Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Къщинови [re: parvaty]  
Автор 741 ()
Публикувано27.04.23 11:50



защо целият ми ФБ е осеян с майтапи по повод размера на мъжкото достойнство на К. Костадинов?

Парламентарен майтап, имаше го и в централните новини. Някакъв от трибуната вчера го нарече дребнопишковец или нещо от сорта, бийпнаха думата в новините, та не чух добре, с пояснение, че значело човек пишещ с дребни букви :)



Тема Re: Къщинови [re: parvaty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.04.23 12:03



Реконструктура си е купил къща в Пернишко, което, предполагам, горе-долу отговаря на Долна Бавария. Щото не, центърът на Пловдив не е съответствие на китно германско селце на 15 километра от град с болница, и не щото в Пловдив доходите са по-високи от китното селце.
Та Реконструктура си е купил къща - следователно краде.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Не мога!нови [re: NAVYBG]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 12:30



Мюнхен е вероятно най-добрия град за живеене в Европа и в момента. Многократно е бил на първо място в тази категория.

Намирам например тази класация за 2023-та,

, която поставя Мюнхен в Топ 10 в Европа, и не на първо място, по една единствена причина - много е скъп. Наем на тристайно жилище тук минава 2000 евро в момента.

п.п. тази класация малко странна ми се вижда - пари да ми дават няма да отида ни в Мексико, ни в ОАЕ. Особено пък в ОАЕ. Да ходя с чаршаф на главата.

Разбираемо, като Номер 1 е поставен град с по-добро съотношение - доходи - качество на Живот. Но, ако си на добра заплата в Мюнхен имаш абсолютно всичко, което ти трява - добро здравеопазване, зеленина, множество плажове за лятото и Алпите са ти на час за ски, през зимата. И, на всичкото отгоре, е най-топло от цяла Германия. И от останалите прехвалени за живеене градове като Осло и не знам си още кой. Щото, въпреки, че Мюнхен е топъл, средната годишна температура е 13 градуса. В момента е 11 . И като цяло почти не съм спирала парното от октомври до сега.. пък във Валенсия, гледам, в момента е 21 градуса.



Тема Re: Къщинови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 12:36



Ясно, благодаря. Голям цирк! "Пише с дребни букви".



Тема Re: Къщинови [re: 741]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 13:11



Да, писали сте заедно с Тарти ..

голям майтап! Направо резил..



Тема Re: Къщинови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 13:19



Перник и София могат да се сравняват с Долна и Горна Бавария горе-долу колкото надуваема лодка с презокеански лайнер, но добре, щом ти казваш. Сигурно трябва да е вярнол



Да те питам - аз те бях забранила. Ти как ми писа, ако не знаеше за забраната? Разчитайки на добротата ми?!? .



Тема Re: Къщинови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.23 13:19



Да те питам - аз те бях забранила. Ти как ми писа, ако не знаеше за забраната?

Тя само от мен се плаши. И ми пише задочно през девет други клубари.



СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Къщинови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 13:24



викаш, аз не съм страшна?!



Тема Re: Къщинови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.23 13:34



Ми какво да ти кажа... сигурно изглеждаш по-безобидна от мен, щом на теб пише, а на мен не смее!



Взимай някакви мерки!

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Къщинови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.04.23 13:37



А, ти пък..

Когато човек се държи човешки с мен, се държа съответно. Когато започне да ме обижда или низвергва, обръщам другата страна. Нямам нужда да си късам нервите. И определено нямам какво да си кажа с човек, който всичко знае и все е прав. И особено ако тоя същия вечно ехидничи.

Моите мерки са - обикновен игнор.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.