Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: Metropolis]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.03.23 13:29



Трета или четвърта тема пускаш по твоя си тертип - съдържаща само линк или цитат /цопи-пейста на цитат дори е положителна еволюционна промяна/ все от фб публикации на Шкварек. Без допълнителен коментар от твоя страна. Което автоматично те дефинира като фен, привърженик и последовател.

Адмиралът логично те попитал чии предизборни амбиции рекламираш, защото този автор му е непознат, ти го изяде с парцалите, че цитираш пророка на абсолютната истина и нЕма популизъм тук. А в действителност, за всеки, който дори през крив макарон хвърля по едно око към общественополитическата активност на този момък, е ясно като бял ден, че драпа за политическа кариера на всяка цена. Досега ползва ВМРО за ракета-носител, по-нататък ще видим.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.03.23 13:56



Европейски консерватори и реформисти.
Минава за консерватор.
Тая партия е представена от слабаков и ангел джамбазки, което ме кара да съм по-внимагелна към шкварек.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.03.23 13:56



И друг път съм цитирал един украинец - Петро Вершигора - който в книгата си "Хора с честа съвест" има едно изказване, че фолксдойчът разбирал само от един аргумент - тоягата.

Същото по мое (многократно) мнение важи за заклетите ни "роднини" от СРМ и политиците им.
България трябваше още преди 20 години да замрази политиката си с тая държава (дори и само заради историческия императив, че колкото пъти сме гледали натам все сме губили), а влизайки в ЕС да въведе визов режим и поне 200% мита на всяка стока от там.
Също така не биваше и да се раздават български паспорти на всеки тамошен, който е решил да си изкара такъв.



Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.03.23 14:14



Ето твое мнение, с което съм напълно съгласна.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.03.23 14:17



Също така не биваше и да се раздават български паспорти на всеки тамошен, който е решил да си изкара такъв.
Това може да се коригира сравнително бързо поне за половината.


Всеобща повинност в България вече няма, но мобилизацията и запасът доколкото ми е известно още не са отменени, нали? Всички макета от мъжки пол получили паспорт, да бъдат извикани запас. Който се яви минава курс по родолюбие и история, а който не се яви, се лишава от гражданство.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Ето твое мнение, с което съм напълно съгласна.нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.03.23 14:18



Кво?


температура ли имаш? я премери!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано25.03.23 14:49



Никога не е късно да го направим това! И да подходим 101 % по гръцки. Споделена история ли? Айде по една тояга и преписваме 1:1 Преспанското споразумение! Ако не - да одат на майната си! Аааа!



Тема Re: Ето твое мнение, с което съм напълно съгласна.нови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.03.23 14:52



Нямам
Но по този въпрос съм съгласна с поручика.

Съжалявам, ако това оставя пукнатина в иначе стабилния ми ястребовски имидж





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Ето твое мнение, с което съм напълно съгласна.нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.03.23 14:56



Ти уби всичко романтично в мен!


Всичко!!!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: "Политиката на мократа спагета"нови [re: alisalisa]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано25.03.23 15:16



По горе ти обясних защо цитирах този кратък текст. Ама ето ти е нещо

,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.