Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Промянанови  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано29.05.23 12:09



Темата ми е ЗА промяната.

Промяната в никнеймовете тук

Толкова е просто нали?

След дългият ми бан повече от 5 години , влезнах тук с идеята, че ще намеря променени по "съдържание" никнеймове, или по скоро хора, които са претърпели някакво развитие, апогей, ако мога така да го нарека. Които поне на кота са отскочили от начина си на писане ТУК, от начина им на мислене било за политика, било за градинарство, било то за взаимоотношенията между хората, за готварство, музика и т.н.кой каквото се сети.

Уви драги ми клубаре, все едно вчера съм била тук , излезла съм и съм се завърнала. Някои никнеймове никакво равитие, там са си където си бяха. Неминуемо изниква въпроса и в личният ли, реален живот са така?
Силно се надявам, да не е така и поне в реала да са направили промяната.

Редно е да се отбележи все пак от позицията на времето тук има два ника, които познавам виртуално, а единият даже реално, които са претърпели промяна.

Единият разбира се, това е Лира[ Лира е станала супер въздържана, да не кажа даже строга, много премерена в споделянките си тук ,нещо за което и казах веднага като я видях, че е редно да го направи. Невероятно колко добре и се получава и видимо обаче това дразни някои тук, защо само те си знаят.

Другият ник е ...Пишмангъркинята. Да, не се шегувам. Гъркинята и тя е станала доста обрана, даже неочаквано за мен. Пословичният и цинизъм и грозна вулгарност са поизчезнали, не съвсем, но ...има промяна
За други не се сещам, ако вие имате наблюдения, споделете. Темата е за всички

Редактирано от Laugh2O23 на 29.05.23 16:13.



Тема Re: Промянанови [re: Laugh2O23]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано29.05.23 13:55



Ама ти и досиета ли пишеш?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Промянанови [re: ad miral]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано29.05.23 13:52



Не, че нещо, ама само от тази ти реплика се характеризираш ти изцяло



Не Адмирале, досиетата тук и риенето с копита на едно и също място са приоритет на други никнеймове, да не казвам аватари, че Наки ми разясни, какво било това аватар

אהבה

Тема Re: Промянанови [re: Laugh2O23]  
Автор 741 ()
Публикувано29.05.23 14:11



На клубна възраст и нагоре да ти кажат, че не си се променил, си е комплимент. На тия години промяната рядко е към добро.



Тема Re: Промянанови [re: Laugh2O23]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано29.05.23 14:14



В началото и Алиса/Липари ми се стори променена

, или поне се опита да напише някакви постове против небивалиците тук, но след това някак си се отпусна и неусетно премина в лагера на ровещите с копитата

Но пък през годините съм забелязала, че тя има супер точни преценки за някои ситуации, изкарва много време тук, за нея клубството е част от живота й и със сигурност наблюденията й са ...по задълбочени а и от написаното от нея, разбирам, че познава много хора лично, чест, която аз нямам.

Мъжките аватари държат гарда достойно, жалко , че някои вече ще липсват завинаги

אהבה

Тема Re: Промянанови [re: 741]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано29.05.23 14:18



А не, всяка промяна независимо от възрастта е по скоро към добро. Не бъди песимистично настроен, темата ми е по скоро позитив, теб например съм те запомнила с малко коментари, но прецизни.

אהבה


Тема Re: Промянанови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.05.23 14:19



Алиса колко пъти ти каза разни работи?



Тема Re: Промянанови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано29.05.23 14:31



А то и ти ми каза разни работи



אהבה

Тема ошашавих се!нови [re: Laugh2O23]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.05.23 16:12



епогей, ако мога така да го нарека

И какво наричаш така!? Гей, апогей, епопея, са ми ясни ....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: ошашавих се!нови [re: BATHco]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано29.05.23 16:15



Благодаря, пиша с латински букви, често имам технически грешки

Ако видиш някоя друга грешка или липсваща запетайка кажи ми да редактирам пак, мерси

Редактирано от Laugh2O23 на 29.05.23 16:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.