Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ти Финландиянови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.06.23 08:41



Хах, селската трънска пръчка лафка-димка смее да се присмива на първати!

Чунким не сме и виждали грозния оцъклен сурат, за ръста да не говорим. И първати сме я виждали, няма база за сравнение, хеле пък за акъла му на доносническото джудже и трупната воня, която разнася окоро себе си!

Ма нека ходи като кудук подир всеки, нека се въргаля в пръхта и се моли да му обърнат поне малко внимание като го наритат и се изплюят върху му, мръсния ну червей


NB! Laugh2022-димка - ДОНОСНИЧКАТА на дир-а!

Редактирано от MilaO6 на 05.06.23 08:46.



Тема Re: Ето ти Финландиянови [re: MilaO6]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано05.06.23 12:10



Казах вече, трай си там, гълтай ми прахта и чакай кога ще ти се пенсионират приятелките за да могат да говорят, ако стигнат до пенсия де.



Сурат имаш ти драга ми Милке нр.6, опулен и зъл, още повече твоят е сурат на самотница, на екс алкохолизирана самотница или настояща това не знам
Глей си скучният, оскъден животец и не се занимавай с мен бррр.

Мила006 - клюкарка нр.1 на дир.бг, разпространител на лъжи нр.1 в дир.бг и писач на анонимни мейли на близките и роднините на клубарите в дир.бг

бррр

אהבה

Тема Re: Ето ти Финландиянови [re: MilaO6]  
Автор laure ()
Публикувано05.06.23 18:42



Мила. Нищо против всеки да си казва мислАта.
Но твоята е в голямо противоречие с иначе уж Ентелигентните ти културни изказвания. Принизени и вулгарни. Които всъщност говорят много.
Извинявам се за искреността. Няма да се повтори.



Тема Re: Ето ти Финландиянови [re: laure]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано05.06.23 19:19



Охооо, нищо не си прочела още...на мен Милата такива ми ги беше писала, в миналото още, когато си пишех тихо и кротко за моите романтични вечери с любимият ми съпруг

, че чак и шофьорите на тир(с извинение към Возак и другите шофьори тук, ако има такива) щяха да й завидят...за богатият речник. Всички тези атаки продължиха не веднъж или два пъти, ами много дни и месеци наред. В един момент Милата и сие успяха да изкарат най лошото от мен, признавам и аз пишех ужасни неща и обиждах на селянки, жени с ролки и т.нНо бях лошо предизвикана. Естествено сега подобни писания Липарито ги вади от контекста веднагически, ама не пише на базата на чий пост са писани подобни "отговори"

Сега Милата се опитва по същият начин да ме дразни, но няма как да стане, тъй като сега със сигурност знам , кой и как е писал и съчинявал за мен лъжи и ми е вредил и тук и в реала. Това е Мила Нр. 006, която нарича мен ДЖУДЖЕ

Ео Милке, аз съм 1.75 висока и като сложа 10см.ток ставам 1.85, а ако сложа 12см.прави сметки ти колко ми е ръста Аз даже съм притеснена, че съм си доста висока, добре, че мъжът ми е 1.90, тъй като за мен мъже под този ръст...са си малко ниски за мен.

Редактирано от Laugh2O23 на 05.06.23 19:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.