Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Къщинови [re: MupaM]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.04.23 21:56



Даже не съм разбрала.

Мерси!

Моля, няма защо! Е то беше по Коледа '2022.

За доп. инфо моля виж (сега заключената) тема - "Гласуване на правило №1 за не-сталкване".




Тема Re: Къщинови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано26.04.23 21:59



Ми не важи.
Имаше гласуване, правилото отпадна.
Наки го е написал.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Къщинови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано26.04.23 22:10



Не знаех, сериозно.
Не ми се влизаше на общото събрание на блока, нали, нещо от сорта на "вие си гласувайте там, на мен не ми се занимава, и после ми кажете"... и не бях я чела темата.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Къщинови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано26.04.23 22:15



Е, не си пропуснала нищо - обичайните прения, зяяждания, гласуване, броене, и резултатът - правилото пада.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Къщинови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.23 02:19



Не изпадайте в прибързана радост. Дали го има ТОВА правило или друго - решава само и единствено АДМИНистрацията. Това, че НВ модът пусна някаква си анкета да събере МНЕНИЯ още нищо не значи. Киро не е ударил финалния печат, както ти отлично знаеш, защото сам мрънкаше, че нищо още не бил казал след крайния срок на въпросното “всенародно допитване”.

Та не подскачайте толкова много. Да не ни дойде ново правило. За което е крайно време вече.

Имаш ли спомен за въвеждането на въпросното правило някой да е правил анкета и да се е съобразявал с нея? Та сега се позоваваш на некво си гласуване?

Да не говорим, че резултатите от самата анкета бяха почти като на ГЕРБ-СДС/ПП ДБ. Съвсем не беше това “тържество на справедливостта”, което очаквахте вие, досадниците.

Два гласа разлика от 46 - не бих подскачала толкова много от радост. Не ви виждам способни да съставите правителство!

СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Къщинови [re: alisalisa]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано27.04.23 02:40




Честно, чета ви и ми правите кеф. От преди малко ви чета и умувам коя ми е по-на сърце. Коя да ми е любимка. Независимо, че те помежди са в противоречие (понякога) ?И ти, и Уникална, и Татарското око, и Мира.....абе, кеф ми правите. Всяка от вас си е точна за себе си.




Тема Re: Къщинови [re: Koftia]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано27.04.23 02:57



А, не съм в противоречие с никого аз.
Уникалната се разведе с мен





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Къщинови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.23 03:05



НЕма да ми изневеряваш с некви мисирки!!!!





СПОРЕД МЕН!!!!

Тема Re: Къщинови [re: tartarianeyes]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано27.04.23 03:09




Кво стана, да не те разостави ?




Тема Re: Къщинови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано27.04.23 03:10




Ouch, грешка. Няма нищо, то се очакваше.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.