Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Laugh2O23]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано27.08.23 22:07



Аз също не се наемам да твърдя, че знам какво е, ако и да съм го изучавал.

Хората са страшно податливи на внушения, които отговорят на струховете и нуждите им към момента и никога не искат да разсъждават реално, защото това ги "уморява" или нещо друго си.

Вече дори не искам да пожелавам "господ да ни пази", защото, ако бях на негово място, отдавна щях да съм изпепелил тази земя, пълна с идиоти.

WALL·E


Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Naglets]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано27.08.23 22:14



Хората са страшно податливи на внушения, които отговорят на струховете и нуждите им към момента и никога не искат да разсъждават реално, защото това ги "уморява" или нещо друго си.
Кои хора? Ти?!
Властта е измамно понятие.. а желанието за изпепеляване е плашещо.. вътрешно неудовлетворение.. и агресия към хората.. Тъпо.

Новак, я!..



Тема Re: Едно от предположениятанови [re: ShokoLada]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано27.08.23 22:18





Много поздрави!
А, и по-криви...


WALL·E

Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Naglets]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано27.08.23 22:21



Абе като гледам.. кривите са за теб.. щото все криволици виждаш.. та ползвай си ги с удоволствие..
а за поздравите мерси, ама са излишни.. и ме не топлят..



Новак, я!..

Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Laugh2O23]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано27.08.23 22:23



Комунизъм в съвременния му смисъл означава едноличната тоталитарна власт на Комунистическата партия на Съветския съюз и нейните филиали - комунистическите партии в страните от лагера на мира и милиционеросоциализма.

Комунизъм като начин на производство, разпределение и управление е имало например в общините на първите християни или някои племена.Тук , обаче, нямаме ленинското революционно насилие и власт на всяка цена. Както и обхващане на цяла държава.



Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Naglets]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.08.23 22:24



Mда, има много резон в твоят пост. Аз пък се зачетох от някакви писания в клубовете преди достa години и в този аспект напълно подкрепям казаното от теб: тази земя, пълна с идиоти

אהבה


Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано27.08.23 22:27



Ама нали знаеш, че идиот, идиоти вижда.. за другото няма капацитет..


Спирам и се махам..

Новак, я!..

Тема Re: Едно от предположениятанови [re: tuzlija-179435]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.08.23 22:28



В резюме, не е имало комунизъм, а...милиционерщина. Или ако ще го има тоз комунизъм не се знае кога точно.

אהבה


Тема Re: Едно от предположениятанови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.08.23 22:32



Ой, кой се изказа



אהבה

Тема Re: Едно от предположениятанови [re: Laugh2O23]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано27.08.23 22:35



Имаше управление на една организация, наречена комунистическа партия, което всъщност е нонсенс, защото самата дума "партия" означава "част" и предполага многопартийност, а "комуна" - община.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.