Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Направено от Тузлиятанови [re: tuzlija-179435]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.06.23 23:53



Пеперудата е интересна, но малко размазана снимката))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Руже, ти изтрещя.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.06.23 00:12



Ружо, стига. Домакин си на темата, но тя представя творби на Тузлията, дай да си спестим хейта по чужд адрес и разправиите поне от уважение към труда на човека.



Тема Re: Хора, вие тотално изтрещяхтенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.06.23 00:29



Аз много ценя книги, с послания, които съхранявам у дома, благодарни пациенти на съпруга ми.

Ружа, искаш да кажеш на бившия ти съпруг

Помисли, колко неловко би се почувствал настоящия ти партньор, да чуе или прочете подобно изречение, където ти още го споменаваш като "съпруга ми".

...а може и още да си го преживяваш и да не си го освободила от съзнанието си...



Тема Re: Хора, вие тотално изтрещяхтенови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.06.23 06:45



Ружа, искаш да кажеш на бившия ти съпруг
Помисли, колко неловко би се почувствал настоящия ти партньор, да чуе или прочете подобно изречение, където ти още го споменаваш като "съпруга ми".

Е тва вече беше супер дребнаво!



Че и съпроводено с опит за психо-анализи!

Кво ви става напоследък бе мацки? Като дребни куклички от детската градина сте, с плитчици и панделки, които тропат с крачета и си дърпат панделките!

(Не че не мога да ви сравня с раздразнени врякащи и кълвящи се една друга гъски в кален заден двор, ама карай.)

Аз много ценя книги, с послания, които съхранявам у дома, благодарни пациенти на съпруга ми.

КОГАТО са подарявали на този лекар книгите, които Ружа пази, той й е БИЛ съпруг. Тази форма в случая е напълно допустима.

СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.06.23 08:14.



Тема Re: Руже, ти изтрещя.нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.06.23 06:59



поне от уважение към труда на човека.

Да, права си, трудът за ПРЕрисуване със сигурност не е малък.

Но някак не ми се връзва с понятието “творчество”, макар и като хоби и удоволствие.

За “моретата” на Мила не може да се каже същото.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Хора, вие тотално изтрещяхтенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.06.23 08:39



Пиша в духа на клуба



Научих се да ценя клуба във вида, в който е!



Тема Re: Направено от Тузлиятанови [re: tuzlija-179435]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано19.06.23 08:37



Поздравления! Харесах си много кончетата.. какво те накара да ги създадеш.. емоцията ти ме интересува..

Новак, я!..



Тема Re: Хора, вие тотално изтрещяхтенови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.06.23 08:46



Пиша в духа на клуба
Научих се да ценя клуба във вида, в който е!


Духът на клуба се прави от клубарите. Охотно участваш в тенденцията на изтрещяване, много често си начело.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Направено от Тузлиятанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (непознат )
Публикувано19.06.23 09:17



:-)
Супер.
Изненадах се, никога не бих предположил, че си художник! Колко миниатюрни, дребни, непълни са представите ни един за друг? Не помня откъде беше: "разминаваме се, като кораби в мъглата"

, обаче си говорим на "знам те аз тебе какво представляваш"
Много готино е това, поздравления!

Бейби рисува, обаче аз съм пълна щета по въпроса. По всички въпроси касаещи изкуството съм пълна щета. Опитвам се с всички сили да разбера защо нещо ми харесва или не ми харесва, чета и се мъча да се образовам, ама като не ми е дал Господ, това е положението.
Знам, вероятно от опит и сигурно- горчив, не помня, че човек трябва честно да си казва какво му харесва и какво не. Иначе попада в опасната ситуация да обяснява... Опасна работа е изкуството.



Тема Re: Направено от Тузлиятанови [re: Green Light]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано19.06.23 09:40



Ти си кадърен в словото!
Умееш да пресъздаваш събития и чувства по интересен и забавен начин.
Прави го това. Не се пести!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.