Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.06.23 12:49



Вашето мнение, моля!

Да остава или да се разкара, че голямо блато сътвори с присъствието си и нереагиране!

Аз съм с мнение: Да бъде сменен!/в тази тема не ме питайте с кого! Това е друга тема./

Ако остане би трябвало да има и допълнителен модератор! Този не влиза понякога седмица и повече. Да се сменят с допълнителният мод, който да отреагира в нужни моменти. Това също е някакво решение!

Да видим с явни заявени мнения и гласове тук в темата, не анкета!

Подозирам, че сеирджиите ще искат запазването му!

Редактирано от Lira Emerald на 20.06.23 13:05.



Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.06.23 12:52



Напоследък се прославих като човек, който търпи и се примирява. Може да ми е от възрастта.

Не че го харесвам като модератор, ич даже, и то от самото начало, но човек трябва да мисли и за последствията... анкети, гласувания, дърляне, обиди, обвинения, ровене из миналото...

Тукашната ситуация просто НЕ СИ СТРУВА целия тоя зор.

Модът няма почти никакви функции, както и клубовете като цяло.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: Lira Emerald]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.06.23 12:57



За съжаление темите от последните седмици показват, че модераторът няма желание или способност да се справя със задълженията си.

Администраторът се оттегли, упълномощи го да взима решения и да ги публикува тук. Нищо такова не се забелязва.

Аз съм ЗА избор на друг модератор.

Адмирале, гласувах преди за теб, но не си в състояние да се справяш.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано20.06.23 12:57



Остава.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.06.23 13:00



Модът да, няма особени инструменти да действа, но може да подава на админа за зануляване, ако ситуацията излиза извън контрол.
Което настоящият не го прави, освен и че не се вясва с дни и седмица-две понякога.

Ако е необходимо може да се избере и помощник мод да държи някакво ниво на хигиена докато главният си ваканцува на воля!



Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.06.23 13:02



С какво въпросният е полезен за теб, Тарти? Лични симпатии?

За удоволствие от сеира, който да гледаш и запълваш скучни часове?
Не ти ли прави впечетление бездействието му?



Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: Lira Emerald]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано20.06.23 13:13



азмисла, че ако никой не реагира, а
се отнесете с разбиране към мъките й
И прескачате постовете ви
няма да има драма за клуба
Толкова е просто

)!!


Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: spunk]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.06.23 13:16



Става въпрос за всеки, позволил си грубо нарушение на Потребителското споразумение. Не става дума за Гъркинята. За всеки – за мен, за теб, за всички други.

Казваш, да прескачаме. Не можеш да се прехвърлиш през цяло блато. Просто цопваш в него. Сори, стига толкова, Спунки.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: spunk]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано20.06.23 13:20



Модераторъ разчита на интелегентността на клуба)))

ако някой, обаче също в "цикъл" като Гърки по негови си причини
и търси да се разтовари за нейна с/ка или за с/ка на друг ОЦЪКЛЕН клубник,
клубъ, ве4но ще си е този - удобен повръщалник и отдушник на собствени мЪки))))))))

)!!


Тема Re: Тема допитване-справка за смяна на МОДЕРАТОРА!нови [re: saksun]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано20.06.23 13:22



отваряш само "твоите" съклубари", тези, които знаеш, че не си пускат нервите
или не се заяждат))

)!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.