Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Баунови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 22:37



това е едно от нещата поради, които моят мъж се е влюбил в мен, така, че мерси, приемам го като комплимент, semplиcita', произнася се семпличита

אהבה

Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.03.23 22:51



семплите са търсен тип за съпруги, да.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баунови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 23:05



По принцип да, семпла двойка сме , в това е щастието



אהבה

Тема Re: Баунови [re: alisalisa]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.03.23 23:19



Хахаха. Съпругооооо, успокой. Сложните също се омъжват или не както семплите. То по мъжете същото ходи, та похлупакът си намира гърнето.

Димка е мазна гана, откак имаше панаир. Държи се мило и добре с всички. Аз лично не й пиша често, но пък е научила как да вирее и копче не мога да й кажа.

А ти, кактуске, току с орхидеите, току с лавандулата. И накрая - все на пясъка с бодли. Аз те харесвам, но си ужасна

То и аз понякога.

Безплатно - Лира изплиска всички легени с претенции за психоанализи и трудно овладяна късна мания за контрол, Албена е станала от плът и кръв и има поне 2 бръчки и закръглен гъз и вече приема хора с ластик на косата. А ти - все същия Тапир като мен. Платено - мога да ви гледам на косъм в някой мой канал - всички са доволни

Надявам се на чувството ти за хумор. Обаче... бъди си бодлива, не се вкарвай във филми за орхидеи и лавандула. Почвата ти е друга, но ръфай умерено. Сукулентите, които ловят мухи са малки и семпли. Докато един голям бодлив кактус респектира

Лигавя се



Тема Re: Баунови [re: 2biri]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 23:28



по повод туй ти изречение, бири ли си, вино ли си, да ти кажа, че и аз си се лигавя, ама мазно

אהבה

Тема Re: Баунови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.03.23 23:33



малиии, как си се насвяткала!



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баунови [re: alisalisa]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.03.23 23:42



щото те обичам ли?

То рано още. Пияните пишем след 01-02



Тема Re: Баунови [re: 2biri]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.03.23 00:07



Никой не пише след един, все някакви пишман алкохолици тук. Аз като вляза след полунощ само кофа метла и столовете върху масите.



Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.03.23 00:36



Старая се да съм усмихната и вежлива. В магазини, банката, Изипей, кафенета и т.н. На хората им е приятно, а и така съм свикнала.

Една година поздравих в химическото чистене служителката с ,,Честит празник" за 24-ти май и тя каза, че съм първият клиент, който й е честитил, а беше към ранните следобедни часове вече.
На друг 24-ти май идваха от Топлофикация вкъщи за отчитането и веднага поздравих – била съм първата от всички посетени до момента, която се е сетила за това.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано24.03.23 01:13



Има ли значение дали е голямо село или малък град.. мисълта ми беше, че в кварталната пекарница или магазин се познавате поне визуално..
Не знам защо си мислиш, че ние сме някакви аборигени тук, запасали ножове и брадви и се с трепем по улиците.. ми не!
Където и да отида поздравявам, въобще и не бележа дали те първи ще ме поздравят. Отвръщат ми на поздрава.. Довиждане, лек ден или лека вечер си е задължително..
Не, не капиш! Нямам идея къде ходиш по София, ама дори и силиконовите девойки и мускулестите батки поздравяват и се усмихват... Даже преди месец имам страхотен спомен от едни момчета.. колата ми угасна на улицата и не ще и не ще и това е.. Слязох да видя какво става и тъкмо се чудих какво да направя, не мога да я зарежа на главната улица, защото ще преча.. и спира една кола, излизат двама младежи.. и задават въпрос.. "С нещо да помогнем". Е помогнаха.. избутахме я, на един паркинг и я оставих. Благодарих.. те се захилиха и казаха "няма защо и си тръгнаха.. Добре че беше близо до нас.. та си се прибрах пеша..
Боже, това "госпожо" колко ми е смешно.. то не че и "другарко" беше по.. ама госпожо ми е тотален смях.. между другото много рядко ми казват госпожо.. и съм благодарна за това..

Новак, я!..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.