другарка и не само не ми пречи, но дори ми помага на здравият сън по свой си начин. Обичам пълнолунието. Звездите ми го говорят това





Тема Re: Лунатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (ентусиаст)
Публикувано30.08.23 10:04



Това е естествено, ти не си от тази планета



Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано30.08.23 10:13



Трансформацията на индивидуалното в обществено значимо не е лесно, но ти почти си се справил.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.08.23 10:50



БЪРНАУТ.

Влияе ли ви Луната?

Тц, не съм върколак.
Но туй всичкото описано ми е минавало през главата - с години.
БЪРНАУТ, мой човек, не си търси оправдания с Луната.



Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.08.23 11:13



Сигурна съм в едно. Докато бях млада нищо не ми влияеше! Даже и луната


Снощи и аз до късно броих звездите! Онази тава, Луната, така се беше ококорила, че осветление не ми трябваше.

Ей сега заради теб потърсих инфо, дали все пак е било пълнолуние или беше "щипната" малко луната, така ми се видя. . А утре е много специален ден, пише го статията-пишеш писмо за това, което искаш да не те тормози, изгаряш го и нито капак ще те тревожи, ни котка................

Имам градински чай, ако нямаш-намини да ти дам да опушиш





Тема Re: Лунатанови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (ентусиаст)
Публикувано30.08.23 11:24



Може да е бърнаут или дърт-аут, или знае ли човек, като не разбирам, всичко можете да ми пропбутате. Па и аз на всичко съм съгласен, обаче не ми приказвай, че Луната няма пръст в тази работа.
Знаем се
Като ми се оцъкли и ела да видиш



Тема Re: Лунатанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (ентусиаст)
Публикувано30.08.23 11:27



Аха. Ясна работата, пак е била тая хулиганка.

Пиша- не искам да ме тормози безсънието! Запал!



Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.08.23 11:32



Бравос.
От мен имаш шес по БЕЛ.



Тема Re: Лунатанови [re: Green Light]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано30.08.23 11:40



И аз тъй снощи ...
Викам по едно време на мъжа ми, ела, бе, ела виж как е светнала, чак се вижда как един махатма ми маха ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.