Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Това ме разби!!! (Музика)нови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.05.23 02:35





Не е моят стил музика, но аранжиментът ме потресе!

ЕВАЛА!!!!

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема vintageнови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано28.05.23 03:06







Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.05.23 03:10



Ти си ефесбарка.





Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.05.23 03:37



Рекох да го слушам тва, твоето, а гледам отстрани ми рекламират едновремешната Сюзън Бойл, домакинята от Шотландия, ошашавила през 2009 "Великобритания търси талант", та си я пуснах, да си спомня, какво ще да е било... е,

, голямо нещо



Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.05.23 07:47



Ти си ефесбарка.

ЕФстеФственНо!

Къф друг може да бъде професионалист с нормален музикален вкус от мойто поколение? Сигналист ли?



В плюс, че ги познавам лично, барабар с децата им. Но не това е решаващо в харесването на музиката им, разбира се.

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.05.23 08:02



Аранжимента е хубав, вярно, ама вокала няма глас и прецаква работата.



Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.05.23 08:29



Аранжимента е хубав, вярно, ама вокала няма глас и прецаква работата.

Парвати, прощавай, ама пак се изказваш неподготвена.. и някак - пак по музикални въпроси.



Момчето ЕДНО КЪМ ЕДНО имитира оригиналния глас и начин на изпяване на оригинала - Румен Бояджиев. Толкова е еднакво, че аз в първия момент, само слушайки, без да се заглеждам кой ми се мотае по екрана, си помислих “Я виж ти, ФСБ направили кавър на песента”. Тоест - бях сигурна, че това СИ Е Румен. Втрещих се чак след като мернах, че всъщност това е съвсем друга група - и осъзнах, че е нов аранжимент на песента, но ФСБ, освен съгласие за интерпретация на тази сама по себе си възхитителна песен - нямат друго общо.

Сегааааа… ако ще коментираме доколко Бояджиев “има глас” и доколко това е “гласът на века” е обект на съвсем друг разговор.

СПОРЕД МЕН!!!!

Редактирано от UnicaDonna на 28.05.23 09:03.



Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.05.23 08:59



Ама аз не съм член на жури и това е дир.бг, а не “България търси талант”, не ли?

Трябва да отворя скоба тук - аз имам много приятен баритон и пея в три октави. Може би щях да направя 4, ако бях ходила на по-сериозни уроци по пеене. Беше ми детска мечта, но поради разни мои скрупули и трето-пето, някак не добих увереност за сцена.. иначе пеех по училищни хорове. Ходих на прослушване при един от големите певци преди 30 години, да не го споменавам човека. Каза, че имам хубав и специфичен глас, и че мога да го школувам за четири октави ..Както и да е, отдавна е минало. Та, когато се изказвам за музика, то е защото имам слух.



Аз честно казано, никога не съм харесвала ФСБ. Бях фен на БТР. Наско има страхотен глас.

Ето ти тук едно момче, Макс Гисингер - знам, че не разбираш езика, слушай гласа. Те, мисля, са в еднакъ диапазон (така ли се наричаше? Баритони?).. но, Макс има много приятен глас и звучи, сякаш не се напряга, докато пее.. това е за мен истината.





Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.05.23 09:21



Трябва да отворя скоба тук - аз имам много приятен баритон и пея в три октави

Парвати, баритонът НЕ Е женски глас, може да си алт, примерно.

И за втори път ти казвам тоя месец - октавите нямат решаващо значение. Може да имаш две октави, или една, и пак да пееш блестящо и да станеш звезда.

Да не мислиш, че Мадона има 3 октави, или 4?

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Това ме разби!!! (Музика)нови [re: parvaty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.23 09:22



Трябва да отворя скоба тук - аз имам много приятен баритон и пея в три октави.

Извинявай, но не може да си баритон. Това е мъжки глас.
Женските се подреждат: сопран, мецосопран, алт. Според височината.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.