Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано05.05.23 18:18



Припомни ни моля те, ако не друго да се посмеем



אהבה

Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: Laugh2O22]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано05.05.23 18:22



под достойнството ми е да падна на нейното ниво, но ако ме помоли ще скрийна



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.05.23 18:23



говната не са мои, на твоята приятелка Димка са.


хапвай си ги, да ти е сладко.

Редактирано от alisalisa на 05.05.23 18:24.



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: alisalisa]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано05.05.23 18:23



знам, толко интелекта ми стига да се досетя, но не ми е достатъчен за да си изясня твоята роля в схемата каква е
трепетно ентусиазирана преносителка и страстна разпространителка на говна ли се явяваш или кво?



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано05.05.23 18:24



ЗарежИ, после ще те набедят, че създаваш крамоли тук, нали знаеш за някои всичко може , за други



אהבה

Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.05.23 18:33



почитателка на димкиното творчество.


що, не ти ли харесва Димка? нали си й приятелка?



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: alisalisa]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано05.05.23 18:34



ем че то е елементарно и вади очи ква си, нещо по-оригинално не можа ли да ми кажеш, щото скучаеш и товариш, пък аз за токсични хора време много нямам, нали знаеш



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.05.23 18:45



Ако някой тук си гризе ноктите и ми ходи след Д/то това си ти спаружена путке Казах ти, разкарай се и не се лепи за мен като кърлеж и повярвай няма един пост от мен да видиш адресиран към теб, НО докато се влачиш тук след мен и КРЕЩИШ за внимание и навиваш френдките си тук да те "ЗАЩИТАВАТ" и да ти подкрепят бабиерките простотии ...е сори лелчик с РОЛКИ но ще ти отговарям все така, речници не ми трябват...само от добро възпитание и нефрегизъм тук не навлизам в дълбочина ...и не изнасям факти за личността ти , че да ги просна тук на мегданя да те четат френдовете ти...просто не ми се занимава, а и все пак щадя АТМОСФЕРАТА тук и поносимостта на другите клубни членове.

Дано да съм станал ясна, ако продължаваш обаче, аз също съм на линия, спаружена, хормонална изгубила женственост издънка!





Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: alisalisa]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано05.05.23 18:50



мдааа, страстната любителка на говната в пълният си блясък

ай, плувай и ти



Тема Re: Чакайте малко!!нови [re: jumbles]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.05.23 18:55



ама ти не харесваш ли Димка, бе?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.