Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.06.23 10:38



Абе ти първо се научи да пишеш грамотно, пък после се опитвай да играеш ролята на изпитващ държавен инспектор.





Тема Re: Виж сега, да ти кажа нещо!нови [re: parvaty]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.06.23 11:18



Ти така ли израстваш – като плюеш по хората около себе си?! Емотиконската ти маска е по-изтъркана дори от музикалния ти вкус. Ае, поздрави, писс офф оф ме и не забравяй да не скачаш от егото си на акъла, че ш'се пребиеш:







Тема Re: Мнооооого те моля!нови [re: Liya]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.06.23 11:50



А, това ли било... Не че онзи ускорява, докато го изпреварват, пък насрещният си играе с мен на game of chicken, ами аз не съм премерил правилно ситуацията, ясно.

Останалото въобще няма да го коментирам. Гъркинята веднъж ми изпрати линк със запис от лекция на Поручика и в това се заключава цялото "преследване", за което бълнуваш. След като видях как в реалния живот умишлено преименува неговата любима, Албена, ми стана ясно що за човек е... Не той, а т.нар. Греки.

В допълнение на горното, сега ти, подобно на моят единствен "приятел" от Люлин, и той д-р, който една ранна утрин, пиян като свиня, искаше телефона на баща ми, за да се били "разбрали като мъже" поради някаква дреболия, искаш същото, само че от майка ми. Ами не, не може "връзка с родителите ми". Нещо повече, ако само дочуя, че си изровила от някой предател контакт с тях и си ги безпокоила по какъвто и да е начин, бил той по телефона, или в Интернет, ще заведа дело срещу теб за психически тормоз и няма да мирясам, докато не бъдеш наказана подобаващо. Или ще се държиш обективно и справедливо, или ще се научиш да го правиш по трудния начин.

Разбра ли ме?





Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: Silverado]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.06.23 11:58



Ако ускориш, зле. Ако намалиш и той се откаже, пак зле.
Дали имаш впечатления за процента отказвания от изпреварване в собствения си опит? Аз имам, за пет години в България, един път в Петрохан, жената се отказа преди да ми достигне задницата. Толкова се впечатлих че го изкоментирах гласно. А колко пъти са те изпреварвали при идеални условия с видимост и липса на насрещен трафик? В моя опит - много малко. В държави с несравнимо по-голям опит в автомобилния трафик от България намаляване докато те изпреварят изрично се препоръчва.



Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.06.23 12:05



Добре, шофеоре





Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.23 12:24



А колко пъти са те изпреварвали при идеални условия с видимост и липса на насрещен трафик? В моя опит - много малко.

Е къф е пък тоя твой опит? При разрешени 90 км/ч междуградски, ако си караш с 90 - колко време те изтрайват “при идеални условия с видимост и липса на насрещен трафик? ” Цели стада фърчащи с от 120 до 140 прелитат покрай теб, дори и със 100 да караш.

А “процента отказвания от изпреварване в собствения си опит? ”- аз самата съм го правила ако отсреща ми се появи някой, ако съм с по-слабичка кола, а отсрещния го преценя, че фърчи.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.06.23 12:25



Тяй навигатор бе, не шафьор. :))





Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.06.23 12:42



Първия ти параграф не го разбрах. По втория, аз също съм се отказвал, може би 1% от изпреварванията ми.

Това че не плюя нюка нека не е повод да ме заяждаш.



Тема Re: Мнооооого те моля!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано06.06.23 12:55



Останалото въобще няма да го коментирам. Гъркинята веднъж ми изпрати линк със запис от лекция на Поручика и в това се заключава цялото "преследване", за което бълнуваш. След като видях как в реалния живот умишлено преименува неговата любима, Албена, ми стана ясно що за човек е... Не той, а т.нар. Греки.

Нямам идея , кой какъв шофьор е, като цяло българските шофьори са като ято, НО от написаното в синьо от Нюка някак си започват лично на мен да ми се подреждат някои пъзели и това, кой какво и къде изпраща, ммммдааа



אהבה

Тема Re: Некви пе'ерасинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.23 13:53



Абе глупости. Какво заяждане - коментирам твои постове и мнения. Нюк е твърде дребна риба, за да ми определя отношението към хората.

Какво искаше да кажеш с ”А колко пъти са те изпреварвали при идеални условия с видимост и липса на насрещен трафик? В моя опит - много малко”

Аз го изтълкувах като отсъствие на хора, които те задминават при идеални условия. Какво друго?

СПОРЕД МЕН!!!!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.