Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано04.06.23 22:07



не ставаш, кучкарче, не ставаш,от 17 години имам документ, да преценявам такива, като теб на стотици съм казал, че не стават.
не ставаш за шофьор, санитар там, памперси сменяи
и Лидл не са те взели, там вземат и със специални потребности..
като те види роднината ти н Норвегия, дано е свестен, да ти плати връщането, да не те остави на студа, никой нема и да те търси
няма и в нито една европейска фирма да те вземат
трябва работа и топки, не да пишеш като женско...



Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: vozac]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.06.23 22:31



Ами еби се отзад тогава.





Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Nuke Dukem]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.06.23 22:52



Нямаш ли някоя лична бележка от него, да я изтупаш на мегдана?



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Nuke Dukem]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.06.23 22:59



Ами еби се отзад тогава.


Ти всъщност чете ли правилата на Клубовете!?
Някакво макар и бегло спазване на правилата не планираш ли?




Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Naki]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано04.06.23 23:33



Наки, правилата тук не са за всички, има привилегировани



אהבה

Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.06.23 23:50



Не. Що, гадно ли е всички да те видят каква си подмолна? Баре едно "весели празници" да беше казала...

Абе да те попитам, след като оръфаш прясно изпеченото хлебче, после какво правиш с огризките?







Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Naki]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.06.23 23:59



Не, не планирам никакво спазване на правила за клеветниците. Като е бил 17 години основен фактор за селекция на професионални шофьори, тогава защо постоянно катастрофират?! Не ми отговаряй, безсмислено е. Само като прочетох как изкара мен виновен за създалата се опасна ситуация, в която днес по неволя бях участник, ми стана ясно що за арбитър става дума.





Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Nuke Dukem]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.06.23 00:14



Що, гадно ли е всички да те видят каква си подмолна?

Що пък да е гадно, лече-бубулече? Ти таз бележка за втори път я публикуваш, не съм забелязала някаква бурна клубна реакция от “всички”.

Напротив - по твой адрес тия дни виждам доста откровения, които май много не те радват, ако съдя по бурните ти реакции.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.06.23 00:16



Аз сега виждам бележката. Стига си се пенила. Много е гадно да агитираш за гласуване. Повдига ми се.
Че и нахална



Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.06.23 00:22



Ти достойнство знаеш ли какво означава? Това, дето го нямаш. И след като разбра, че няма да ти гласувам по свирката, даже едно "няма проблем, всичко хубаво" не каза.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.