Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Баунови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 2biri ()
Публикувано24.03.23 01:13



Ей ни. Мрънкало





Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.23 01:41





I am a simple man, so don't you bother me .....

....се пее в една от любимите ми песни.

Аз съм простоват сиромах, така че оставете ме на мира......





Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.23 01:48




Аз едно време бях във very sophisticated брак ........ и до никъде не изкарахме. След това реших да отида в другата крайност. И .... почти съм го домъкнал до.....
Simplicity is the key word.




Тема Re: Баунови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.23 01:54




A аз съм нощната охрана, секюритито. Скибам кой пил, кой ял, кой е**л, кой не е**л, пийна и аз един два напръстника и се потапям.




Тема Re: Баунови [re: alisalisa]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.23 02:11





Преди много години живеехме в блок, под наем. Изкарахме седем години там, доста физиономии на етажа се смениха. В един моомент, съседен апартамент, някакъв псевдо япи се нанесе. Бял, англосаксонец. Не виждам деца, не виждам съпруга. Гледам, чат пат вкарва някакви шафрантита. Очевидно разоставен, изгубил къща и дошъл под наем. Но не иска в абезян махала, иска в авторитетна локация. И един път вече твърдо се засекохме на вратите за апартаментите. Рекох от възпитание да кажа hi there, how's it goin' ? Оня ми даде такава физиономия, не можа дори и да отвърне. На мен, халябата, вероятно с отвратителен акцент.
Добре, пич, няма проблеми.Тя схемата ясна, кат бял ден, 12 часа, сред пладнина. Аз не съществувам за теб, но и ти не съществуваш за мен. Но ти, като много лъскав канадец, би следвало да си забелязал на всеки тротоар и във всяка махала следния знак. Neighbourhood watch. Което значи всеки държи под око всичко, комшии, безопастност, престъпления, бедствия, аварии и тн. Не само твоят двор и твоята къща. И, утре, скъпи ми япи, и да видя, че излизат змейове от под вратата ти или наводнение, няма да си мръдна пръста. Еби си майката и се оправяй.




Тема Re: Баунови [re: Koftia]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 09:11



Вкъщи при мама, където съм расла и пасла, то ясно - всички съседи се познават, да поздравяваш при среща е желязно правило, което са ни набили в главите от деца, гледаше се с лошо око като проява на невъзпитаност, ако не поздравиш съсед или не отвърнеш на поздрав. Като се изнесох в София първо да уча, после се задържах да живея там, през годините съм сменила бая апартаменти под наем, но без да си нарушавам желязното правило. Нанеса се в някой блок, кооперация и като новодомец, добърденосвам наред всеки, когото засека във входа, стълбището, асансьора - де да знам кой е живеещ, кой гост или случаен, ама какво ще ги деля и да се излагам, то автоматизиран навик. И рядко някой не отговаря на поздрава. Обаче, случи ли се темерут, който се оказва, че живее там и редовно се засичаме във входа, изобщо не се отказвам. То си самсурничи и минава край мен като през турски гробища, аз си го поздравявам все по-ухилена и все по високо, все едно сме първи дружки. Някои екземпляри с месеци съм ги церила така, докато се научат барем да измучат едно "добър ден" от кумова срама. Лошите навици на другите не са причина да занемарявам собствените си добри навици.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баунови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.23 09:23



Гад съм


Като бях 25-6 годишна работех с една 40-годишна дама. Казваше си, че работи основно в дома си, заплата не й трябва, ама тогава не можеше човек на не работи. Намирала си клиенти пред халите.Аз се чеша по главата, без да ме сърби, и питам : добре де, как така стоиш си, как можете познават, че работиш това, че да си поискат.

Тя : ее, ние си се познаваме, има си начани.
- Добре де, то и аз обикновено срещите си ги правя пред халите, чакам, пък никой до сега не ми е поискал.

- На теб като ти видят тъпата величествена физиономия мъжете се плашат бе, никой няма да ти поиска.

Така и никой не ми е поискал на улицата



Тема Re: Баунови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 09:37



Не знам защо си мислиш, че ние сме някакви аборигени тук не ми слагай подобни постове тук ТИ Шоки, нито си мисля подобни неща, нито пък съм го написала

, споделих мнение това е, който живее в чужбина ще ме разбере, ей тук има такива аватари те ще разберат, да знам из България е супер, има хора и хора, както във всяка страна, далеч съм от мисълта , че в блага Европа са само позитивни, мили и любезни хората, говоря по принцип, просто агресията е по малка и в социалните мрежи и на живо, като цяло , не я показват, е Франция в момента е изключение

אהבה

Тема Re: Баунови [re: saksun]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 09:42



Така се прави



אהבה

Тема Ади да спреш да ме занимавашнови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 10:54



с тъпотиите и параноите си на бележки, а?

Никак не държа да си клюкаме задушевно или обяснително-изснително на лични.
Отговарям ти от любезност, но не си навивай на пръста, че ще фамилиарничиш с мен. Или, че ще ти угаждам, когато агресивно ми държиш сметка дали и каква информация имам за теб и за други потребители.

Не сме си дружки, нито възнамерявам да скъсявам дистанция точно пък в комуникацията си с теб. Бъди благодарна, че в публичните теми не те нападам агресивно и целенасочено. И, когато като жест на добра воля включа на публичен разговор с теб по човешки, от това не следва нещо повече.
Не си ми приятна личност, мога да разговарям в теми по определени теми с теб въпреки това, но не ме занимавай на бележки със себе си. Там е лична кореспонденция - нежелана от моя страна.
Предварително благодаря за разбирането.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.