Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.05.23 20:24



Ако съм роден в Канада - да. Ако дойдеш отвън и си бил бръснар и никога механик - пак да. Отнема пет години ‘чираклък’. Учиш, работиш, чирак първа, втора, трета ………година и чак тогава добиваш право да се явиш за лиценз.

За мен всичко това е вече история.





Тема по-добре му кажи,нови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.05.23 20:57



Че с 2000 евро в Германия само квартирата и сметките не може да си плати. Освен ако не е навит да живее във WG, ако намери, щото студентите не искат хора над 30..



Тема Re: Аз пък...нови [re: vozac]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.05.23 21:36



Абе де да знам, може би щото обикновено го меря вечер след час по физическо, а аз всяка вечер тренирам 16.5 км спортно ходене с 6.5 км/ч, по 1000 ккал изгарям, и праскам десетки лицеви и коремни, а преди това пия и кафе, та може оттам да се качва толкова, иначе като ходих за медицинско, лекарката го мери с онези старовремските апаратчета със слушалка и каза, че е 120/80. Сутрин понякога пада до 110/70, ама отдавна не съм го мерил в такова време, то май няма и смисъл, понеже е логично тогава да е най-ниско.

Иначе аз по англ. имам и С2, то А2 е на ниво малко повече от туземец, но досега не съм видял особена файда от това, просто някаква шаренийка там.

Конфликтен не знам дали съм, по-скоро не, особено кято гледах канала на един шофьор на влекач в ютуб как псува като каруцар, на Дунав Мост даже слезе да блъска по вратата на един румънец, понеже онзи му бил отнел предимството и наш ганю искаше румънецът да се върне назад за назидание... Ама накрая той поема големите курсове и прибира пачката.

Може и боклукчийски, нямам морални задръжки относно това, но да видим първо дали ще изпадне нещо от скандинавската връзка. Казал ми е ц + адр и да му звънна, едва след това може да се заровя по сайтовете.

Иначе конкуренцията да, там вече не мога да кажа нишо. Път на младите и както се казва, бедните да го духат.





Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано23.05.23 21:52




Перфектно е, че се развиваш.. напред и нагоре!

Новак, я!..

Тема Поздравлениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано23.05.23 22:07



Браво, ти не взе ли категория Б преди недълго време? Май ти е харесало на пътя



Гледай да взимаш изпитите бързо, само с нужните часове.

Моята дъщеря кара за шоф. книжка паралелно с абитурата и по време на ковид пандемия, няма да ти казвам колко пари потроши.



Тема Re: Аз пък...нови [re: Koftia]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано23.05.23 22:41



баце, нищо чудно че бракуват коли, къде почти нищо им няма


При тия условия труда ви е златен.

Z

Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.05.23 22:46



а за вертикопел, кога?


Имай на в наум, че качиш ли се на Е, ще трябва да се държиш като мъж, щото инак.....



Тема Re: Аз пък...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.05.23 22:54



Днеска дадох една за скрап. Те па взеха че я купиха за каране. Ще рече, на повече от исканата цена. Щели да я прашат в Украйна ????


Нищо не разбрах, но смръкнах парите, кат цигане сополче.




Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.05.23 22:58



Честито!
Само така! Успех!



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Аз пък...нови [re: MupaM]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.05.23 23:01



Редактирано от Silverado на 23.05.23 23:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.