Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ади да спреш да ме занимавашнови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 15:45



Честно казано , не че и аз те чувствам сакрално близка

Толкова по-зле говорят действията ти за теб, докато сме в темата ТИ за любезността и възпитаното отношение. Няма никаква причина да ме занимаваш с умозабълбукванията си на лични, особено когато първият ми отговор е "не ме занимавай с глупости". Нямам какво да обсъждам с теб на четири очи, което да не може да бъде казано публично, ако е необходимо.

Ако пак те напъне да си бърборкаш с мен на бележки, не се хаби - твоите ще ги трия, без изобщо да ги отварям.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Ади да спреш да ме занимавашнови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 16:15



Ако има нещо от цялата тази история, което да е вярно , то касае само мен и Лия. Лично аз съм й писала тук бележки и съм уточнила с нея нещата. Да не говорим, че бях готова даже и на лична среща с нея, запознанство и т.н. Не се бъркай в работи, които не те касаят, правиш по скоро лоша услуга на този клубар.

אהבה


Тема Re: Гьонсурат!нови [re: parvaty]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 16:32



За какви обиди говориш Парвати, ако мислиш, че ме интересува работиш ли, не работиш ли, в отпуск ли си , как мислиш интересува ли ме и за какво? Та чак да те обиждам, нещо хич не те разбирам.

защото аз знам от първо лице, че си писала донос покажи доказателства, ако ми ги покажеш, ще се извиня

мен по скоро ми омръзнаха безкрайните обиди по мой адрес за нещо , за което и аз самата не знам от къде дойде

та това е по въпроса, леко взе да ми писва честно

спокоен отпускарски ден от мен

אהבה


Тема Re: Баунови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 16:34



Браво, че си участвала. Благите неща са социалните придобивки, данъчната им система, липсата на корупция, добрата им пенсионна система, чистотата по улиците, пътищата, отличен жп транспорт, грижата за човека като индивид, доброто образование, да изброявам ли още



אהבה

Тема Re: Ади да спреш да ме занимавашнови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 16:39



Пак повтарям няма проблем, просто ми стана любопитно от къде знаеш лични подробности за мен без да съм ги обявила тук, чак пък умозабълбуквания



אהבה

Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 16:53



мен по скоро ми омръзнаха безкрайните обиди по мой адрес за нещо , за което и аз самата не знам от къде дойде

От заплахите, които отправи тук публично към Лия дойде. Които огромен брой клубари прочетоха лично, защото стана скандал, а впоследствие много пъти бяха цитирани и ти бяха навирани в очите. Написа на Лия да не се заяжда с теб, защото знаеш къде работи, имаш контакти там и да внимава с теб, за не се окаже безработна.

Даже и да бях искала да пиша донос нямаше как да го направя, просто, защото не познавам тук лично никой от пишещите, с изключение на Лира, та камо ли да знам кой къде работи.

Което сега е чиста лъжа, предвид онова ти изявление. Помним като слонове как си се държала и кого с какво си заплашвала и това не се харесва на много хора тук. Затова, не се компрометирай повече с явни лъжи, бъди благодарна за достъпа и си драскай кротко там за либоф, птички и тревички.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Ади да спреш да ме занимавашнови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 16:59



просто ми стана любопитно от къде знаеш лични подробности за мен без да съм ги обявила тук
асам Мис Таен агент, знам всичко за всички.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баунови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 17:09



нищо подобно!
поздравявам само познати И когато съм по администрация и лекари - ако са били любезни с мен...защото ми се случвало за някаква услуга за която си плашам да поздравя любезно да нямам ответ!
А това да ходиш по улици магазини и заведения - да поздравяваш и се усмихваш към непознати е психопатия!!!



Тема Re: Баунови [re: parvaty]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 17:13



простакело Лозенец е поредният селски и партизански квартал!!!
аз съм се родила на жълтите павете и домътни беше с/у руската църва!
ама такава куха лейка като теб - няма как да го разбере!





Тема Re: Гьонсурат!нови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 17:31



Заплахи....публично...абе Липари, ти ако на едно предизвикано ядовито сплашване на някакъв анонимен аватар тук му казваш заплаха, айде бе, ами вие да не би да сте ангели с криле бе мила, я виж тук как сте се дрънкали, гадно обиждали тези дни и т.н., е и...сега драма ли да правим. Пак повтарям не съм се интересувала от никой тук , кой къде и защо, не ме интересува, твърде далеч съм. Това, че имате хубава памет е добре и аз помня как някой изтипоса тук мои снимки от фейсбук, как ми изнесе личните данни, как в други клубове изтипосаха снимки на дъщеря ми, как ме заплашваха на лични бележки не само мен, ами всички мои роднини в България, е и, минало заминало. Как мислиш нима аз не знам от къде дойде това? Знам, ето, защо бях готова на лична среща с въпросният човек, да си помоговрим като възрастни хора. Разбери, не ме е страх нито да излезна от анонимност, нито пък да кажа на когото и да било , че си губя времето в диркси клубове, аз нямам проблем с това, мисля, обаче, че някой друг има проблем. Ще си пиша да, спокич.

אהבה



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.