Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема :-)))нови  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.05.23 23:43



честито, СЗО закри "ковида"

„С голяма надежда обявявам Covid-19 за приключил като глобална извънредна ситуация за здравето“, каза пред репортери ръководителят на СЗО Тедрос Адханом Гебрейесус.


няма да се извинявам, че причинявах дискомфорт с това, че оспорвах авторитетите ви
моя преподавателка казваше, че извинението е проява на второ нахалство
при следващата "пандемия" пак може да разчитате на мен




Тема Re: :-)))нови [re: snowprincess]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано05.05.23 23:46



Тъкмо го прочетох. На 20 май приключвало извънредното положение. Не всички ще си свалят маските обаче.



Тема Re: :-)))нови [re: Asia.]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.05.23 23:50



няма значение, винаги ще има заблудени души

важното е повечето хора следващия път да се възпротивят още от самото начало

да не им става навик на тези изроди да ни затварят и инжектират с боклуци, когато им скимне




Тема Re: :-)))нови [re: snowprincess]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано05.05.23 23:57



Следващият път няма да ни се размине. Решили са го вече. То и сегашното положение щеше да си продължи, но пандемия се замени с Русия.



Тема Re: :-)))нови [re: snowprincess]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано06.05.23 00:02



Страхотна новина. Браво на СЗО



אהבה

Тема Re: :-)))нови [re: Laugh2O22]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано06.05.23 00:04



И заради тази новина няма да си биеш 5 доза????



Тема Re: :-)))нови [re: Asia.]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано06.05.23 00:06



Ако се наложи, ще си бия и шеста. Я ми кажи ти, която живееш в Милано как така изкара този период без Зелен сертификат, как ходеше на работа, в поликлиниката, в болницата, в аптеката, в школото или детската градина на наследниците си или просто всеки път си правеше тест.

אהבה


Тема Re: :-)))нови [re: Laugh2O22]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано06.05.23 00:11



Трудно беше, определено. Опитаха се да ни стъжнят живота. Три месеца и половина на тестове карахме. От министерството на здравеопазването също правеха въртели. Съобщението понякога не идваше навреме, от аптеката даваха само резултата, не и зеления сертификат. После слава-на-алаха изкарахме ковида и се сдобихме със заветния сертификат за шест месеца. Тъкмо се чудехме как пак да се заразим за следващите 6 и проклетите сертификата отпаднаха. Това беше накратко.



Тема Re: :-))) [re: Asia.]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.05.23 00:26



оптимист съм, че повечето ще си направят правилните изводи от преживяното

и няма да допуснат пак да ги водят за носа телевизионни и интернет спасители

знаеш ли за тези две години на колко приятели майките и бащите, които се ваксинираха, погребахме

в понеделник бях на поредно погребение

не знам дали някой се чувства спасен с ваксините, но трябва да сме благодарни, че не всички измряха

аз поне съм




Тема Re: :-))) [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.05.23 01:21



Ние пък погребахме десетима неваксинирани и нито един ваксиниран.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.