Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нямам време..нови [re: NAVYBG]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.03.23 23:29



Оооо аз уплътнявам всичкото си свободно време. Дори като гледам в точка с кафето сутрин, пак смятам, че това ми се полага за мобилизация.

Ех, ако има човешки експеримент без нет и тв за поне 30-60 дни, ще ни лъсне капацитета - всичко може да направим реално. Но тая котва полезна... няма пускане.



Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.23 23:59



Когато човек си губи времето, най-често тогава то не стига.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: Нямам време..нови [re: ShokoLada]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.23 00:07



Ми...
Аз се прибрах преди 45 минути от работа.



Тема Re: Нямам време..нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.03.23 00:09



По-добре отколкото да си я носиш вкъщи.



Тема Re: Нямам време..нови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 00:18



Е те нямат по-различни неща, от хората от едно време.. играчките са им малко по-скъпи, ама и тогава е имало "ценни" неща.. и са искали да имат..

Новак, я!..



Тема Re: ено време е нямало за какво да си го прахосватнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 00:19



А за какво си го прахосваме?

Новак, я!..



Тема Re: Нямам време..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 00:23



Вярваш ли ми, че въобще не съм усетила кога е станало края на март.. Кога беше Нова година, кога стана март.. басиии как лети това време..


Обикновено.. аз нямам време, като не искам нещо, ама искам лии.. цялото време ми е свободно.. т.е. намирам начин..

Новак, я!..

Тема Re: ено време е нямало за какво да си го прахосватнови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.03.23 00:26



Има една методология от индустриалното инженерство, казва се work sampling. Сигурно вече има апове за това, по времето на pda съм правил такова приложение за palm os. На произволни интервали писва и от теб се иска да избереш с каква дейност се занимаваш в момента. Като се натрупат достатъчно датни точки може с презадоволителна точност да се определи колко процента от времето си на какво посвещаваш





Тема Re: Нямам време..нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 00:32



Е как ще можем, като в главата ни е бръмчалник. В момента мисля за работата, в къщи съм захванала освежаване, отделно приятели ми се сърдят, че нямам време да излезем на кафе, приятелката с някакви драми..аз се чудя какво да ям.. нито е да готвя, нито е да не готвя..
Едно време хората просто са били праволинейни някак.. имат си задачки и си ги следват.. а на днешно време все ни връхлитат някакви неща..
Сега като разполагам изцяло с времето си.. се чудя кое по-напред да захвана.. и всичко ми е половинчато.. и се нервирам.. : ))) Еле па ако се захвана пак с имоти.. там си изисква цялата концентрация и внимание..
Мислех, че на заплата е по-лесно, къде ти, ако могат да ти сложат едно легло в работата, щото не е нужно да си ходиш.. и ако могат да свършиш всичко, ама и още нещо отгоре.. и ако могат и да не плащат.. ехааа... ама няма да го бъде.. не се ожених за работата..



Новак, я!..

Тема Re: Нямам време..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 00:34



Не бе.. не е до нета.. Аз не ползвам нет от телефона, само като съм си в къщи на лаптопа.. ама се заплесвам много по статии, има едно във фейса с хитринки, кое как по-лесно да направиш.. ама пак си е отплесване де..

Новак, я!..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.