Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 25.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Баунови  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано22.03.23 22:33



Колко много агресия се е насъбрала у нЕкои съфорумци, що така бе хора, в Родината много кисели и недоволни хора. Из Ниските земи, отивам сутрин да взема хляб от близката хлебарница, непознати хора ми се усмихват и ме поздравяват, разхождам се по улицата усмихнати, спокойни, пазаруващи хора, пият си виното на припек, радват се на пролетта. Спокойствие и красота навсякъде. Цветя, нацъфтели магнолии, поляни с нарциси. Планетата ни е прекрасна, важното е човек да има очи за тази красота

Живи и здрави и повече позитивизъм да има.

אהבה

Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.03.23 23:09



Непознати ти се усмихват щото не те познават. България е малка страна, всички се познаваме, затова ходим начумерени.



Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.03.23 23:47



Улучила си слънчев ден.


Това е рядко из ниските земи, нормално е да му се радвате.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Баунови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.03.23 01:11




Е, в тва се заключава проблемът. Малка страна. Всеки познава всеки. И от тук...... как си облечен, какви са ти очилата, какъв ти е часовника, каква ти е колата, какъв ти е телефона, какви са ти цигарите, каква ти е запалката, какво пиеш, имаш ли туи на балкона, в какъв ресторант ходиш, колко връзки имаш, колко влиятелни личности познаваш.

Аз съм неверояно щастлив да не съм предмет на подобни схеми. Мога да тръгна и по без гащи, без да дължа отговор на никого.

Но, забележи какво ще стане като отида до България. Ще има .....гледай го тоя калцун, западняк, а глей с ква тениска е дошъл ? Ми, хич ли нямаше пари за някоя маркова тениска, нещо от Holt Renfrew ?



Редактирано от Koftia на 23.03.23 03:35.



Тема ъъъъъ, кво е Holt Renfrewнови [re: Koftia]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.03.23 01:16







Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.03.23 01:18




Искаш бау бау, ето ти . Гледай до края.




Тема Re: ъъъъъ, кво е Holt Renfrewнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.03.23 01:26



Верига за комплексари, с невероятно високи цени. Като за клиенти като Опра, и други богаташи. Но, да кажеш, че имаш пулоферче за $800 от Xолт Ренфрю си е далавера. Изпъкнал си в компанията, кат барабонка в цадак. Принципно казано.





Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано23.03.23 06:45



Предполагам, че като истинска натурална българка ходиш намръщена сред тях по стар народен обичай





Тема Re: Баунови [re: ad miral]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 14:51



Да, определено и това е така



אהבה

Тема Re: Баунови [re: Koftia]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 14:55



Ето, с хората , които живеят в чужбина и то от дълго се разбираме за какво става въпрос от раз



אהבה


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.