Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.05.23 12:48



Шоки, видно е, че трябва да смениш професията с автомеханик





Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.05.23 12:58



Мда.. твърде много съвпадат нещата. Документи, конвенции, манджа с грозде..




Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: ShokoLada]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано27.05.23 13:49



То има мъже дето не знаят как да подадат ток на кола за да запали.



На мен ми се чудят как ги карам тези големи коли.
Че те се карат по-лесно от малките.

Колкото по-голям двигателя, толкова по-сигурно зацепва при автоматиците.

Идват ми на гости едни момета от салсата с някаква малолитражка и спират на метър от оградата.
Казвам им да я прилепят плътно, че да могат останалите от комплекса да си правят маневрите.
Страх я било да не я забърше.
Взех ключовете да препаркирам и това като тръгна назад по нанадолнището!
Баси автоматика, баси чудото!
С моите не съм имала такива проблеми. Държат яко.



Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано27.05.23 13:48



Прочетох го най-накрая и мнението ми се припокрива с това на правилничката.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.05.23 14:00



Правилничката доста се врътка по въпроса.

СПОРЕД МЕН!!!!



Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано27.05.23 14:28



Ми.. то неволята учи.. а и са все полезни уроци...



Новак, я!..

Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: pishmangreek]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано27.05.23 14:37




знам че не могат... и сега си имам втори акумулатор в багажника заедно с кабели..
ама като съм блейка и си забравям фаровете е така.. поне не се моля на този и онзи
На приятелите ми, като им казвам, че така си спестявам зависимостите те ме гледат и мигат.. ама си е точно така.. иначе чакане, моткане, записване на часове, престои..
е ако е нещо сериозно да, ама за едни клеми на акумулатор.. т.е. за елементарни неща.. мога и сама.
Гърки.. мислех че никога няма да свикна със скорости.. ама ей на.. свикнах, та даже взех и да им се кефя...

пп а между другото, ако сте за, скоро можем да си направим един Пловдивски купон.. щерката отива да живее там, и май честичко ще съм в този район..

Новак, я!..

Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.05.23 18:33




При тези инсталирах дневни светлини на колата на майка ми. По-евтино е от втори акумулатор. Кафе машината им правеше най-доброто виенско кафе което съм пробвал в България.



Тема Re: Продължение на една затънала заради простотии теманови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано27.05.23 22:31




Благодаря!

Новак, я!..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.