Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нямам време..нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.23 01:23



А, донесъл съм си





Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 16:53



Който не планира и не организира, обикновено няма време, плановата икономика си беше супер, виждаш ли сега пишман свободният пазар какво прави в България, 80 % от населението пести от закупуване на храна, тъй като не може да си позволи екстремно и свободно нарасналите цени, даже и на основни хранителни продукти, за луксозните храни въобще и не говоря.

אהבה


Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 16:57



ПС комунизъм в България никога не е имало.

אהבה


Тема Re: Нямам време..нови [re: Laugh2O22]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.03.23 06:31



В България имаше комунизъм в периода 1947-1990 и още как. По определението : еднопартийно тоталитарно управление на Комунистическата партия.
Комунистически отношения на труд и разпределение в историята е имало в неголеми общности - племенни, комуни на съмишленици и т.н. ...



Тема Re: Нямам време..нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано26.03.23 07:51



В България имаше комунизъм в периода 1947-1990 и още как.

Учителю, не е лошо малко да се осведомиш за същността на понятията (напр. “Комунизъм”) преди да твърдиш каквото и да било публично.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Нямам време..нови [re: Laugh2O22]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано26.03.23 07:50



Човек ще рече, че живееш в България, в кв. Хр. Ботев в София..такава информация снасяш.. От къде измисли тези 80%..
Нали не смяташ, чее ти живееш по-добре от нас?

Пусни камерите.. има ги онлайн и гледай.. Препълнени заведения, липсващи свободни места.. моловете.. спа центровете.. да не говорим за вилите за гости по страната.. там се записва месеци назад.. Миналата година бях на една около Шумен.. с два месеца резервация преди това..
Ти каква представа имаш за България?

Новак, я!..

Тема Re: Нямам време..нови [re: Laugh2O22]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано26.03.23 07:54



БКП?
или викаш и нея я е нямало..

Новак, я!..



Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.03.23 08:52



Преди някоя година една журналистка в местния вестник взе интервю от брат ми, е качеството му на музикант, работил е началото в България , а последните вече 27 години - в Централн Европа. На въпросите какво му се харесва и какво не там и тук, като основно, което го натоварва при идване в България - почти всяка година , с 2 изключения, той посочи масово разпространеното оплаквачество. Едва ли не повечето познати, с които се среща на улицата, с които не се е виждал от година или няколко не почват с "Как си, що си?" а с "вопли и стенания ".



Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.03.23 09:10



никога не я ползвам, точно защото е клише за слабащина и оправдания




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор aiumi ()
Публикувано26.03.23 12:51



Това е въпрос на приоритети и способност за упражняване на конрол. За нещата, които са ми важни, винаги имам време.

Иначе и аз употребявам фразата "нямам време", вместо "не искам да правя това", "това не е важно", "разкарай ми се от главата с твоите глупости" и т.н. Звучи много по-социално приемливо, и получавам съчувствие и разбиране, вместо спорове, кавги, фръцкане и т.н.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.